Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A3 8v amortyzatory s-line


Sidżej

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Mam duży problem. Posiadam A3 8V S-Line 2014r ( zawieszenie sportowe) i zabrałem się za wymianę przednich amorków. Już 3 komplety przejrzane i dalej nie pasują do starego typu Amorka. Panowie w sklepach rozkładają ręce( zamawiałem już Bilstein : 22-232342, 22-230522, Sachsa i jakieś Trw- wszystkie mają dłuższy tłok o jakieś 4cm. Podsyłam zdjęcie do wglądu.

Czy ktoś miał z tym problem? Nie mam pojęcia co już zamówić.

Numer Oem starego Amora: 8VO 413 023

20230609_075521.jpg

20230609_075505.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. katalogu ten nr występuje przy kodach wyposażenia PR-2UG i PR-G35 i nie ma zamiennika.

 

Ogólnie to występowały 2 grubości (50 i 55 mm) ale wszędzie pojawia mi się tylko jedna długość - 550 mm (podawana też przez różnych producentów jako 548mm). Jaką długość mają Twoje ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Skowrix napisał(a):

Wg. katalogu ten nr występuje przy kodach wyposażenia PR-2UG i PR-G35 i nie ma zamiennika.

 

Ogólnie to występowały 2 grubości (50 i 55 mm) ale wszędzie pojawia mi się tylko jedna długość - 550 mm (podawana też przez różnych producentów jako 548mm). Jaką długość mają Twoje ori?

 

Po rozszyfrowaniu kodów G35 występuję u mnie jako właśnie amortyzator przedni. Grubość Ori 50, a Bilsteiny i inne mają po 55mm. Grubość mi nie przeszkadza, lecz wszystkie są za długie. 

 

Jak długie są Ori? Oj tego akurat nie mierzyłem w całości. Mogę na chwilę obecną powiedzieć ( już nie jestem w garażu), że zamienniki które brałem są o ok.4cm dłuższe.

 

Powiedz mi, jestem skazany na Ori z Aso?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sidżej napisał(a):

Grubość mi nie przeszkadza...

 

Na Twoim miejscu nie byłbym tego pewny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2023 o 22:03, Sidżej napisał(a):

Grubość mi nie przeszkadza

Jak wyżej Dev wspomniał - uwież mi że przeszkadza. Chyba, że chcesz przy okazji zmieniać zwrotnice ;)  

 

W dniu 9.06.2023 o 22:03, Sidżej napisał(a):

jestem skazany na Ori z Aso

Niestety wszystko na to wskazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...