Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie zestaw HID ksenon XENON


tomek25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie doradzcie chcem polepszyc swiatla w swojej b6 (alt).Zamierzam nabyc jakis zestaw hid na alledrogo. Czy to musi byc na can busie.Chce kupic na mocowanie h7 6000k takie cos
ZESTAW HID KSENON H1 H7 H11 slim +LED W5W Warszawa (2819301826) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
ale niby moze nie dzialac tak jak trzeba ,musi byc ten can bus ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił na Twoim miejscu oryginalne xenony i było by po sprawie :wink: Taki zestaw HID jaki zaprezentowałeś w linku to nie jest dobre rozwiązanie chyba ze chcesz oslepiać uczestników ruchu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale teraz za bardzo nie mam siana na ori, chodzi mi czy ten zestaw bedzie chodzil na okrojonym fisie mam tylko temperature i ile km zostalo. Musi byc ten can bus?

W soczewkach nie ma az takiej tragedii,gorzej w deszcz :) Gosc pisze ze nie bedzie pasowal do b6 a ja mysle ze chce mnie naciagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił na Twoim miejscu oryginalne xenony i było by po sprawie :wink: Taki zestaw HID jaki zaprezentowałeś w linku to nie jest dobre rozwiązanie chyba ze chcesz oslepiać uczestników ruchu :whistling:

A czemu ma oślepiać... soczewki nie świecą w kosmos ;) jeszcze jak dobrze ustawione...

Gorzej z legalnością takiego czegoś ale o tym wszyscy wiemy ;)

Policja raczej nie weźmie dowodu przy soczewkach (jeśli z barwą nie przesadzimy), ale np. przy (odpukać) stłuczce etc. może każdy zwalić na nas winę, że mam nie homologowaną część w samochodzie i go oślepiliśmy :facepalm::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos odp. czy na temat tego can bus do b6 audi z okrojonym fisem . Bedzie chulac zwykly zestaw hid?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie hidy mogą powodować szumienie i trzaski w CB radiu i radiu samochodowym ponieważ nie jest to zestaw cyfrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćbym miał za darmo to bym tego na mijania nie wrzucił, co innego na halogeny lub drogowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem najlepsze i najdrozsze jakie byly. Po wlaczeniu swiatel bledy. Powodem tych zaklocen jest to ze zaden producent nie ekranuje przewodow wychodzacych od przetwornicy do zarnika, tylko sama przetwornice. Kupilem w castoramie tasme alu samoprzylepna i zaekranowalem przewody i dodatkowo jeszcze przetwornice. Rok czasu i ani razu nie wywalilo bledow.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak za ktoryms razem wywalilo gasisz motor zapalasz i nie ma bledow :) ale to nie robota. Efekt super widocznosc o niebo lepsza wizualnie tez fajowo. Znalazlem takie cos ma ktos u siebie moze taki rezystorek?

WARNING CANCELLER KASOWNIK BŁĘDÓW XENON CAN BUS (2778927954) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

lub

CANCELLER CAN BUS ZESTAW XENON HID USUWA BŁĘDY OBD (2819115888) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie hidy założone w poprzednim B5, owszem chińszczyzna ale w porównaniu z H7 światła były dużo lepsze.

Po zamontowaniu CB nie dało się radia słuchać, folia na przewody i filtry nie pomagały.

Więc trzeba było wybrać, albo nielegalne HIDY albo wyłączyć CB.

Policja raczej nie weźmie dowodu przy soczewkach (jeśli z barwą nie przesadzimy)

To już nie dawna policja znają się trochę

Wystarczy:

" Proszę włączyć światła"

a wiadomo xenon jak i te HIDy rozświetlają się troszkę czasu

i co potem; gdzie są spryskiwacze i samo poziomowanie

Wywaliłem te HIDy i kupiłem dobre żarówki Philips Blue Vision Ultra, 30% światła więcej.:wink:

W soczewkach nie ma az takiej tragedii,gorzej w deszcz

Może trzeba soczewki umyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy jak miał Hidy w b6 i to jakieś niby za***iste za 4 stówy a tak błędami siało że hej :facepalm: Na blacie kontrolki się zaświecały a najlepsze było to jak auto podczas jazdy potrafiło zgasnąć jak by paliwo odcieło. Wywalił to badziewie i wszystko wróciło do normy.

