Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mats0n1337

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mats0n1337 odpowiedział(a) na mats0n1337 temat w Audi A4 B5
    Masz wyżej napisane, na czwartym biegu.
  2. mats0n1337 odpowiedział(a) na mats0n1337 temat w Audi A4 B5
    Do logów na dzisiaj nie ma szans, wiem, że za dużo dlatego się pytam co z tym zrobić
  3. mats0n1337 odpowiedział(a) na mats0n1337 temat w Audi A4 B5
    Z turbem się cyferka pomyliła, 1,5 bara dmucha. Tylko, że dużej różnicy nie ma między zwykła a tą co robiłem
  4. mats0n1337 odpowiedział(a) na mats0n1337 temat w Audi A4 B5
    Logi były robione, wyszło tylko tyle, że turbo za dużo o wiele dmucha i dawka paliwa jest za duża, reszta wszystko jest super Co do hamowni to nie była taka profesjonalna tylko taka, że nakłada się na koło urządzenie, podlancza się i wtedy się sprawdza, pomiary były robione na lotnisku gdzie raz jest delikatnie pod górkę a za chwilę delikatnie z górki
  5. mats0n1337 odpowiedział(a) na Lopezer temat w Audi A4 B5
    Cześć, u mnie turbina dmucha 2.5 bara, nie chce rozwalić turba, co zrobić? Oprócz czyszczenia lub regeneracji coś jeszcze pomoże?
  6. mats0n1337 odpowiedział(a) na mats0n1337 temat w Audi A4 B5
    Na 4
  7. mats0n1337 odpowiedział(a) na mats0n1337 temat w Audi A4 B5
    Odcinek drogi był taki sam praktycznie taki sam, chodzi głównie dlaczego jest taki spadek pod koniec i dlaczego aż tyle km, jakaś mapa była wgrywana?
  8. mats0n1337 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Cześć, ostatnio byłem na hamowni, macie pomiary w linkach. Pacjent audi a4 b5 1.9 TDI na pompowtryskach 115 km, po pomiarach wyszło 134 i 131, turbo dmucha 2,5 bara, o wiele za dużo i dawka paliwa jest za duża ale to chyba po zmianie rozrządu. Dlaczego jest taki spadek na samym końcu a potem wzrasta super w górę? O co chodzi? http://fs5.directupload.net/images/161115/omoiujnu.png http://fs5.directupload.net/images/161115/4ngc3qbt.jpg
  9. Powiem teraz, że jak jest coraz zimniej, powyżej -0 stopni coraz bardziej coś słychać i dłużej
  10. Zawsze nawiew jest wyłączony czyli ogólnie climatronic jest wyłączony kiedy odpalam samochód
  11. czyli przydałoby się go wymienić? Jakie to są koszty? I co mam dokładnie wymienić?
  12. Jakie to koszta? I jakie mogą być skutki jeśli wymienie go np po zimie?
  13. mats0n1337 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Tutaj znowu ja, wiecie jak w ładny sposób zrobić tak aby tego nie było? Jest to na każdych drzwiach, niestety stało się tak jak od paru lat po myciu samochodu nie wycierało się tego a tam woda się zawsze gromadzi... http://www.directupload.net/file/d/4503/d4nq6uhm_jpg.htm
  14. Tak jak mówię piszczenie znika po 30 sekundach od uruchomienia silnika, oczywiście mówię tutaj jeśli noc była zimna, kiedy noc jest ciepła problemu nie ma Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  15. Cześć, po ostatnich mrozach przy odpaleniu samochodu coś zaczyna piszczeć w okolicach przodu silnika, jakiś pasek? Wydawało mi się, że to może jakis pasek, po 30 sekundach od odpaleniu piszczenie znika Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.