Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siudas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Siudas

  1. Witam, czy ktoś ma kontakt do jakiejś sprawdzonej firmy, która robi te pompy oleju?? Proszę o info w temacie lub pm dzięki
  2. Siudas odpowiedział(a) na jaguś temat w 2.0TDI
    Poszukuję kontaktu do jakiejś sprawdzonej firmy, która zajmuje się przerabianiem tych pomp tak by było dobrze . Może ktoś mi jakieś namiary podać na takową sprawdzona najlepiej przez siebie firmę zajmującą się tym ??
  3. Ja także przyłączam się do tematu, poszukuję naprawdę dobrego serwisu , który ogarnia audi. Potrzebuję zrobić rozrząd, imbusik w pompie oleju, egr, tuleje w wachaczach, standardowy olej, wybierak skrzyni biegów i poduszkę pod silnikiem i pompę wysokiego ciśnienia bo silnik ma prawie 230kkm nalatane i nie chce opiłków czasem połapać.
  4. No dzisiaj chłopaki będą mi robić przegląd przed zakupowy autka a4b8 2.0tdi zobaczymy jakie kwiatki z auta wyjdą
  5. Takie rzeczy to pytaj na spotach Poznaskich A jak nie ma nie bedzie nikogo chetnego to Zapraszam robie to wysyłkowo ( czytnik) Jaki koszt jak by co jeśli kupie te auto, które chcę ?
  6. Podłączę się pod temat Pytanie brzmi czy idzie zmienić język całego MMI z Niemieckiego na Polski i jeśli tak to w jaki sposób lub kto by mógł mi to zrobić odpłatnie w okolicach wielkopolski ?? Z góry dzięki
  7. Siudas odpowiedział(a) na Wojto temat w 3.0TDI
    W jaki sposób można potwierdzić przebieg dzięki MMI i autowamowi ? Mają też gdzieś tam zapisany i ciężko usunąć??
  8. Siudas odpowiedział(a) na Wojto temat w 3.0TDI
    No to biorę w obroty znajomego mechanika i jadę oglądać dwa co mnie interesują i na ASO, któryś wezmę na sprawdzenie
  9. Siudas odpowiedział(a) na Wojto temat w 3.0TDI
    2.0 znów z tego co wyczytałem to polecane są po 2010 bo pompa oleju została poprawiona o ile się nie mylę a po za tym to dobre silniki tak samo jak tfsi jeśli się go wyremontuje i nie będzie brał oleju
  10. Siudas odpowiedział(a) na Wojto temat w 3.0TDI
    Ja nie buduję żadnej opinii bo także takowych właśnie szukam a piszę tylko to co udało mi się znaleźć no i chcę kupić takowy z 2009 roku i chciał bym wiedzieć właśnie jak to wygląda czy muszę mieć te +- 12k pln na wszelki wypadek na start czy też nie . Jeśli masz takową wiedzę podziel się nią z nami proszę i będę wdzięczny bo słabo z informacjami o tych silnikach CCWA 240km i chyba później był CDUC 245km tylko, że tam ceny aut przekraczają mój budżet . Z góry dziękuję
  11. Siudas odpowiedział(a) na Wojto temat w 3.0TDI
    Co do wtrysków serio bo co osoba to inna opinia jest coś co może potwierdzić twoją tezę?? A co do rozrządu to może nie na tym forum ale na forum A5 i A6 kilka osób było co im łańcuch przeskoczył w silnikach CCWA
  12. Siudas odpowiedział(a) na Wojto temat w 3.0TDI
    No w wersjach 3.0 tdi z tego co mi wiadomo z tymi silnikami 240 i 245km został poprawiony sposób napinania łańcucha rozrządu i problem został praktycznie rozwiązany ale nadal zdarzają się sporadyczne przypadki, że łańcuch przeskoczy choć dużo rzadziej niż w wersjach 225km i 233km dlatego ja też myślę nad takiem autkiem no i jeszcze pamiętaj o wtryskach, że jak padną to te 6k pln trzeba mieć na naprawę bo się powinno wymienić wszystkie nie tylko jeden co padł
  13. Siudas odpowiedział(a) na Wojto temat w 3.0TDI
    Ale czy będzie s-tronic czy tip-tronic to powinno być git tak, tylko by s-trona pożądniej sprawdzić?? A no i autko co jade oglądać ma nakulane już 230 tyś, ale zdaje mi się, że jak na te auta i ten silnik to jest nic wielkiego?
  14. Siudas odpowiedział(a) na Wojto temat w 3.0TDI
    Witam, szukam opinii na temat tego silniczka tj, spalanie, awaryjność i czy nadal występuje tu problem z wtryskami i rozrządem aaa oraz tiptronic kiedy trzeba się o niego martwić Z góry dziękuję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.