Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wojciech Gleszczyński

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. 17552 Mass Air Flow Sensor (G70): Open it Short to Ground P1144-35-00 po skasowaniu błedu już się nie pojawił.
  2. Tak myślałem. Żona tym jeździ ? do pracy. Muszę ja chyba troszkę pojeździć. Dziś wsiadłem no i piz....a zaczął szarpać i zgasł jak odpaliłem chodził tak jak by na 3 baniaki, przez chwilę. Sprawdziłem błędy był tylko jeden przepływka, nie liczę n75 bo rozpinalem przewody i sprawdzałem rurki podciśnienia . Jak robiłem logi to wszystko było ok. Tylko na gr.11 przy pierwszym podejściu znów zaczął szarpać i odpuściłem, chyba to widać bo jakoś mi te logi skleiło razem ?
  3. Siemandero. Samochód wchodzi w tryb awaryjny, prosze o analize logów. Logi Dynamiczne: 001 http://vaglogi.pl/log-001_0Mf96x.html 003 http://vaglogi.pl/log-003_kZEv283.html 004 http://vaglogi.pl/log-004_0AA93.html 008 http://vaglogi.pl/log-008_gAc05x.html 010 http://vaglogi.pl/log-010_5Xg9s.html 011 http://vaglogi.pl/log-011_l8fK2.html
  4. Głośna praca w moim przypadku nie jest po czyszczeniu dolotu tylko od kiedy silnik zaczoł szarpać, wydaje mi się że jest to wina turba i chyba tam trzeba szukać przyczyny. A co do dolotu to jak podniosę obroty silnika to po wężach czuć że ciśnienie się podnosi więc chyba szczelne wszystko. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  5. Dziękuje bardzo sprawdzę jutro, mam nadzieje ze to opcja jakiegoś węża lub uszczelki. Pozdrawiam Więc tak sprawdziłem wszystkie węże intercooler wydarłem i wyczyściłem bo cały zasyfiony, auto jak jeździło tak jeździ no troszkę lepiej się zbiera do momentu jak nie zacznie szarpać a zaczyna się to w granicy 1800 rpm i do góry. Gdzie szukać dalej, jeszcze jedna sprawa silnik pracuje głośniej takie buczenie głuche coś w tym stylu.
  6. mam jeszcze prośbę możesz mi podesłać schemat, jakiś rysunek całego dolotu będę bardzo wdzięczny
  7. Witam W ostatnim czasie mam "mały" problem z samochodem. Po wymianie rozrządu auto zaczęło szwankować a wiec tak: po wyjechaniu z warsztatu audi zaczęło przerywać tzn tak jak by nie dostawał paliwa, wiec wróciłem się do majstra zostawiłem auto i okazało sie ze czwarta pompka sie popuściła (zerwany gwint) została założona tulejka i pompka wróciła na swoje miejsce. Po tygodniu szarpanie wróciło wiec powrót do warsztatu, okazało sie ze tuleja została wypchnięta przez pompkę, naprawa polegała na rozwierceniu i nagwintowaniu pod większą śrubę. Minął tydzień i podobna sytuacja powrót do mechanika, który stwierdził ze czwarta pompka jest git gwint jak i śruba trzyma. Zrobiłem logi i bardzo proszę o analizę z góry wielkie dzięki. Próba dynamiczna: GR - 000, 001, 003 - http://vaglog.pl/log_235358.html GR - 004, 008, 010 - http://vaglog.pl/log_235357.html GR - 011 - http://vaglog.pl/log_235359.html Próba statyczna: GR - 000, 001, 003 - http://vaglog.pl/log_235361.html GR - 004, 007, 013 - http://vaglog.pl/log_235362.html GR - 018, 023 - http://vaglog.pl/log_235360.html Próba BS: GR - 000 - http://vaglog.pl/log_235364.html GR - 003 - http://vaglog.pl/log_235363.html GR - 011 - http://vaglog.pl/log_235365.html jest tu ktoś? czy wszyscy przesiedli się na Fiata Ludzie pomóżcie, samochodem nie da się za bardzo jeździć
  8. Witam Jestem tu ponownie, ponieważ nie mogę się zalogować na starym koncie stworzyłem nowe . Jeszcze raz witam wszystkich. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.