Treść opublikowana przez adamek1994
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Ja zakupiłem górne wahacze fimy optimal zobaczymy co warte są, czas spisać licznik i być dumnym ze wahacze nowe za 4 wahacze zapłaciłem 280 zł po małym rabacie
-
1.9 tdi ahu dawka paliwa na zimnym
Tak ja tez nastawnikiem ustawiam dawkę, w tej chwili silnik pracuje idealnie równiutko itp ale to odpalanie... dodam ze im zimniej tm gorzej
-
1.9 tdi ahu dawka paliwa na zimnym
Dawkę rozruchową też zwiększałem vagiem nic to nie daje ;( przekodowałem na automat i tez nic, tylko dlaczego jak ustawiona dawka wysoka na nastawniku to pali od kopa no ale nie równo pracuje motor i wolno opada z wysokich obrotów. Jakby się zapowietrzał to tak sądze to po 2 czy 3 godzinach tez by hełtolił a on pali od strzała, po nocy ma problem
-
1.9 tdi ahu dawka paliwa na zimnym
Szczęśliwego Nowego Roku 2018
-
1.9 tdi ahu dawka paliwa na zimnym
Wiec tak napięcie na zgaszonym i rozgrzanym motorze w grupie 001 w kolumnie 3 wynosi 0.760V oto log statyczny basic setings http://vaglogger.apphb.com/log/5a491db810d6d2aeb83b3f22 a tu zwykły http://vaglogger.apphb.com/log/5a491e4310d6d2aeb83b3f24 http://vaglogger.apphb.com/log/5a491e4210d6d2aeb83b3f23
-
1.9 tdi ahu dawka paliwa na zimnym
Teraz jest w okolicy 4mg sprawdzę dokładnie jak rozgrzeje auto dziś i zrobię logi statyczne , tak świece grzeją sprawdzałem i prąd tez dopływa sprawdzałem poprzez wpięcie się żarówki w obwód. ps.Jakie jeszcze grupy logować statycznie żeby coś wykry c co jest nie tak ??
-
1.9 tdi ahu dawka paliwa na zimnym
http://vaglogger.apphb.com/log/5a38e07c10d6d29c644fca53 http://vaglogger.apphb.com/log/5a38e0b410d6d29c644fca54 logi statyczne z basic setings i bez, grupa 000 było juz raz - 5 stopni i ogromny kłopot z odpaleniem aku i rozrusznik sprawne.
-
Podkładka w zestawie naprawczym osłony przegubu
skręciłem jak było jest ok ;]
-
1.9 tdi ahu dawka paliwa na zimnym
Witam was panowie mam pytanie dlaczego auto odpala dobrze na wysokiej dawce paliwa na nastawniku, a jak ustawie jak ma być to jest problem na zimnym motorze z odpaleniem??? czy to jest wina pompy wtryskowej ??? Czy to wina jakiegoś czujnika odpowiedzialnego za dawkę paliwa ??? Odpięcie czujnika temp wody nie pomaga.
-
1.9tdi ahu 90km nie wyłączające się wycieraczki
Witam mam problem z wycieraczkami otóż nie chcą się zawsze wyłączyć jak wezmę w pozycje neutralną,albo się wyłączą w połowie szyby, co jest grane??? słychać wtedy takie pykanie jakby z przekaźnika, jak wezmę na czasowe to działają prawidłowo według ustawienia szybkości załączania się.
-
1.9 TDI ahu logi dynamiczne
Tak słychać pstrykniecie po tym jak kontrolka od świec zgaśnie, wczoraj odpalałem auto przy - 5 stopniach i był ogromny problem przy odpaleniu, szarpie telepie i niemorze załapc aż w końcu załapie oto logi statyczne grupy 000 http://vaglogger.apphb.com/log/5a38e07c10d6d29c644fca53 http://vaglogger.apphb.com/log/5a38e0b410d6d29c644fca54
-
Podkładka w zestawie naprawczym osłony przegubu
Witam mam problem, wymieniam osłonę gumową przegubu prawego koła i otóż to w zestawie naprawczym jest smar, opaski 2 szt,osłona,zabezpieczenie, podkładka stożkowa mniejsza do założenia z tym plastikiem, i jeszcze jedna podkładka stożkowa tylko ze większa i nie wiem gdzie ją założyć, jak rozbierałem przegub (tzn nie rozbierałem go na części bez wyjmowania kulek) to nigdzie tam takiej podkładki nie było gdzie ona idzie ??????help
-
1.9 TDI ahu logi dynamiczne
Dzieje się to ze jak pierwszy raz odpalam to tak szarpie i taki dym szary śmierdzący, nie morze odpalić tak płynnie jak powinien, jak zgaszę to od razu zapali, i co jeszcze dziwne zauważyłem ze jak zimniej to lepiej pali (sprawdzę tą jeszcze w zimne dni) najgorzej jest w okolicy zera lub + 5, czy to przepływka ma wpływ na odpalenie ????
