Treść opublikowana przez bultii
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi wrzuciłbyś fotke jak wyglada zakończona folia np na drzwiach? Mocno to widać przy otwartych drzwiach?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A reszta? Może w sobote wieczorem?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To moze jakis swiateczny spocik?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jak bedziesz sprzedawal bixy to daj znac ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To i ja bym zawitał
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czesc Panowie w gdansku mieszkam od tygodnia, troche słabo znam miasto i ludzi, jest tu moze ktoś chętny pośmigać wieczorem i przy okazji troche pokazać miasto?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ja po przełożeniu licznika z a6 c5 mam podświetlanie wskazówek po zapolonie. Wnętrze miazdzy
-
[B5 AFN]Skromny sedan by Bultii
mała aktualizacja Ramka grila wróciła do oryginału, zastanawiam się czy zakryć ic czy go tak zostawić doszły też czarne ramki do licznika Jak zakończę zmiany mechaniczne, to wkońcu zabieram się za wnętrze które zmieni się całkowicie
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Na tych felgach niezły kocur a co z avusami? jak jeszcze je masz odezwij się na pw.
-
A4 1.8T ANB Q
zadbana seria, coś planujesz zmieniać?
-
[B5 AFN]Skromny sedan by Bultii
@karol24 może i spory ale za to za małą kase można mieć to samo co w chinczyku za kilka stów
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8 -125KM- [Moja pierwsza bestia] :)
Jak na 1 auto, najlepszy wybór jaki mogłeś zrobic
-
[B5 AFN]Skromny sedan by Bultii
Cześć, chciałbym pokazać moje audi które mam już pół roku. Auto kupione od 1 właściciela w polsce jako kompletna seria ale w miare bogatym wyposażeniu. Z wyposażenia : -4x elektryczne szyby -szyberdach -podgrzewane fotele -abs -klimatronik -podgrzewane spryski -kierownica 3-ramienna Lista Zmian: -na początku poleciał pakiet startowy, czyli lampy przod polift pomalowane na czarno -następnie wpadł licznik polift z a6 c5 z ramkami w czarnym macie tu podziekowanie dla marcin_franz (polecam) -lusterko prawe duże. -lampka podsufitki polift -podswietlenie tablicy led,postojowki led i wszystkie zarówki wenwnątrz auta zmienione na ledowe -podłokietnik z białą skóra -Potem zacząłem czytać tematy o modzeniu afna na 200+ i przy okazji że z mojej pompy paliwowej ciekło jak z ... wpadłą zmodzona pompa przez Krzyśka na 11 (polecam robota profesjonalna) -dzisiaj wleciał IC z audi a5 i tu podziękowanie dla kolegi Mappera -felgi 17"bbs rx -podświetlenie klamek wewnątrz na czerwono A teraz plany -większe wtryski -nowe turbo -montaż kolektora awx -wycięcie kata -zmiana koncowego tłumika -sprzegło jednomas+kevlar -wystroić to wszystko -zmiana kompletnego wnetrza na czarne( jest granatowe) -fotele recaro -wkaźnik doładowania w środkową kratke -konsola 2 din -nowe radio i głośniki Jak na razie to tyle,plany powoli będe ralizował i dopisywał nowe Czas na zdjęcia W dniu zakupu Po pierwszych małych zmianach Wpadły 17" BBs'a na lato BBs'Y poleciały w czarny mat I tu kilka zdjęć z montażu FMIC Oceniajcie,komentujcie i doradzajcie
-
1.8T AWT LY7L/Gwint KW/18" CLK/Stop LED/BIX
Z tego co wiem żyje bo widziałem jego pomarańczową strzałę, ale na forum nie logował się już od X czasu
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ludzie to jednak maja coś z głowami xd a tak po za tematem to dobrze było by się złapać w najbliższym czasie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ludzie do mnie wypisuja na forum czy mam z nim jakiś kontakt, bo nie odzywa sie do nich dłuższy czas, pomyślałem ze coś mogło się stać.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Panowie co dzieje się z Gwertym? zero kontaktu z nim ..
-
Wymiana oleju Gdańsk
wiem, ale przeprowadzam się do Gdańska i go kompletnie nie znam, a chciałem żeby ktoś polecił
-
Wymiana oleju Gdańsk
Czesc Panowie, jestem z Warminsko Mazurskiego i potrzebuje pomocy gdzie kupie i w dobrej cenie wymienieni olej w Gdańsku?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Panowie, ktoś w Suwalkach lub okolicach zajmuję się polerką felg?
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
na turbawce brd taki wynik CI wyszedl ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja niestety odpadam, jutro jade po felgi a w sobote od rana w pracy :/
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to może piątek, bo ja w sobotę pracuje :/
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
też jestem na tak to kiedy teraz się łapiemy ?
-
felgi 18" 9j et 35
Czesc, mam pytanie czy upchne takie fele jak w temacie do b5 zeby nie wystawaly za nadkola?