Treść opublikowana przez bultii
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Rowniez dzieki za spota Czekam na nastepny
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Przy waszych a4 to wstyd przyjezdzac taka seria
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
nowe osoby też są mile widziane czy spot tylko dla starej gwardi?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak już to w piątek
-
Setup Lato Wielki dylemat
Panowie, jestem na etapie kupna felg cena +-1200 zł wybrałem takie, ale mam problem ze prawie wszystkie bardzo mi się podobają, felgi i tak malowane były by w gun metal ew polerka. Liczę na wasza pomoc o to moje wybory : http://olx.pl/oferta/felgi-aluminiowe-alu-18-5112-lub-5100-vw-audi-i-inne-CID5-IDaC3y1.htmlto jest chyba mój faworyt http://olx.pl/oferta/felgi-17-mercedes-pilne-mozliwa-wysylka-CID5-IDe9gHt.html#9034ac09fc http://olx.pl/oferta/felgi-audi-s-line-18-CID5-IDe3QoP.html#98fc7e8425 http://olx.pl/oferta/alufelgi-5x112-r17-kola-aluminiowe-audi-vw-17-CID5-IDdbUwD.html#ee9b1d09fc w tych myślę że ładnie by siadł rotor w kolorze a rant w polerce http://olx.pl/oferta/oryginalne-felgi-volkswagen-vw-audi-mercedes-octavia-ii-17-8j-5x112-CID5-IDe0pVf.html#ee9b1d09fc Pozdrawiam !
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kurde szkoda ze nie przeczytałem, z chęcią wpadnę tylko napiszcie kiedy
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie czy ten sposób opisany tutaj ; http://chomikuj.pl/wskwsk/Jak+pozby*c4*87+si*c4*99+b*c5*82*c4*99du+Oil+Sensor+i+ruszy*c4*87+wska*c5*banik+oleju+w+liczniku+po+drugim+lifcie+z+zegarkiem+cyfrowym,5050670206.pdfz uruchomieniem wskaznika temperatury oleju jest bezpieczny? Robił to ktoś ? po przecięciu tych lini licznik na pewno będzie działał ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To wiem tylko do ktorych pinow w zlaczu podlaczyc mam te z licznika?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A jak to podpiac pod zlacze ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no i tu mam kolejny problem ehh ( rzezanie chyba nie jest dla mnie ;/ ) podalczam sie pod kompa engine normalnie odczytuje inne grupy tez a w instruments nie moge wejść, i teraz moje pytanie czy kodowanie mogę zmienić " na stole"? ze odepne licznik od auta i podlacze bezposrednio z kabla do licznika?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie, podłaczyłem licznik z a6 c5,wszystko pięknie ładnie, ale jest małe ale obrotomierz zaniża mi około 200 obrotów, gdzie szukać problemu?
-
vag+k commander i wyłączenie immo Suwałki,okolice
w opisie jest błąd auto mam z 98 r i za chiny nie moge zaadaptowac kluczyka do immo, wiec chce go usunac, a kramek zazyczył sobie za to 100 zl.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
panowie czy u nas w polsce też można ogarnąc taki fajny fis? edit. znalazlem coś takiego, mysliscie ze dałoby rade wyżezać to w naszych a4?http://www.qmatis.com/pl/hs-menu-for-products-listing/product/1-vfiz-for-audi
-
vag+k commander i wyłączenie immo Suwałki,okolice
Witam, mam mały problem, chce zalozyc poliftowy licznik do mojego przedlifta ale niestety adaptacja kluczykow nie wchodzi w gre, ma moze ktos z was komputer i kabel i jest w stanie przez commandera wyłączyć mi immo za drobna oplata?