-
Lampy led przod
@MariooPL a czym kleić?
-
Lampy led przod
Jak wyciągnąć ledy z lampy?
-
Mocniejsze światło cofania LED
Po tym kodowaniu nie wywala błedu od wsteczngo, mi chodzi o wyłączenie postojówek i stopu bo chcę wymienić na żarówki ledowe
-
Mocniejsze światło cofania LED
Może mi ktoś podać kodowanie do wyłączania diagnozy w postojówkach z tyłu i stop?
-
Swap 3.0 na 1.8t
Prawa uszczelka pod głowicą...
-
Swap 3.0 na 1.8t
instalacje mam roczną sekwencję IV generacji wiec raczej to nie to, zobaczymy. A ten magic od asn'ow to gdzie jest?
-
Swap 3.0 na 1.8t
nowy wałek kupiłem w aso za 1300zł, zrobiłem na nim trochę ponad 1000km, nie jestem mechanikiem nie znam się to się wypowiem tak jakby to zawór stukał przy 1 cylindrze
-
Swap 3.0 na 1.8t
kupiłem go rok temu, zrobiłem rozrząd i po 10k obróciło mi panewki, okazało się ze wał nie ma wymiarów przy korbach, poszedł inny wał przy składaniu i odpaleniu go z klap wałka wirowego odleciał plastik i poszedł pod zawór... kupiłem nowe klampy w aso i dalej mi coś kur.. stuka i nie mam już siły do tego silnika we wtorek jestem omówiony z mechanikiem i będzie mi zaglądał co stuka(moim zdaniem gdzieś przy kolektorze ssącym) mam nadzieję ze to jakaś pierdoła ale szykuję się na najgorsze
-
Swap 3.0 na 1.8t
a graty z 1.8t bex nie będą pasować? czy sprzęgło będzie za słabe?
-
Swap 3.0 na 1.8t
wydechy to na 100 bo w 3.0 od początku idą 2 rurami a w 1.8 później się dzielą
-
Swap 3.0 na 1.8t
elektronika, masz na myśli wiązkę silnika i komputer? coś jeszcze? chętnie bym się dowiedział coś od osoby która robiła takiego swapa
-
Swap 3.0 na 1.8t
czyli kupuje ośke przekladam silnik z osprzętem a skrzynia i cała reszta zostaje?? nie spodzewałem się ze tak będzie czyli jak posprzedaje resztę gratów to można wyjść na zero
-
Swap 3.0 na 1.8t
Witam. Mam a4 b6 3.0 asn quattro, cały czas mam problemy z silnikiem.. i zastanawiam się nad kupnem anglika i przekładki silnika na 1.8t bex. Czy muszę liczyć się z wymianą skrzyni i całego napędu? I jakie problemy wiążą się przy swapie?
-
Wyciąganie wału
Już sobie poradziłem, "cybanty" przykręcone są jeszcze po bokach. Pozdrawiam.
-
Wyciąganie wału
Witam. Mam problem z wyciągnięciem wału z bloku. Wszystko mam odkręcone tylko nie chcą wyjść 4 "cybanty" (nie wiem jak sie to fachowo nazywa) które trzymają na panewce wał. Jest na to jakiś sposób?
kenar
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta