Może mnie ktoś poprawi ,ale ja nie widzę tu pneumatycznego zawieszenia. Ja w c7 mam na ekranie w lewym górnym rogu informacje Podnoszenie, a tu tego nie ma.
Też polecam Hultafors,ale dla mnie niebieski talmeter tej firmy jest mistrzostwo ,używam teraz czarne ale nie są już takie odporne jak te niebieskie.Ogólnie nie widzę w tej cenie lepszych oczywiście to moja opinia a pracuje tymi metrami od 10 lat wiec polecam.W sklepach Jula jest ta taśma w bardzo dobrej cenie.