Treść opublikowana przez Wojciech Gleszczyński
-
Prośba o analizę logów
Wojciech Gleszczyński odpowiedział(a) na Wojciech Gleszczyński temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)17552 Mass Air Flow Sensor (G70): Open it Short to Ground P1144-35-00 po skasowaniu błedu już się nie pojawił.
-
Prośba o analizę logów
Wojciech Gleszczyński odpowiedział(a) na Wojciech Gleszczyński temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Tak myślałem. Żona tym jeździ ? do pracy. Muszę ja chyba troszkę pojeździć. Dziś wsiadłem no i piz....a zaczął szarpać i zgasł jak odpaliłem chodził tak jak by na 3 baniaki, przez chwilę. Sprawdziłem błędy był tylko jeden przepływka, nie liczę n75 bo rozpinalem przewody i sprawdzałem rurki podciśnienia . Jak robiłem logi to wszystko było ok. Tylko na gr.11 przy pierwszym podejściu znów zaczął szarpać i odpuściłem, chyba to widać bo jakoś mi te logi skleiło razem ?
-
Prośba o analizę logów
Siemandero. Samochód wchodzi w tryb awaryjny, prosze o analize logów. Logi Dynamiczne: 001 http://vaglogi.pl/log-001_0Mf96x.html 003 http://vaglogi.pl/log-003_kZEv283.html 004 http://vaglogi.pl/log-004_0AA93.html 008 http://vaglogi.pl/log-008_gAc05x.html 010 http://vaglogi.pl/log-010_5Xg9s.html 011 http://vaglogi.pl/log-011_l8fK2.html
-
Prośba o analizę logów
Wojciech Gleszczyński odpowiedział(a) na Wojciech Gleszczyński temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Głośna praca w moim przypadku nie jest po czyszczeniu dolotu tylko od kiedy silnik zaczoł szarpać, wydaje mi się że jest to wina turba i chyba tam trzeba szukać przyczyny. A co do dolotu to jak podniosę obroty silnika to po wężach czuć że ciśnienie się podnosi więc chyba szczelne wszystko. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Prośba o analizę logów
Wojciech Gleszczyński odpowiedział(a) na Wojciech Gleszczyński temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Dziękuje bardzo sprawdzę jutro, mam nadzieje ze to opcja jakiegoś węża lub uszczelki. Pozdrawiam Więc tak sprawdziłem wszystkie węże intercooler wydarłem i wyczyściłem bo cały zasyfiony, auto jak jeździło tak jeździ no troszkę lepiej się zbiera do momentu jak nie zacznie szarpać a zaczyna się to w granicy 1800 rpm i do góry. Gdzie szukać dalej, jeszcze jedna sprawa silnik pracuje głośniej takie buczenie głuche coś w tym stylu.
-
Prośba o analizę logów
Wojciech Gleszczyński odpowiedział(a) na Wojciech Gleszczyński temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)mam jeszcze prośbę możesz mi podesłać schemat, jakiś rysunek całego dolotu będę bardzo wdzięczny
-
Prośba o analizę logów
Witam W ostatnim czasie mam "mały" problem z samochodem. Po wymianie rozrządu auto zaczęło szwankować a wiec tak: po wyjechaniu z warsztatu audi zaczęło przerywać tzn tak jak by nie dostawał paliwa, wiec wróciłem się do majstra zostawiłem auto i okazało sie ze czwarta pompka sie popuściła (zerwany gwint) została założona tulejka i pompka wróciła na swoje miejsce. Po tygodniu szarpanie wróciło wiec powrót do warsztatu, okazało sie ze tuleja została wypchnięta przez pompkę, naprawa polegała na rozwierceniu i nagwintowaniu pod większą śrubę. Minął tydzień i podobna sytuacja powrót do mechanika, który stwierdził ze czwarta pompka jest git gwint jak i śruba trzyma. Zrobiłem logi i bardzo proszę o analizę z góry wielkie dzięki. Próba dynamiczna: GR - 000, 001, 003 - http://vaglog.pl/log_235358.html GR - 004, 008, 010 - http://vaglog.pl/log_235357.html GR - 011 - http://vaglog.pl/log_235359.html Próba statyczna: GR - 000, 001, 003 - http://vaglog.pl/log_235361.html GR - 004, 007, 013 - http://vaglog.pl/log_235362.html GR - 018, 023 - http://vaglog.pl/log_235360.html Próba BS: GR - 000 - http://vaglog.pl/log_235364.html GR - 003 - http://vaglog.pl/log_235363.html GR - 011 - http://vaglog.pl/log_235365.html jest tu ktoś? czy wszyscy przesiedli się na Fiata Ludzie pomóżcie, samochodem nie da się za bardzo jeździć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Jestem tu ponownie, ponieważ nie mogę się zalogować na starym koncie stworzyłem nowe . Jeszcze raz witam wszystkich. Pozdrawiam