Treść opublikowana przez Damian1986
-
Regeneracja lamp
Witam wszystkich jest na forum dobry fachura co ogarnie mi lampy przednie bo słabo świeca pewnie odbłyśniki odpowiedzialne są za to.Czy lepiej kupić nowe?Jakieś namiary potrzebuje dzięki z góry
-
Uchwyt tylnej kanapy a4 b6 avant
Witam szybkie pytanie czy ten uchwyt będzie pasowal od a6 c5 do a4 b6???
-
Dekle 75mm
-
Błotniki Y7W
witam jak w tytule poszukuje błotników przednich w kolorze Y7W bo na moich porobily sie purchle i wychodzi rdza ktoś co s w dobrym stanie??
-
Dekielki 75mm
Witam moze ktos ma na sprzedaz albo wie gdzie kupie dekielki o srednicy 75mm.Kupiłem alufelgi 16 ale nie Audi i rozmiar jest inny niz standardowy.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam serdecznie tez bym poprosił o rozkodowanie WAUZZZ8EX3A257308 dziekuje i pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miłosników marki Audi mam nadzieje ze miło bedzie się nam współpracowało.