Jak nie masz spryskiwaczy to nawet nie myśl o ksenonach :whistling: a jak zapodasz HIDy to po otwarciu maski już będzie wiadomo u kogo zostaje dowód rej.. :decayed:

Mi przy ori bixenonach ze spryskami coś na przeglądzie ględził bo wewnątr jeszcze miałem pokrętło korygujące wysokość świateł :grin:

Dozbieraj siana i atakuj całe bixenony + skorupę ze spryskami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy jak miał Hidy w b6 i to jakieś niby za***iste za 4 stówy a tak błędami siało że hej :facepalm: Na blacie kontrolki się zaświecały a najlepsze było to jak auto podczas jazdy potrafiło zgasnąć jak by paliwo odcieło. Wywalił to badziewie i wszystko wróciło do normy.

Jak nie masz spryskiwaczy to nawet nie myśl o ksenonach :whistling: a jak zapodasz HIDy to po otwarciu maski już będzie wiadomo u kogo zostaje dowód rej.. :decayed:

Mi przy ori bixenonach ze spryskami coś na przeglądzie ględził bo wewnątr jeszcze miałem pokrętło korygujące wysokość świateł :grin:

Dozbieraj siana i atakuj całe bixenony + skorupę ze spryskami :decayed:

U mnie po otwarciu maski nic nie widac ze hidy wstawione ,Przeglady zalezy od regionu niektorzy sie czepiaja a niektorzy wogole nie robia problemow przynajmniej u mnie tak jest :) jak mialem w b5 .Bede walczyl z tymi ksenami.Ma ktos w b6 hidy i nie ma problemow????Zamierzam kupic te rezystorki tylko sie zastanawiam bledy nie beda sie pojawiac ale gdzies tam przeczytalem ze znow kseny migaja:):grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hidy to tylko do przeciwmgielnych w B6, takie moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy jak miał Hidy w b6 i to jakieś niby za***iste za 4 stówy a tak błędami siało że hej :facepalm: Na blacie kontrolki się zaświecały a najlepsze było to jak auto podczas jazdy potrafiło zgasnąć jak by paliwo odcieło. Wywalił to badziewie i wszystko wróciło do normy.

Jak nie masz spryskiwaczy to nawet nie myśl o ksenonach :whistling: a jak zapodasz HIDy to po otwarciu maski już będzie wiadomo u kogo zostaje dowód rej.. :decayed:

Mi przy ori bixenonach ze spryskami coś na przeglądzie ględził bo wewnątr jeszcze miałem pokrętło korygujące wysokość świateł :grin:

Dozbieraj siana i atakuj całe bixenony + skorupę ze spryskami :decayed:

U mnie po otwarciu maski nic nie widac ze hidy wstawione ,Przeglady zalezy od regionu niektorzy sie czepiaja a niektorzy wogole nie robia problemow przynajmniej u mnie tak jest :) jak mialem w b5 .Bede walczyl z tymi ksenami.Ma ktos w b6 hidy i nie ma problemow????Zamierzam kupic te rezystorki tylko sie zastanawiam bledy nie beda sie pojawiac ale gdzies tam przeczytalem ze znow kseny migaja:):grin:

Mam u siebie hidy i w zasadzie nie ma problemów z błędami itp.. Jedynie po zamontowaniu, jednej przetwornicy nie przykręciłem na stałe i były szumy w cb. Po przykręceniu i dodatkowo owinięciu przewodów folią aluminiową cb przestało szumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...