-
Nie działa fis
Licznik jest Jeager a bezpieczniki sa ok. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nie działa fis
Nic sie nie pojawia. Tak jak na zdjeciu. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nie działa fis
Witam W moim Audi a4 b5 1.6 fl nie dziala fis tak jak w temacie i na zdjeciu fis. Mało tego to odpali na sekunde i zgaśnie ale domyslam sie ze to przez lekko luzny pasek rozrzadu. Co moze byc powodem tej usterki ? Dodam ze auto stalo 3 dni bez odpalania. Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Spocona rura odmy
Witam Od jakiegos czasu zauwazylem jest spocona rura odmy. Co moze byc powodem ? Rok temu wymienialem te rurki. W tym silniku wymienia sie separator odmy ?
-
Klekotanie podczas jazdy
W moim przypadku akurat był to przegub wewnetrzny. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Klekotanie podczas jazdy
Witam Podczas jazdy gdy mam wciśnięty padał gazu około do połowy to zaczyna coś pukać z lewej przedniej strony. Zawieszenie jest wporzadku, byłem u 2 diagnostów którzy stwierdzili jedynie delikatne luzy na drążku kierowniczym. Poduchy silnika są wporzadku. Najbardziej słyszalne jest przy większych prędkościach. Wysłane z mojego Tab2A7-10F przy użyciu Tapatalka
-
wojoB5 obserwuje zawartość Audi A4 B5
-
Pęknięta odma-rurka
W zamiennik tez raczej nie warto inwestować. Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
-
Pęknięta odma-rurka
Ja ostatnio w ASO kupowałem za 198 zł plus 3 uszczelki (ok.17 zł). W zestawie była rurka o której piszesz i taka dłuższą i grubsza która idzie w dół. Wysłane z mojego Tab2A7-10F przy użyciu Tapatalka
-
Czujnik temperatury płynu chlodzącego
Wymiana termostatu pomogła Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
-
Bicie auta
Odczuwalne od około 60 km/h wzwyż. Można też określić też to stuknięciem ale bardziej jest odczuwalne przy większych prędkościach.
-
Bicie auta
Witam Mam mały drażniący problem w mojej Audi a4 b5 1.6. Gdy podczas jazdy wcisnę pedał gazu na około 3 cm i puszcze nie koniecznie szybko czuć takie bicie. Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
-
Czujnik temperatury płynu chlodzącego
Prawdopodobnie jest jakas usterka w zegarze. A ten zegar ktory mam z 1/2 fis podobno wystepuja takie problemy z wskaznikiem temperatury plynu chlodzacego. Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
-
Czujnik temperatury płynu chlodzącego
Tak węże są ciepłe Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
-
Czujnik temperatury płynu chlodzącego
Mógłbys mi podesłać link jak sie to robi? Nie jestem jeszcze tak zaawansowany w tych sprawach Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
-
Czujnik temperatury płynu chlodzącego
Tak wszystko w porzadku Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
wojoB5
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta