Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kenar

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kenar

  1. kenar odpowiedział(a) na Kooga temat w Audi A4 B8
    @MariooPL a czym kleić?
  2. kenar odpowiedział(a) na Kooga temat w Audi A4 B8
    Jak wyciągnąć ledy z lampy?
  3. Po tym kodowaniu nie wywala błedu od wsteczngo, mi chodzi o wyłączenie postojówek i stopu bo chcę wymienić na żarówki ledowe
  4. Może mi ktoś podać kodowanie do wyłączania diagnozy w postojówkach z tyłu i stop?
  5. kenar odpowiedział(a) na kenar temat w 3.0
    Prawa uszczelka pod głowicą...
  6. kenar odpowiedział(a) na kenar temat w 3.0
    instalacje mam roczną sekwencję IV generacji wiec raczej to nie to, zobaczymy. A ten magic od asn'ow to gdzie jest?
  7. kenar odpowiedział(a) na kenar temat w 3.0
    nowy wałek kupiłem w aso za 1300zł, zrobiłem na nim trochę ponad 1000km, nie jestem mechanikiem nie znam się to się wypowiem tak jakby to zawór stukał przy 1 cylindrze
  8. kenar odpowiedział(a) na kenar temat w 3.0
    kupiłem go rok temu, zrobiłem rozrząd i po 10k obróciło mi panewki, okazało się ze wał nie ma wymiarów przy korbach, poszedł inny wał przy składaniu i odpaleniu go z klap wałka wirowego odleciał plastik i poszedł pod zawór... kupiłem nowe klampy w aso i dalej mi coś kur.. stuka i nie mam już siły do tego silnika we wtorek jestem omówiony z mechanikiem i będzie mi zaglądał co stuka(moim zdaniem gdzieś przy kolektorze ssącym) mam nadzieję ze to jakaś pierdoła ale szykuję się na najgorsze
  9. kenar odpowiedział(a) na kenar temat w 3.0
    a graty z 1.8t bex nie będą pasować? czy sprzęgło będzie za słabe?
  10. kenar odpowiedział(a) na kenar temat w 3.0
    wydechy to na 100 bo w 3.0 od początku idą 2 rurami a w 1.8 później się dzielą
  11. kenar odpowiedział(a) na kenar temat w 3.0
    elektronika, masz na myśli wiązkę silnika i komputer? coś jeszcze? chętnie bym się dowiedział coś od osoby która robiła takiego swapa
  12. kenar odpowiedział(a) na kenar temat w 3.0
    czyli kupuje ośke przekladam silnik z osprzętem a skrzynia i cała reszta zostaje?? nie spodzewałem się ze tak będzie czyli jak posprzedaje resztę gratów to można wyjść na zero
  13. kenar opublikował(a) temat w 3.0
    Witam. Mam a4 b6 3.0 asn quattro, cały czas mam problemy z silnikiem.. i zastanawiam się nad kupnem anglika i przekładki silnika na 1.8t bex. Czy muszę liczyć się z wymianą skrzyni i całego napędu? I jakie problemy wiążą się przy swapie?
  14. kenar odpowiedział(a) na kenar temat w 3.0
    Już sobie poradziłem, "cybanty" przykręcone są jeszcze po bokach. Pozdrawiam.
  15. kenar opublikował(a) temat w 3.0
    Witam. Mam problem z wyciągnięciem wału z bloku. Wszystko mam odkręcone tylko nie chcą wyjść 4 "cybanty" (nie wiem jak sie to fachowo nazywa) które trzymają na panewce wał. Jest na to jakiś sposób?
  16. Może głupie pytanie ale jak założyć sprężyny na siłownik?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.