Treść opublikowana przez Daniel Kopeć
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Kiedyś zakupiłem h7 w tesco, niebieskie szkło miała,ku mojemu zdziwieniu dawała ładne białe światło i całkiem dobrze oświetlała. Należy pamiętać że takie białe światło w deszcz...no szczerze, TRAGEDIA
-
Black Avant S-line
Siemanko, jest to moje czwarte auto. Po zakupie a3 8l zakochałem się w marce, stąd wybór na B7 według mnie piękna linia w avancie. Teraz coś o mojej Czarnuli 2x intercooler z brd 170km swap pompy oleju na zębatki turbina z flansza od 2.0 tdi caha sprężyny eibach sportline oraz amortyzatory s-line 1bv ledy tył z a6 c6 Bose COMING LIVING HOME zestaw hamulcowy 3.0tdi 320mm przod 288mm tyl bixenon 5000k lakier LY9B dołożony subwoofer hertz es250 Plany : malowanie dekorów korekta lakieru lub jakaś folia konkretna 18 program na 180/190 koni obszycie kiery(jeśli fundusze pozwolą to może ścięcie dołu i powiększenie bicków) nowe przeszycia foteli montaż czujników parkowania tył Z planów jest 19" na pokładzie, 180/406 nm, dekory w carbonie Filmik z moim wozidłem
-
Pomóżcie :D
Co grzebane, co robione itp od poprzedniego właściciela trochę informacji uzyskałem, resztę kazał dopytać na forum bo jak twierdził "chłopaki znają" to auto
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Kolego ile Cię kosztowały zabiegi przy lakierze ?
-
Pomóżcie :D
Mistrzowie szukam informacji na temat auta, które zakupiłem. Autko ma naklejkę forum dlatego może się coś z forum dowiem na Jej temat. http://www.directupload.net/file/d/4474/yf8t95o9_jpg.htm Zakupiłem Ją w tamtym roku pod koniec wakacji. Właściciel miał na imię Michał, zakupiłem samochód w Krakowie. Coś może ktoś wie o tym samochodzie ?
-
spec od silnikow diesla
Odgrzeję kotleta, ale dobrych agentów od diesla masz w Ruszczy koło Połańca i Milczanach pod Sandomierzem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemaneczko Czwórkowicze Jestem szczęśliwym posiadaczem B7 avant sline
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem upragnionej a4 b7