Treść opublikowana przez xirus
-
Jaki wybrać interface AMI do MMI 2G High + Bang&Olufsen
Cześć, skończyłeś już mod robić ? Chciałem u siebie też dołożyć AMI, też mam MMI2 i B&O, masz jakiś skrócony opis, i liste części ?
-
Problem z DPF w A4 B8 3.0TDI
arek776 możesz zobaczyć je klikająć w Engine a później adv meas. values - zaznaczasz co dokładnie chcesz wyświelić i masz wartości. Mam u siebie problem, zapalił mi się z 4 razy filtr w ciągu ostatniego tygodnia (2 razy awaryjny tryb), 2 razy zrobiłem trasę po 30minut przy około 2 - 3 tyś obrotach. Pojeździłem 2 dni po mieście i znowu to samo. Chciałem zrobić wypalanie serwisowe, robie wg opisu (silnik 2.7) i mam już na początku problem: - zapala się "sprężynka" i chwile po tym na VCDSie otrzymuję informacje: Aborted - Safety reasons | 0.000 czyli przerywa proces ze względu bezpieczeństaw jak rozumiem, ale dlaczego ? Wsyzstkie wymagania z postu 1wszego wydaje mi się że spełnione. Jakiś pomysł co można zrobić ? Tak wygląda pomiar:
-
Brak regulacji fotela paseżera góra/dół
Po sprawdzeniu szczegółowym jak użyje sie przełącznika od "tyłu" to fotele jezdzi góra dół, jednak n środku czy z przodu 0 reakcji. Czyli przesuwając tak jak u mnie zmienia kont, tam chodzi góra/dól. Czy fotel pasażera ma mniej regulacji w takim razie, czy coś jest padnięte?
-
Dobry mechanik Bydgoszcz ?
O v8 czytam któryś raz, chwilowo zawieszenie do porobienia przedzwonię tu i tu i zobaczymy co powiedzą ASO straszy że amortyzator mokry i chce by ktoś ogarnięty potwierdził, bo zabawa w 2sztukach 4tyś w aso, a używka koło tysiąca, ale nie wiem czy jest sens bawić się w używane amrotyzatory 1BL.
-
Brak regulacji fotela paseżera góra/dół
Pod kompem nie wyjdzie czy to silniczek czy przełącznik, czy jeszcze coś innego. W razie gdy silniczek, ktoś wymieniał ? dużo z tym zabawy ?
-
Brak regulacji fotela paseżera góra/dół
Witam, kupiłem kilka dni tydzień temu a4 b8, i dostrzegam niedoskonałości elektryczne które chciałbym zrobić - okazało się że w fotelu pasażera nie działa regulacja góra/dół, cała reszta reguluje się tylko nie w tych kierunkach (też w ukosach), jak mogę sprawdzić co mam do wymiany ? posiadam kabel w razie co
-
Dobry mechanik Bydgoszcz ?
Macie kogoś jeszcze ? Tutaj nie mogę się dodzwonić
-
Amortyzatory AUDI DRIVE SELECT
Możesz dać namiar do osób od amortyzatorów, prawdopodobnie za moment czeka mnie ich wymiania, chciał bym jednak zostać przy ADS.
-
Dobry mechanik Bydgoszcz ?
Witam, przesiadłem się z BMW, i jak miałem sprawdzonego mechanika który zajmował się tylko tą marką potrzebuje kogoś spradzonego pod Audi. Chwilowo potrzebuje wymienić wahacze i gumy w zawieszeniu oraz poduszkę silnika. Niby sprawy prostę i pewnie każdy wymieni, ale poszukuje mechanika gdzie w razie prawie każdego problemu będę jechał w ciemno.