Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojoB5

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojoB5

  1. wojoB5 odpowiedział(a) na wojoB5 temat w Audi A4 B5
    Licznik jest Jeager a bezpieczniki sa ok. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  2. wojoB5 odpowiedział(a) na wojoB5 temat w Audi A4 B5
    Nic sie nie pojawia. Tak jak na zdjeciu. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  3. wojoB5 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam W moim Audi a4 b5 1.6 fl nie dziala fis tak jak w temacie i na zdjeciu fis. Mało tego to odpali na sekunde i zgaśnie ale domyslam sie ze to przez lekko luzny pasek rozrzadu. Co moze byc powodem tej usterki ? Dodam ze auto stalo 3 dni bez odpalania. Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  4. wojoB5 opublikował(a) temat w 1.6
    Witam Od jakiegos czasu zauwazylem jest spocona rura odmy. Co moze byc powodem ? Rok temu wymienialem te rurki. W tym silniku wymienia sie separator odmy ?
  5. wojoB5 odpowiedział(a) na wojoB5 temat w 1.6
    W moim przypadku akurat był to przegub wewnetrzny. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  6. wojoB5 opublikował(a) temat w 1.6
    Witam Podczas jazdy gdy mam wciśnięty padał gazu około do połowy to zaczyna coś pukać z lewej przedniej strony. Zawieszenie jest wporzadku, byłem u 2 diagnostów którzy stwierdzili jedynie delikatne luzy na drążku kierowniczym. Poduchy silnika są wporzadku. Najbardziej słyszalne jest przy większych prędkościach. Wysłane z mojego Tab2A7-10F przy użyciu Tapatalka
  7. wojoB5 odpowiedział(a) na Tuti2rum temat w 1.6
    W zamiennik tez raczej nie warto inwestować. Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
  8. wojoB5 odpowiedział(a) na Tuti2rum temat w 1.6
    Ja ostatnio w ASO kupowałem za 198 zł plus 3 uszczelki (ok.17 zł). W zestawie była rurka o której piszesz i taka dłuższą i grubsza która idzie w dół. Wysłane z mojego Tab2A7-10F przy użyciu Tapatalka
  9. Wymiana termostatu pomogła Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
  10. wojoB5 odpowiedział(a) na wojoB5 temat w 1.6
    Odczuwalne od około 60 km/h wzwyż. Można też określić też to stuknięciem ale bardziej jest odczuwalne przy większych prędkościach.
  11. wojoB5 opublikował(a) temat w 1.6
    Witam Mam mały drażniący problem w mojej Audi a4 b5 1.6. Gdy podczas jazdy wcisnę pedał gazu na około 3 cm i puszcze nie koniecznie szybko czuć takie bicie. Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
  12. Prawdopodobnie jest jakas usterka w zegarze. A ten zegar ktory mam z 1/2 fis podobno wystepuja takie problemy z wskaznikiem temperatury plynu chlodzacego. Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
  13. Tak węże są ciepłe Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
  14. Mógłbys mi podesłać link jak sie to robi? Nie jestem jeszcze tak zaawansowany w tych sprawach Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
  15. Tak wszystko w porzadku Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
  16. Witam Niedawno kupiłem audi a4 b5 z silnikiem 1.6 ANA i zauważyłem że wskaźnik temp. plynu sie nie podnosi. Wymieniłem czujnik na nowy FEBI i dalej jest to samo. W czym może być problem ? Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
  17. Witam wszysztkich forumowiczów. Jestem szczęśliwym posiadaczem czarnulki Audi A4 b5 FL 1.6. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.