Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hubi_a4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hubi_a4

  1. Witam. Mam nurtujący problem otóż prawa lampa słabiej świeci, gdy się patrzy na światła to lewa lampa (od strony kierowcy) mocno świeci aż razi w oczy, a gdy patrzymy na lampę od strony pasażera to widzimy taką typową żółć nic nie razi takie jakby lekkie świecenie (przekładałem żarówki bez poprawy). Dodam, że obydwie lampy są ori valeo na zwykłej H7. Sprawdzałem też na krótko podłączając Xenon HID 5000k i poprawy dużej nie było a światło po stronie kierowcy normalnie biło po oczach. Co może być przyczyną? Pomoże ktoś?
  2. w tym linku co podałeś na podglądzie jest zdjęcie tego włącznika i już przy podłączeniu jest problem bo jest inna kostka w b6.
  3. U mnie wyszło jak powyżej. Jest dobrze kupiłem ten zestaw za 11.99 jest typowy plastykowy bez jakichkolwiek materiałów gumowanych. Ładnie spasował. Tylko jest taki problem jak zapale światła to podświetlenie jest całe a za chwilę zaczyna mrygać led od mijania i za chwilę gaśnie. Dodam, że było to już od samego początku od zakupu auta. Co może być przyczyną? Myślałem może że gdzieś na kostce nie łączy, ale zakupiłem zestaw naprawczy wymieniłem włącznik itp ale nic nie zmieniło prócz wyglądu
  4. Ładna sztuka zacny kolorek powodzenia w modach.
  5. Skompletuj sobie, o wiele taniej Ci wyjdzie.
  6. Panowie mam takie zasadnicze pytanie, czy różni się czymś zestaw naprawczy ten za 17 zł od tego za 8 zł? Wiadomo że ceną ale czy ktoś z Was miał może takie porównanie?
  7. Znajomy jezdził 3 lata na Hid vertex jakoś niedawno dopiero spalila mu sie przetwornica i nie pokazywało mu żadnych błędów oraz z policja nigdy nie było problemow. Wymienia przetwornice i dalej będzie jeździł widoczność lepsza i na drodze nie ma problemu typu "oslepianie innych użytkowników drogi" także w skrócie ile ludzi tyle opinii.
  8. Ja kiedyś oklejałem folią 3M tyle że Carbon w poprzednim aucie i było dobrze nawet w upalne dni. Ładnie wygląda te szczotkowane.
  9. hubi_a4 odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    Kreczi na PW masz wiadomość. Miałem okazję przetestować hid za 80 pln z alledrogo i powiem szczerze, że totalna klapa choinka na fis komunikat hamulca ręcznego na wyświetlaczu itp. Będę testował jeszcze przetwornice m-tech. Zobaczymy jak się będą zachowywały.
  10. hubi_a4 odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    Bo chodzi właśnie o to że akurat posiadam taki zestawik z adapterami canceller bo mam fis'a gdzie pokazuje spalona żarowke. I chciałbym się właśnie dowiedzieć jakie są wasze opinie na ten temat czy montować. Albo może ktoś z Was tu użytkowników jeździ i nic się nie dzieje jaki zestaw proponujecie.
  11. hubi_a4 odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    Pytanie do tych, którzy jeździli bądź jeżdżą na xenon hid jak oceniacie? W internecie bardzo dużo spekulacji na tem temat a dokładnie chodzi mi o a4 b6 jak one się zachowują? Czy nie ma problemów z komputerem?
  12. Ja również chętnie bym poczytał o podłączeniu oświetlenia w drzwiach. Podane linki na pierwszej stronie nie działają. Prosiłbym o podesłanie. Napewno przyda się to również innym użytkownikom.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.