Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marglu8049

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marglu8049

  1. Temat kolego dotyczy hamulcy. A nie sądzę że każdy kto kupuje auto wymienia hamulce zawieszenie itd tylko dlatego że on tego nie wymieniał...Mała poprawka w lutym nie w lipcu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  2. Ok dzieki Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  3. Chałupa dobrze bez zarzutu. Nie wiem kiedy były wymieniane bo zakupiłem go w lipcu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  4. Witam, Nie mam pojęcia jakiej są firmy hamulce itd ale ogólnie co do hamowania i pracy nie mam zastrzeżeń. Natomiast przy małych prędkościach zdarza się, że klocki delikatnie piszczą. Co to może być i czy mam się w najbliższym czasie szykować do wymiany?
  5. Rozumiem, że 1KE są od S4, a od jakiej wielkości kół można je zakładać. Czy np jeśli są 16 to wszystko będzie ok? czy np minimalna wielkość to 18?
  6. marglu8049 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, Ostatnio zauważyłem że joystick od nawigacji jest uszkodzony. Wszystko działa normalnie ale nieraz gdy go używam odchodzi razem z ręką. Poniżej zdjęcia poglądowa. Może się ktoś orientuje jaki jest numer części czyli joysticka ze sprężynką?
  7. marglu8049 odpowiedział(a) na zbigor temat w Audi A4 B8
    Myśle że po zimie będzie do wywalenia i klej popuszcza. Lepiej zainwestwować w ORI i cieszyć się przez długie lata eksploatacją
  8. Witam, W jaki sposób mogę sprawdzić stan DPF-a. Po wejściu przez VCDS mam niedostępne bloki pomiarowe
  9. Dołączam się do pytania.Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  10. Dla zainteresowanych znalazłem jeszcze ze dla sedana jest siatka kupowane osobno do bagaznika
  11. A czy w bagażniku sedan po prawej stronie też była jakaś siatka? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  12. Witam, czy w przedlift występowało coś takiego jak pakiet schowek? Jeśli tak to co obejmowało? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  13. A ktoś z forumowiczów montuje takie przeróbki? Oczywiście za opłatą? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  14. marglu8049 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Np servotronic ledy deratyzacja airbag idt Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  15. marglu8049 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hej jestem co prawda ze skarzyka ale ze swietokrzyskiego nie dostalem zadnej odpowiedzi. jest ktos z okolic Radomia kto zajuje sie doposazeniem samochodow z grupy vag i dodatkowo elektronika i mecanika?
  16. Witam, Szukam kogoś dobrego z okolic radomia kto zajmuje sie eletronika, echanika doposazaniem aut z grupy VAG. Ogólnie jestem ze skarżyska ale tutaj jest z tym lipa. Możecie kogoś polecić?
  17. Hej, Polecacie kogoś z mechaniki, elektryka w okolicach kielc?
  18. marglu8049 odpowiedział(a) na pawelekrab temat w Audi A4 B8
    Na allegro będzie ciężko dostać Według ręki zamiennik to z końcówką Be ale czy funkcjonalność ta sama? Może ktoś odpowie? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  19. Ma ktoś może fotkę dla porównania? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  20. Witam, Obecnie kolor mojej kierownicy to szary acha. Czy jest jakiś odpowiednik koloru kierownicy polift? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  21. tylko zamienniki tak mają Szkoda ale dzięki za info
  22. A czy w zwykłym zderzaku wychodziły z chromem?
  23. marglu8049 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, Czy kratka wlotu powietrza s-line (z chromowymi obwódkami) będzie pasować do zwykłego zderzaka?
  24. marglu8049 odpowiedział(a) na marglu8049 temat w 2.0TDI
    A jest gdzieś dostępny nr pojedynczej poduszki i czy są takie same? W etc znalazłem tylko nr kapletu Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  25. marglu8049 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam. Czy poduszki silnika powinny być wymieniane kompletem plus poduszka skrzyni czy można pojedynczo? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.