Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kenar

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kenar odpowiedział(a) na Kooga temat w Audi A4 B8
    @MariooPL a czym kleić?
  2. kenar odpowiedział(a) na Kooga temat w Audi A4 B8
    Jak wyciągnąć ledy z lampy?
  3. Po tym kodowaniu nie wywala błedu od wsteczngo, mi chodzi o wyłączenie postojówek i stopu bo chcę wymienić na żarówki ledowe
  4. Może mi ktoś podać kodowanie do wyłączania diagnozy w postojówkach z tyłu i stop?
  5. kenar odpowiedział(a) na kenar temat w 3.0
    Prawa uszczelka pod głowicą...
  6. kenar odpowiedział(a) na kenar temat w 3.0
    instalacje mam roczną sekwencję IV generacji wiec raczej to nie to, zobaczymy. A ten magic od asn'ow to gdzie jest?
  7. kenar odpowiedział(a) na kenar temat w 3.0
    nowy wałek kupiłem w aso za 1300zł, zrobiłem na nim trochę ponad 1000km, nie jestem mechanikiem nie znam się to się wypowiem tak jakby to zawór stukał przy 1 cylindrze
  8. kenar odpowiedział(a) na kenar temat w 3.0
    kupiłem go rok temu, zrobiłem rozrząd i po 10k obróciło mi panewki, okazało się ze wał nie ma wymiarów przy korbach, poszedł inny wał przy składaniu i odpaleniu go z klap wałka wirowego odleciał plastik i poszedł pod zawór... kupiłem nowe klampy w aso i dalej mi coś kur.. stuka i nie mam już siły do tego silnika we wtorek jestem omówiony z mechanikiem i będzie mi zaglądał co stuka(moim zdaniem gdzieś przy kolektorze ssącym) mam nadzieję ze to jakaś pierdoła ale szykuję się na najgorsze
  9. kenar odpowiedział(a) na kenar temat w 3.0
    a graty z 1.8t bex nie będą pasować? czy sprzęgło będzie za słabe?
  10. kenar odpowiedział(a) na kenar temat w 3.0
    wydechy to na 100 bo w 3.0 od początku idą 2 rurami a w 1.8 później się dzielą
  11. kenar odpowiedział(a) na kenar temat w 3.0
    elektronika, masz na myśli wiązkę silnika i komputer? coś jeszcze? chętnie bym się dowiedział coś od osoby która robiła takiego swapa
  12. kenar odpowiedział(a) na kenar temat w 3.0
    czyli kupuje ośke przekladam silnik z osprzętem a skrzynia i cała reszta zostaje?? nie spodzewałem się ze tak będzie czyli jak posprzedaje resztę gratów to można wyjść na zero
  13. kenar opublikował(a) temat w 3.0
    Witam. Mam a4 b6 3.0 asn quattro, cały czas mam problemy z silnikiem.. i zastanawiam się nad kupnem anglika i przekładki silnika na 1.8t bex. Czy muszę liczyć się z wymianą skrzyni i całego napędu? I jakie problemy wiążą się przy swapie?
  14. kenar odpowiedział(a) na kenar temat w 3.0
    Już sobie poradziłem, "cybanty" przykręcone są jeszcze po bokach. Pozdrawiam.
  15. kenar opublikował(a) temat w 3.0
    Witam. Mam problem z wyciągnięciem wału z bloku. Wszystko mam odkręcone tylko nie chcą wyjść 4 "cybanty" (nie wiem jak sie to fachowo nazywa) które trzymają na panewce wał. Jest na to jakiś sposób?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.