Treść opublikowana przez Adam Rychlik
-
Wymiana wtrysków
Witam musze wymienić wtryski i zastanawiam się czy kupić orginalnę używane czy niby nowe regenerowane bosch. audi a4 b8 2,0 tdi kod silnika cjcb, co lepiej wybrać jak myślicie wiadomo jest ryzyko przy używanych ale ciekawe jak te niby po regeneracji ??
-
Kopci przy przyspieszaniu
luz jest wzdłużny i poprzeczny nie jest to minimalny luz jest sporo wyczuwalny.oleju jest moim zdaniem sporo nie wiem czy powinien tam być czy nie.a syfu jest bardzo dużo w korektorze dolotowym
-
Kopci przy przyspieszaniu
zauważyłem dziś ze wirnik w turbinie ma luz i cały wirnik w oleju jest.no i do tego cała przepustnica zaj...na w syfie . czy moze być tak ze turbina bierze olej. auto zaczyna ogulnie kopcic od 2 tyś...
-
Kopci przy przyspieszaniu
Witam ogulnie mam problem z moją audi podczas gwałtownego przyszpieszania zaczyna kopcic na czarno. Co może być przyczyno??? dodam ze podczas przyszpieszania odczuwalne są wibracje . czy może to być wina egra ??? Żadnych błędów nie ma na komputerze
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
czy konieczne jest zdemontowanie skrzyni do wymiany tych łozysk ???
-
Jakie koło dwumasowe oraz sprzęgło do A4 B8 2.0TDI CR?
Witam posiadam audi a4 b8 2,0 tdi 136 z roku 2011, Ogólnie mam problem ze podczas spokojnego przyspieszania auto dostaje wibracji szczególnie najbardziej jest odczuwalne na 3-4-5-6 biegu.Dodam ze przeguby wewnętrzne były sprawdzane i są ok. Gdzie szukać przyczyny ?????Czy może być to sprzęgło auto ma przejechane 153 tyś.
-
Drgania podczas jazdy...
Witam posiadam audi a4 b8 2,0 tdi 136 z roku 2011, Ogólnie mam problem ze podczas spokojnego przyspieszania auto dostaje wibracji szczególnie najbardziej jest odczuwalne na 3-4-5-6 biegu.Dodam ze przeguby wewnętrzne były sprawdzane i są ok. Gdzie szukać przyczyny ?????Czy może być to sprzęgło auto ma przejechane 153 tyś..