-
1.9 TDI ahu logi dynamiczne
Zgadza się ma takiego muła na początku, przejże te węże dokładnie, a jak będą szczelne co co szukać dalej ??? I co najważniejsze czy ma to wpływ na odpalanie auta ???
-
1.9 TDI ahu logi dynamiczne
Pomorze ktoś zdiagnozować ??
-
1.9 TDI ahu logi dynamiczne
Witam proszę o analizę logów dynamicznych, jest podmieniona pompa wtryskowa, auto słabo odpala gdy zimny. Pojedyncze grupy: http://vaglogger.apphb.com/log/5a0aed6872d16b5e38d20a1a http://vaglogger.apphb.com/log/5a0af67872d16b92487c93fc http://vaglogger.apphb.com/log/5a0aed6e72d16b5e38d20a1b http://vaglogger.apphb.com/log/5a0aeda872d16b5e38d20a1c http://vaglogger.apphb.com/log/5a0aedae72d16b5e38d20a1d http://vaglogger.apphb.com/log/5a0aedb272d16b5e38d20a1e Kilka: http://vaglogger.apphb.com/log/5a0aedbf72d16b5e38d20a1f http://vaglogger.apphb.com/log/5a0aedc572d16b5e38d20a20 http://vaglogger.apphb.com/log/5a0aedc872d16b5e38d20a21 http://vaglogger.apphb.com/log/5a0aedca72d16b5e38d20a22
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
A ja dalej mam problem z odpaleniem mojego dieselka audi a4 b5 ahu już nawet pompę wtryskową zmieniłem i po założeniu było lepiej, a ostatnio stało auto 3 dni nie odpalane i niespodzianka 3 sekundy kręcenia i łapało na raty (jakby chciał ale nie mógł) po odpaleniu chmura szarego dymu śmierdzącego kąt na 48, dawka na 3,6 mg co jest ????? brak pomysłów już morze głowica albo uszczelka pod nią tylko to zostało.
-
Swap pompy wtryskowej 11 - Nr OE 038 130 107 J
Tak, ale która to grupa (wysterowanie pompy)?? Kat wtrysku mi się przestawił dzisiaj bo za bardzo odkręciłem nakrętki tych śrub w kole zębatym i dzisiaj dokręcając pompę (miałem na jednej dokręcone)przestawiło ją
-
Swap pompy wtryskowej 11 - Nr OE 038 130 107 J
które grupy logować i dynamiczne czy statyczne ??
-
Swap pompy wtryskowej 11 - Nr OE 038 130 107 J
Pompę znalazłem zakupiłem i już założyłem o numerze 404 czyli 10mm ,nie wiem od jakiego silnika, ale od 110 km(mój 90). Nastawnik na 2 kable. Miałem problem z odpaleniem ale przestawiłem kąt wtrysku w stronę silnika i odpalił od strzała.Zobaczyłem odrazu kąt wtrysku wynosił on wtedy 28 po korekcie od 46 do 49.Jaki prawidłowy dla ahu ?? jeżeli ma byc na niebieskiej lini to ok 42 by musiało być. Dawka 4.5 mg. Zobaczymy po nocnym postoju jak zapali z rana.
-
Swap pompy wtryskowej 11 - Nr OE 038 130 107 J
właśnie o ten nastawnik chodzi, co znaczy ze najsłabsza fala ?? od jakiego silnika szukał bys pompy ?? ps.soryy ze post pod postem dziecko mi zapisało zmiany
-
Swap pompy wtryskowej 11 - Nr OE 038 130 107 J
właśnie o ten nastawnik chodzi, co znaczy ze najsłabsza fala ?? od jakiego silnika szukał bys pompy ?? kie jeszcze raz
-
Swap pompy wtryskowej 11 - Nr OE 038 130 107 J
Jeszcze jedno pytanie od jakich silników mogę szukać takiej pompy jakbym nie znalazł takiej samej ?? oczywiście 10mm, i czy wszystkie te numery się muszą zgadzać czy tylko to 404 ??
-
Swap pompy wtryskowej 11 - Nr OE 038 130 107 J
404 jest numerem dla pomp 10mm, a 414 jest numerem dla pomp 11mm i to będzie po środku tych numerów ?? Jak myślisz pompa jest przyczyną złego odpalania ???
-
Swap pompy wtryskowej 11 - Nr OE 038 130 107 J
O właśnie o taką odpowiedź mi chodziło, Dziękuje Ci bardzo za pomoc czyli szukam takiej samej jak moja czyli 10 tki, i nie chce brnąć w dalsze strojenia, tylko po prostu podmienić na taką samą jak moja, tylko lepszą.Będę informował co i jak.