Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamil Paszkiel

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Podłącze się pod temat chyba w nie długim czasie też będę zmieniał zawieszenie bo trochę za nisko jak na nasze drogi... i tu pytanie do was jaki zawias polecacie ?? jest sens wkładać komplet używanego zawieszenia ??? czy lepiej nówkę ??
  2. Dzięki a musi to wyglądać identycznie? mogę to zastąpić jakimś innym przewodem do podcisnienia z taką samą średnica? I zamiast tak to zaginac zrobić z tego pętle? Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  3. ??? Możesz to bardziej rozwinąć???
  4. no i tu jest kicha... chyba jednak zostanę przy starym kaseciaku i zainwestuję w emulator zmieniarki
  5. Dzięki za chęci mam to na uwadze Ale przed zmianą mam jeszcze jedno pytanie, jak zmienia się radio na jakiejś nie ori to informacja na fis'ie np. nazwa stacji radiowej znika i nie pokazuje się nic ?? czy normalnie jest wszystko ?
  6. Dzięki za pomoc ;-) Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka A możesz powiedzieć jak z jakością ?? jest jakaś różnica czy tak jak na ori ??
  7. A co zrobić żeby grał też tył tak jak przy oryginalnym radiu ??? Sam chciałem zmienić radio na jakieś inne, sporo muzyki mam na USB i chciałem jakieś takie radyjko sobie wstawić.
  8. Witam koledzy mam mały problem, rurka która jest między kolektorem ssącym a servo jest strasznie zapadnięta... podłączona jest do eżektora i nie bardzo wiem do czego ona jest... z tego co się orientuje jest tam podciśnienie, i wydaje mi się że to jest do wspomagania naszych hebli... i tu pytanie do was czy mam rację ? czy jest to coś innego ? No i najważniejsze gdzie dostanę taką rurkę bo ta raczej się nie nadaje już... jest całkiem zapadnięta, i sklejona taśmą...jak się nią trochę porusza to słychać delikatny szum. Można ją zastąpić jakąś inna zbrojoną ??? Fotki może nie są najlepsze ale myślę że zauważycie o c mi chodzi
  9. Kolega wyżej ma rację, sam też rozbierałem i jest to umiejscowione w bagażniku a dokładnie tak to wygląda
  10. Kamil Paszkiel odpowiedział(a) na monia12 temat w 2.0
    hmm ja chyba się skuszę na komplet z ContiTech'a macie jakieś doświadczenia z tą firmą ??
  11. Panowie znalazłem coś takiego na allegro http://allegro.pl/elektromagnetyczny-czujnik-cofania-parkowania-hit-i5746449164.html, elektromagnetyczny czujnik parkowania. Zastanawia mnie czy to w ogóle działa tak jak powinno, jeśli ktoś ma, albo miał z tym do czynienia proszę o wypowiedź, jeśli faktycznie spisuje się tak jak jest opisane i pokazane na filmiku to nie ma sensu kupować normalnych czujników bo są droższe, więcej pracy żeby je zamontować no i kwestia koloru... Tutaj wygląda to ciekawie i bezinwazyjnie, jeśli jest takie super to chyba się skusze
  12. Kamil Paszkiel odpowiedział(a) na monia12 temat w 2.0
    Witaj, z jakiej firmy został założony rozrząd do twojej a4 ? też się przymierzam do wymiany
  13. Kamil Paszkiel odpowiedział(a) na rybus85 temat w 2.0
    Niestety u mnie nie było już tak pięknie, bo mam kombi i plastikowe wypełnienie bagażnika... Ale udało się pompa wymieniona, samochód znów ożył [emoji4] u mnie to wyglądało mniej więcej tak Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  14. Kamil Paszkiel odpowiedział(a) na rybus85 temat w 2.0
    To ładnie... Bo tam mam jakąś plastikową zabudowę i pewnie pół samochodu trzeba będzie rozebrać Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  15. Kamil Paszkiel odpowiedział(a) na rybus85 temat w 2.0
    Wina spadła na pompę paliwa, i teraz pytanie do was gdzie takową mogę znaleźć jeżeli pod kanapą z tylu sa tylko jakaś osłona termiczna i z drugiej strony bak widać... Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.