Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lojtman

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lojtman

  1. Ja u siebie mam takie http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6932001018 i działają już chyba drugi rok bez problemu, wcześniej miałem takie gdzie ich było chyba 16, czy 18 ledów w jednej lampce i szybko trafił je szlag...
  2. A sprawdzałeś na zwykłych żarówkach?
  3. Cześć. Jakie te ledy kupiłeś do tablicy?
  4. Cześć. Mam problem z lewym światłem postojowym (obrysówka ledowa). Wpadła w taki dziwny tryb migania, jakby jakieś przebicie było. Nieważne czy załączone, czy wyłączone, cały czas lekko mruga. Wczoraj umyłem auto, w nocy spadł śnieg, a po pracy ledwo co odpalił. Czyli w drodze do pracy to już się pewnie popsuło... Póki co klemy odpiąłem, żeby nie zdechł mi aku, ale macie jakieś pomysły? ? Szkoda mi wyrzucić je na śmietnik ☹️
  5. To jest ten czujnik? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6960009109 Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
  6. Witam. Mam problem z czujnikiem deszczu, po wymianie szyby czołowej gościu mi powiedział że się rozsypał, bo prawdopodobnie ktoś kiedyś już przy nim majstrował. Teraz cały czas na kompie mi wybija alert z tego czujnika, co jakieś 10 sekund... irytujące strasznie... Czyjnik do wymiany, czy da się go jakoś naprawić? Miał ktoś już taki problem? Oczywiście chodzi o B7 Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
  7. A jakie masz et felgi?
  8. Nie sprawdziłem jeszcze jakie mam amorki, ale moim zdaniem prowadzi się dużo lepiej, a twardości nie czuje. Jedyne co mnie boli to ociera coś z tyłu przy większym wyboju, chyba że w aucie jest 5 osob, to na zakrętach jest masakra. Nie wiem czy to kwestia amorkow, czy 19tek z et35... Sprężyny pod silnik*
  9. Wyglądało przed: A tak po wymianie na pro-kit
  10. Ja tak samo, oby bylo dobrze
  11. Jeśli kogoś ciekawi jak to wygląda, to wstawiam zdjęcie
  12. Żeby ładnie wyglądało
  13. Panowie, a jaką oponę najlepiej na to założyć?
  14. Nie, ja dopiero kupię je na przełomie kwietnia/maja. Ale już zaczynam szukać jakiegoś konkretu Ale w takim razie już znalazłem, teraz tylko czekać na premię
  15. Witam. Panowie podejdą takie felgi do A4 B7 avant? 19" 8,5J ET35Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.