-
Hamowania ajm
Masz wyżej napisane, na czwartym biegu.
-
Hamowania ajm
Do logów na dzisiaj nie ma szans, wiem, że za dużo dlatego się pytam co z tym zrobić
-
Hamowania ajm
Z turbem się cyferka pomyliła, 1,5 bara dmucha. Tylko, że dużej różnicy nie ma między zwykła a tą co robiłem
-
Hamowania ajm
Logi były robione, wyszło tylko tyle, że turbo za dużo o wiele dmucha i dawka paliwa jest za duża, reszta wszystko jest super Co do hamowni to nie była taka profesjonalna tylko taka, że nakłada się na koło urządzenie, podlancza się i wtedy się sprawdza, pomiary były robione na lotnisku gdzie raz jest delikatnie pod górkę a za chwilę delikatnie z górki
-
Chiptuning AJM
Cześć, u mnie turbina dmucha 2.5 bara, nie chce rozwalić turba, co zrobić? Oprócz czyszczenia lub regeneracji coś jeszcze pomoże?
- Hamowania ajm
-
Hamowania ajm
Odcinek drogi był taki sam praktycznie taki sam, chodzi głównie dlaczego jest taki spadek pod koniec i dlaczego aż tyle km, jakaś mapa była wgrywana?
-
Hamowania ajm
Cześć, ostatnio byłem na hamowni, macie pomiary w linkach. Pacjent audi a4 b5 1.9 TDI na pompowtryskach 115 km, po pomiarach wyszło 134 i 131, turbo dmucha 2,5 bara, o wiele za dużo i dawka paliwa jest za duża ale to chyba po zmianie rozrządu. Dlaczego jest taki spadek na samym końcu a potem wzrasta super w górę? O co chodzi? http://fs5.directupload.net/images/161115/omoiujnu.png http://fs5.directupload.net/images/161115/4ngc3qbt.jpg
-
Coś piszczy na zimnym silniku
Powiem teraz, że jak jest coraz zimniej, powyżej -0 stopni coraz bardziej coś słychać i dłużej
-
Coś piszczy na zimnym silniku
Zawsze nawiew jest wyłączony czyli ogólnie climatronic jest wyłączony kiedy odpalam samochód
-
Coś piszczy na zimnym silniku
czyli przydałoby się go wymienić? Jakie to są koszty? I co mam dokładnie wymienić?
-
Coś piszczy na zimnym silniku
Jakie to koszta? I jakie mogą być skutki jeśli wymienie go np po zimie?
-
Rdza na progach drzwi
Tutaj znowu ja, wiecie jak w ładny sposób zrobić tak aby tego nie było? Jest to na każdych drzwiach, niestety stało się tak jak od paru lat po myciu samochodu nie wycierało się tego a tam woda się zawsze gromadzi... http://www.directupload.net/file/d/4503/d4nq6uhm_jpg.htm
-
Coś piszczy na zimnym silniku
Tak jak mówię piszczenie znika po 30 sekundach od uruchomienia silnika, oczywiście mówię tutaj jeśli noc była zimna, kiedy noc jest ciepła problemu nie ma Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Coś piszczy na zimnym silniku
Cześć, po ostatnich mrozach przy odpaleniu samochodu coś zaczyna piszczeć w okolicach przodu silnika, jakiś pasek? Wydawało mi się, że to może jakis pasek, po 30 sekundach od odpaleniu piszczenie znika Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
mats0n1337
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta