Treść opublikowana przez Bartekbula
-
Pytanie o środek audi a4 b8
witam mam pytanie odnosnie foteli jak kupie nowe z pełna elektryka to kostka bedzie taka sama i wszystko bedzie działac prawidłowo to samo odnośnie kierownicy mam goła a jak wymienił bym ze sterowaniem to pasowała by i działa by poprawnie dzieki za odpowiedzi pozdrawiam *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać." Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. - Temat przeniesiony.
-
Audi a4 b8 jaki rozmiar
Witam jaki rozmiar alu jest najlepszy do modelu a4 b8 sedan i czy wogóle rozmiar 19 wejdzie bez modyfikacji . czekam na wasze doświadczenia
-
Woda dostaje sie do środka audi B8
Nie szyby nie wymieniałem myślę że to się dzieje przez zapchane kanaliki ktore powiny odprowadzic wode na podszybiu jade w środe to zweryfikować dokładnie i dam znaka czy to była przyczyna
-
Woda dostaje sie do środka audi B8
witam mam problem woda dostaje się od kierowcy na dywanik z przodu i z tyłu czym najlepiej to przeczyścić ile jest tych kanałow na podszybiu audi b8 dzieki za podpowiedzi
-
woda pod dywanikiem na miejscu pasażera
witam mam ten sam problem woda dostaje sie od kierowcy na dywanik z przodu i z tylu czym najlepiej to przeczysc ile jest tych kanalow na podszybiu audi b8 dzieki za podpowiedzi
-
[b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
Bardzo ładna mam w sedanie ale w combi praktyczniejsza po pasacie na pewno jest radość pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Warto wyjechać i jak jest okazja to się nie ma co zastanawiać jedyny minus to tęskno za domem reszta do przeżycia
-
Gdzie we Wrocławiu montują kamery cofania
Gdzie we Wrocławiu montują kamery cofania jaka kamerkę najlepiej wybrać chcę zamontować w miejscu oświetlenia tablicy Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów i Maniaków audi
-
problem z klamka
siema mam problem z otworzeniem drzwi od kierowcy wiec otwieranie od środka, klamka stałą sie taka luzna i niewiem czy siadł mechanizm czy klamka czekam na jakieś sensowne podpowiedzi Pozdrawiam maniaków Audi