Treść opublikowana przez Sidżej
-
Wymiana skraplacza w Audi A3 8V
WItajcie Panowie czy ktoś z was miał doczynienia z wymianą skraplacza klimatyzacji w Audi A3 8V? Przedni zderzak zdjęty, skraplacz wyjęty z zatrzasków + odłączony, ale nie idzie go wyciągnąć. Czy trzeba ściągać cały pas przedni ? 😕
-
Wibracje na pedale sprzęgła w A4 B8
Dalej to samo. Ktoś miał taki przypadek?
-
Wibracje na pedale sprzęgła w A4 B8
Up
-
Wymiana żarników i dziwne "rozproszenie" w A4 B8
Zapomniałem dodać, że chodzi o drugie auto( A3 8V). Tam mam tylko na klipsy. Edit: faktycznie dolny był nie przymocowany. Lampa już świeci dobrze. Dziękuje za pomoc Do zamknięcia
-
Wymiana żarników i dziwne "rozproszenie" w A4 B8
Hmm nie. Po prostu włożyłem i zapiąłem klipsami. Obydwie strony tak zrobiłem.
-
Wymiana żarników i dziwne "rozproszenie" w A4 B8
Już 2 razy próbowałem. Zwariować można. Nie wiem co robię źle
-
Wymiana żarników i dziwne "rozproszenie" w A4 B8
Witajcie Dziś założyłem nowe żarniki do auta. Ori Philips 4200k bodajże. Prawa strona ładnie świeci, lewa tak jak na zdjęciach. Ktoś miał podobny problem?? Pozdrawiam Na 1 zdjęciu lewa lampa, na drugim obydwie.
-
Wibracje na pedale sprzęgła w A4 B8
Witajcie Panowie tak jak na filmiku. Dodam tylko, że wyczuwam wibracje na pedale sprzęgła. Może ktoś miał podobny problem? https://youtube.com/shorts/oEbptBWJk8U?si=onXWLmF3_RnqQXBT
-
fotele s-line
Cześć Mam mały dylemat. W swojej a4 b8 miałem siedzenia s-line. Pół skóra/alcantara. Natomiast w obecnym aucie a3 8v również s- line siedzenia są zrobione z inne materiału i nie wiem czym je umyć. Podsyłam zdjęcia, może ktoś podpowie tak by nie kupić złych kosmetyków . Pozdrawiam
-
A3 8v amortyzatory s-line
Po rozszyfrowaniu kodów G35 występuję u mnie jako właśnie amortyzator przedni. Grubość Ori 50, a Bilsteiny i inne mają po 55mm. Grubość mi nie przeszkadza, lecz wszystkie są za długie. Jak długie są Ori? Oj tego akurat nie mierzyłem w całości. Mogę na chwilę obecną powiedzieć ( już nie jestem w garażu), że zamienniki które brałem są o ok.4cm dłuższe. Powiedz mi, jestem skazany na Ori z Aso?
-
A3 8v amortyzatory s-line
Witajcie Mam duży problem. Posiadam A3 8V S-Line 2014r ( zawieszenie sportowe) i zabrałem się za wymianę przednich amorków. Już 3 komplety przejrzane i dalej nie pasują do starego typu Amorka. Panowie w sklepach rozkładają ręce( zamawiałem już Bilstein : 22-232342, 22-230522, Sachsa i jakieś Trw- wszystkie mają dłuższy tłok o jakieś 4cm. Podsyłam zdjęcie do wglądu. Czy ktoś miał z tym problem? Nie mam pojęcia co już zamówić. Numer Oem starego Amora: 8VO 413 023
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć Mała prośba o rozkodowanie WAUZZZ8V8F1035094 Dziękuję
-
Szukanie klocków ( zdjęcie)
Sory za zawracanie gitary, ale czy te klocki będą pasowały zamiast tego Ferodo ? Wysokość (1) różni się o milimetr i grubość także. Dlatego pytam Klocki hamulcowe - komplet BREMBO P 85 113 - Sklep iParts.pl WWW.IPARTS.PL Klocki hamulcowe - komplet BREMBO P 85 113 vs te twoje które podałeś: https://www.iparts.pl/czesc/klocki-hamulcowe-komplet-ferodo-fdb4045,0-62-fdb4045-367629.html#100030 Na aucie siedzi system Ate, więc pytanie czy Brembo z innym systemem również podejdą. z góry dzięki za pomoc
-
Szukanie klocków ( zdjęcie)
Dzięki. Już zamawiam. Pozdrawiam
-
Szukanie klocków ( zdjęcie)
Witajcie Po mału kończą mi się klocki na przodzie. Z racji tego , że jestem zadowolony z obecnych nie mogę ich wyszukać w necie ( w załączniku foto ). ATE 3004 GG 215 N18 W Internecie są owszem, ale 6 ostatnich znaków są zupełnie inne. Ktoś może podpowie bądź podeślę linka do aukcji ? Będę wdzięczny za pomoc Pozdrawiam
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Prośba o rozładowanie WAUZZZ8K19A086527 Dziękuję
-
Dziwna praca silnika
Witajcie Panowie czy tak powinien chodzić? Czy może łańcuszek już się odzywa ? 20201006_200807.mp4
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Witajcie Sorki, że odgrzebuje kotleta aczkolwiek mam mały dylemat . Zakupiłem auto 1.8TFSI. Remont silnika włącznie z nowym rozrządem był robiony 160 tyś temu . Czy wymieniać już rozrząd czy ewentualnie jest możliwość sprawdzenia w vcds jego stan bądź w inny sposób? Jestem zielony w tych sprawach i wolę upewnić się co robić by nie wpakować się w gigantyczne koszty . Pozdrawiam
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8K4DA073019 Dziękuję
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI bierze olej
Po remoncie silnika nie będzie problemu z olejem ? Na jak długo ? Dawać 10k za remont i np. Za 3 lata trzeba ponowic operacje jest metodą bynajmniej dla mnie słabą...
-
S line po vinie?
Siemka Czy jest możliwość sprawdzenia po vinie czy auto ma pakiet s line ( zewnętrzny i wewnętrzny) ?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Prośba o rozkodowanie WAUZZZ8K8BA056995 Dziękuję ci Dobry Człowieku! ??
-
Klima nie chłodzi
Witajcie Panowie mam mały problem w swoim aucie. Ciśnienie na niskim 4 bar, na wysokim również 4bar. Po załączeniu klimy ( klimatronik) wentylator się załączą i sprzęgło kompresora też. Ciśnienie się nie zmniejszyło ( 4 bar), a klima nie chłodzi. Jakieś sugestie co może być nie tak ?
-
[B6 AWX] Kąt synchronizacji
Witam Panowie jaki kąt wtrysku ustawić do 1.9tdi 130km AWX?
-
Wąż od turbo?
Siemka Panowie przetarł mi się wąż od turbo( chyba dobrze zweryfikowałem ). Chciałbym zakupić ori , niestety nie mogę odczytać numeru przez przetarcie. Ktoś mi pomoże? Pacjent a4 b5 1.9tdi AFN 110km 98r W załączniku zdjęcia