Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam/G

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Adam/G odpowiedział(a) na rafux temat w 3.0
    Też radzę podpytać kolegi "waskivw" - na pewno będzie w stanie pomóc; niemniej jeżeli mechanik, u którego robiłeś remont schrzanił robotę, to niech to naprawi w ramach reklamacji albo odda kasę.
  2. Adam/G odpowiedział(a) na damian92x temat w 3.0
    Cześć, U mnie średnio 13,5L LPG/100 km (80% trasy, reszta to nieduża mieścina). Autostrada, prędkości lekko ponad dozwolone, 14L/100 km.
  3. Niby na umowie jest oświadczenie, że stan techniczny jest mi znany, ale zgodnie z jakimiś tam paragrafami kodeksu cywilnego, w żaden sposób nie zwalnia to sprzedającego z odpowiedzialności za wady ukryte. Jestem w kontakcie z prawnikiem i z tego co mówił, duże szanse, że się uda A check zaczął migać w połowie drogi do domu, po kilkunastu sekundach zgasł... oczywiście zadzwoniłem do sprzedającego a on odpowiedział, że jemu nie migał i nie ma pojęcia co jest nie tak ;/ Autko na szczęście jeździło na Motulu X-cess 5w40, zaraz po zakupie takiego zalałem Też mam nadzieję, że wszystko po ustawieniu rozrządu wróci do normy i autko zacznie jeździć jak należy. jeszcze raz dzięki za rady! Witam, Z czystym sumieniem polecam warsztat Waskij Garage z Czeladzi; Pan Jerzy uzdrowił mojego kulawego ASN-a; poprawił instalację gazową po poprzednich druciarzach (łącznie z wymianą kolektora i nowymi nawiertami), ustawił porządnie rozrząd (max odchyłka +/-2), uszczelnił silnik oraz wymienił kilka innych rzeczy, po czym auto zaczęło jechać jak należy! Pierwszy raz spotkałem się z takim rzetelnym i uczciwym FACHOWCEM! Jeszcze raz polecam każdemu, kto chce mieć profesjonalnie i uczciwie naprawiony samochód. Adam Witaj kolego, pytanie do Ciebie czy drgania na wolnych obrotach są jeszcze u Ciebie wyczuwalne? Miałem takie same objawy w Twoim przypadku, ze wszystkim sobie poradzilem, autko jeździ teraz ok, został jedynie problem drgañ które częściowo zniknęły ale nie w 100% co mnie trochę denerwuje. Witaj, U mnie przed ustawieniem rozrządu wibracje były bardzo duże, można powiedzieć - jak w starym dieslu. Po wizycie u Pana Jerzego ten temat praktycznie nie istnieje. Czasami (bardzo rzadko) coś tam czuć, ale to niebo a ziema w porównaniu do tego, co było przedtem. Dodam też, że mam też problem z nieszczelnością zaworów ssących w obu głowicach i pewnie to też ma wpływ, ale największy miał źle ustawiony rozrząd. Sprawdź jakie masz korekcje na kanale 93; powinno być wszędzie 0 +/-2 CF. Pozdrawiam, Adam
  4. Niby na umowie jest oświadczenie, że stan techniczny jest mi znany, ale zgodnie z jakimiś tam paragrafami kodeksu cywilnego, w żaden sposób nie zwalnia to sprzedającego z odpowiedzialności za wady ukryte. Jestem w kontakcie z prawnikiem i z tego co mówił, duże szanse, że się uda A check zaczął migać w połowie drogi do domu, po kilkunastu sekundach zgasł... oczywiście zadzwoniłem do sprzedającego a on odpowiedział, że jemu nie migał i nie ma pojęcia co jest nie tak ;/ Autko na szczęście jeździło na Motulu X-cess 5w40, zaraz po zakupie takiego zalałem Też mam nadzieję, że wszystko po ustawieniu rozrządu wróci do normy i autko zacznie jeździć jak należy. jeszcze raz dzięki za rady! Witam, Z czystym sumieniem polecam warsztat Waskij Garage z Czeladzi; Pan Jerzy uzdrowił mojego kulawego ASN-a; poprawił instalację gazową po poprzednich druciarzach (łącznie z wymianą kolektora i nowymi nawiertami), ustawił porządnie rozrząd (max odchyłka +/-2), uszczelnił silnik oraz wymienił kilka innych rzeczy, po czym auto zaczęło jechać jak należy! Pierwszy raz spotkałem się z takim rzetelnym i uczciwym FACHOWCEM! Jeszcze raz polecam każdemu, kto chce mieć profesjonalnie i uczciwie naprawiony samochód. Adam
  5. Witam, Z czystym sumieniem polecam warsztat Waskij Garage z Czeladzi; Pan Jerzy uzdrowił mojego kulawego ASN-a; poprawił instalację gazową po poprzednich druciarzach (łącznie z wymianą kolektora i nowymi nawiertami), ustawił porządnie rozrząd (max odchyłka +/-2), uszczelnił silnik oraz wymienił kilka innych rzeczy, po czym auto zaczęło jechać jak należy! Pierwszy raz spotkałem się z takim rzetelnym i uczciwym FACHOWCEM! Jeszcze raz polecam każdemu, kto chce mieć profesjonalnie i uczciwie naprawiony samochód. Adam
  6. Niestety żyjąc w nieświadomości zrobiłem ok. 1000 km Teraz umawiam się z Forumowiczem Waskivw i mam nadzieję, że wkrótce ustawi wszystko jak należy i przy okazji zrobi diagnostykę silnika, żebym wiedział na czym stoję (a może leżę....). Co do kosztów, zakupiłem auto niecały miesiąc temu więc będę je egzekwował od sprzedającego z tytułu rękojmi za wady ukryte. Mam nadzieję, że prawo zadziała na moją korzyść... BTW profil uzupełniony
  7. Wielkie dzięki za wskazówki! Na pewno udam się do jednego z warsztatów, ale też będę się starał "zachęcić" sprzedawcę do pokrycia kosztów naprawy. Jeszcze takie pytanko - czy do warsztatu będę mógł jechać tym samochodem czy raczej laweta?
  8. Witam, Od niedawna jestem właścicielem Audi A4 B6 3.0 quattro +LPG i mam niestety problem; losowo wypadają zapłony zarówno na gazie jak i benzynie; czuć wyraźnie drgabnia silnika na wolnych obrotach i słychać jakieś dziwne brzęczenie podczas przyspieszania... zacząłem szukać co może być tego przyczyną i dzisiaj udało mi się dorwać VAG-a i trochę w nim poszperać. Więc tak: kanał 93, wartości zgodnie z kolejnością: 2.0 CF; 8.0 CF; 8.0 CF, 21 CF. Dodatkowo wywliło mi błąd katalizatora 16805, P0421 - 001 więc zbyt niska wydajność. Nie robiłem logów dynamicznych bo nie ma do tego warunków drogowych, ale czy jesteście w stanie, na podstawie powyższych danych, ocenić zakres ewentualnych napraw/poprawek? Czy w województwie opolskim albo dolnośląskim (okolice Wrocławia) jest ktoś, kto mógłby ogarnąć temat? Z góy wielkie dzięki za pomoc! Pozdrawiam, Adam
  9. Witajcie Klubowicze! Pozdrowienia z Namysłowa! Póki co nie posiadam Audi ale noszę się z zamiarem nabycia więc wkrótce pochwalę się, co upolowałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.