-
Ocena sprawności amortyzatorów
Podłącze się pod temat chyba w nie długim czasie też będę zmieniał zawieszenie bo trochę za nisko jak na nasze drogi... i tu pytanie do was jaki zawias polecacie ?? jest sens wkładać komplet używanego zawieszenia ??? czy lepiej nówkę ??
-
Przewody servo, kolektor. Pomocy!
Dzięki a musi to wyglądać identycznie? mogę to zastąpić jakimś innym przewodem do podcisnienia z taką samą średnica? I zamiast tak to zaginac zrobić z tego pętle? Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Przewody servo, kolektor. Pomocy!
??? Możesz to bardziej rozwinąć???
-
Tymczasowa zmiana radia
no i tu jest kicha... chyba jednak zostanę przy starym kaseciaku i zainwestuję w emulator zmieniarki
-
Tymczasowa zmiana radia
Dzięki za chęci mam to na uwadze Ale przed zmianą mam jeszcze jedno pytanie, jak zmienia się radio na jakiejś nie ori to informacja na fis'ie np. nazwa stacji radiowej znika i nie pokazuje się nic ?? czy normalnie jest wszystko ?
-
Tymczasowa zmiana radia
Dzięki za pomoc ;-) Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka A możesz powiedzieć jak z jakością ?? jest jakaś różnica czy tak jak na ori ??
-
Tymczasowa zmiana radia
A co zrobić żeby grał też tył tak jak przy oryginalnym radiu ??? Sam chciałem zmienić radio na jakieś inne, sporo muzyki mam na USB i chciałem jakieś takie radyjko sobie wstawić.
-
Przewody servo, kolektor. Pomocy!
Witam koledzy mam mały problem, rurka która jest między kolektorem ssącym a servo jest strasznie zapadnięta... podłączona jest do eżektora i nie bardzo wiem do czego ona jest... z tego co się orientuje jest tam podciśnienie, i wydaje mi się że to jest do wspomagania naszych hebli... i tu pytanie do was czy mam rację ? czy jest to coś innego ? No i najważniejsze gdzie dostanę taką rurkę bo ta raczej się nie nadaje już... jest całkiem zapadnięta, i sklejona taśmą...jak się nią trochę porusza to słychać delikatny szum. Można ją zastąpić jakąś inna zbrojoną ??? Fotki może nie są najlepsze ale myślę że zauważycie o c mi chodzi
-
Audi a4 b7 wskazòwka wskazujaca ilosc paliwa zle reaguje
Kolega wyżej ma rację, sam też rozbierałem i jest to umiejscowione w bagażniku a dokładnie tak to wygląda
-
2.0 ALT obsługa silnika
hmm ja chyba się skuszę na komplet z ContiTech'a macie jakieś doświadczenia z tą firmą ??
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Panowie znalazłem coś takiego na allegro http://allegro.pl/elektromagnetyczny-czujnik-cofania-parkowania-hit-i5746449164.html, elektromagnetyczny czujnik parkowania. Zastanawia mnie czy to w ogóle działa tak jak powinno, jeśli ktoś ma, albo miał z tym do czynienia proszę o wypowiedź, jeśli faktycznie spisuje się tak jak jest opisane i pokazane na filmiku to nie ma sensu kupować normalnych czujników bo są droższe, więcej pracy żeby je zamontować no i kwestia koloru... Tutaj wygląda to ciekawie i bezinwazyjnie, jeśli jest takie super to chyba się skusze
-
2.0 ALT obsługa silnika
Witaj, z jakiej firmy został założony rozrząd do twojej a4 ? też się przymierzam do wymiany
-
Kręci i nie odpala.
Niestety u mnie nie było już tak pięknie, bo mam kombi i plastikowe wypełnienie bagażnika... Ale udało się pompa wymieniona, samochód znów ożył [emoji4] u mnie to wyglądało mniej więcej tak Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Kręci i nie odpala.
To ładnie... Bo tam mam jakąś plastikową zabudowę i pewnie pół samochodu trzeba będzie rozebrać Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
-
Kręci i nie odpala.
Wina spadła na pompę paliwa, i teraz pytanie do was gdzie takową mogę znaleźć jeżeli pod kanapą z tylu sa tylko jakaś osłona termiczna i z drugiej strony bak widać... Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka