Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bramboś

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Zrobilem jak kazales i po 10 godzinnym postoju stwierdzam ze to na pewno temperatura. Pochodzila niecale 10 minut wsiadam i licze na zadlawienie. A tutaj mila niespodzianka
  2. @Bart-S przy wiekszych tego nie wiem bo poki co sa te mrozy ale jak juz zaskoczy co dzieje sie mniej wiecej za 3 razem to juz jest bajka, jezdzi tak jak zawsze. Diagnostyke miala rok temu robiona przy wymianie oleju i wszystko gralo i hulalo
  3. Witam Mam od dzisiaj problem kiedy byl - 18 stopniowy mroz... Czy to mozliwe ze to od tego auto moze miec problem z wrzuceniem D ? Na R wszystko super. Dodam tez ze przy wbiciu na D to lekko szarpnie i o ile nie zgasnie to obroty sa stale ( niefalujace). Wszystko dzieje sie po dlugim postoju na mrozie
  4. Ja mam podobnie od dzisiaj kiedy byl - 18 stopniowy mroz... Czy to mozliwe ze to od tego auto moze miec problem z wrzuceniem D ? Na R wszystko super. Dodam tez ze przy wbiciu na D to lekko szarpnie i o ile nie zgasnie to obroty sa stale ( niefalujace). Wszystko dzieje sie po dlugim postoju na mrozie
  5. Temat uważam za zamknięty. Okazało się że w moim sedanie była pompka od a3....
  6. Witam Mam pytanko, czy jest tu obecny jakiś magik który potrafiłby zmienić 1/2 fis na pełny fis ?
  7. Witam forumowiczów Mam następujący problem, od zakupu auta tj. Audi A4 B5 z 1999 r po lifcie miałem problem z otwieraniem bagażnika z przycisku przy rejestracji. Otwiera się tylko i wyłącznie po przekręceniu kluczyka, pompka wydaje się być okej bo kiedy otwieram ten bagażnik kluczykiem to przy otwartym aucie wszystkie drzwi się zamykają i otwarty jest tylko bagażnik, jakby tego było mało nierzadko muszę trzasnąć konkretnie bagażnikiem żeby się zamknął, poszperałem na forum i wyczytałem ze możne być to problem mikro styku który odpowiada tez za wyłączanie światła w kabinie, u mnie raz na dziesięć razy światło niby się wyłącza ale po chwili się zapala i denerwująco świeci. Wtedy wychodzę z auta zamykam je i otwieram i zazwyczaj za tym drugim razem normalnie gaśnie. Miał już ktoś z was taki problem ?
  8. Witam, posiadam audiczke z 1999 r. Wszystko w niej śmiga jak należy ale martwi mnie fakt, gdy skręcam w prawo lub parkuje na podworku (dodaje ze używam hamulca bo bez niego nic takiego sie nie dzieje) słychać specyficzne popisknięcie które jest dość głośne. Miał już może ktoś z was z takim czymś kontakt ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.