Treść opublikowana przez CrisS
-
[ALL B5] Kila dylematów dot. Car Audio.
Witam chce kupić sobie jakieś lepsze granie do audicy. Na początku jakieś dobre radio za ~1000zł (myślałem o czymś z półki Alpine'a, ewentualnie Pioneera). Jeden z głównych wymogów to musi ładnie komponować się do kokpitu a4, no i dajnie by było jak by był już na MOS-FETach i miał pilota. Do tego jakiś SUBWOOFER, moje propozycja to: 1. JBL GTO 1204BR http://allegro.pl/item400477230_jbl_gto_1204br_wysylka_gratis_bonus_f_vat_gw_pl.html 2.ALPINE SBE-1243E http://allegro.pl/item401507788_alpine_sbe_1243e_subwoofery_z_mega_basem_nowe.html Potem przydały by się jakieś głośniczki na przód (ile cm na przód maja mieć głośniki) i tak się zastanawiam czy do tyłu na półkę też cos zakłdać. Następnie przydał by mi się jakiś dobry wzmacniacz (i tutaj jestem zupełnie zielony ...jaki kupić?) \ PS. Głównie slucham techno, czasem jakiegoś rocka i chce żeby był w miare duży BASS z tego mojego grania hehe;) Proszę o pomoc wszystkich którzy trochę w "tym" siedzą i z góry dziękuję.
-
[ALL] Nawigacja GPS TomTom Go 730 vs reszta świata.
A jak to jest z tymi opłatami podobno co jakiś czas trzeba jakaś kwotę zapłacić za działanie.
-
[ALL] Nawigacja GPS TomTom Go 730 vs reszta świata.
No no czyli firma na medal:) Coraz bardziej jestem napalony na tą navi Dzieki za odpowiedź i czekam na następne. :>
-
[ALL] Nawigacja GPS TomTom Go 730 vs reszta świata.
Witam Zastanawiam się na kupnem nawigacji TomTom Go 730 i tutaj nasuwa się pytanie. Czy w tej cenie znajdę coś bardziej dokładnego i ogólnie lepszego(przykłady alternatyw dla tego modelu). Proszę również o podzielenie się ze mną wrażeniami z użytkowania właśnie tej nawigacji oraz ogólnie o producencie TomTom. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!! Krzysiek
-
[ALL] Chiptuning a spalanie
Witam wszystkich!! Nurtuje mnie kwestia spalania po zastosowaniu chiptuningu jak to z nim jest... wzrasta (jeśli tak to ja bardzo), czy też pozostaje mniej więcej takie jak przed chipowaniem. Z góry dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam !! Krzysiek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam:) Mam na imię Krzysiek, jestem z Sieradza (woj. łódzkie). Moja furka to Toyota Carina E 1.6 115PS (jest to auto w sumie mojego ojca), jednak w najbliższym czasie planuje kupno swojej A4-czki 1.8T... Z tego też powodu zarejestrowałem się na tym forum. Mam nadzieje, że dowiem się sporo ciekawych rzeczy dot. mojego przyszłego nabytku. Pozdrawiam Krzysiek