Treść opublikowana przez mats0n1337
-
Hamowania ajm
Masz wyżej napisane, na czwartym biegu.
-
Hamowania ajm
Do logów na dzisiaj nie ma szans, wiem, że za dużo dlatego się pytam co z tym zrobić
-
Hamowania ajm
Z turbem się cyferka pomyliła, 1,5 bara dmucha. Tylko, że dużej różnicy nie ma między zwykła a tą co robiłem
-
Hamowania ajm
Logi były robione, wyszło tylko tyle, że turbo za dużo o wiele dmucha i dawka paliwa jest za duża, reszta wszystko jest super Co do hamowni to nie była taka profesjonalna tylko taka, że nakłada się na koło urządzenie, podlancza się i wtedy się sprawdza, pomiary były robione na lotnisku gdzie raz jest delikatnie pod górkę a za chwilę delikatnie z górki
-
Chiptuning AJM
Cześć, u mnie turbina dmucha 2.5 bara, nie chce rozwalić turba, co zrobić? Oprócz czyszczenia lub regeneracji coś jeszcze pomoże?
- Hamowania ajm
-
Hamowania ajm
Odcinek drogi był taki sam praktycznie taki sam, chodzi głównie dlaczego jest taki spadek pod koniec i dlaczego aż tyle km, jakaś mapa była wgrywana?
-
Hamowania ajm
Cześć, ostatnio byłem na hamowni, macie pomiary w linkach. Pacjent audi a4 b5 1.9 TDI na pompowtryskach 115 km, po pomiarach wyszło 134 i 131, turbo dmucha 2,5 bara, o wiele za dużo i dawka paliwa jest za duża ale to chyba po zmianie rozrządu. Dlaczego jest taki spadek na samym końcu a potem wzrasta super w górę? O co chodzi? http://fs5.directupload.net/images/161115/omoiujnu.png http://fs5.directupload.net/images/161115/4ngc3qbt.jpg
-
Coś piszczy na zimnym silniku
Powiem teraz, że jak jest coraz zimniej, powyżej -0 stopni coraz bardziej coś słychać i dłużej
-
Coś piszczy na zimnym silniku
Zawsze nawiew jest wyłączony czyli ogólnie climatronic jest wyłączony kiedy odpalam samochód
-
Coś piszczy na zimnym silniku
czyli przydałoby się go wymienić? Jakie to są koszty? I co mam dokładnie wymienić?
-
Coś piszczy na zimnym silniku
Jakie to koszta? I jakie mogą być skutki jeśli wymienie go np po zimie?
-
Rdza na progach drzwi
Tutaj znowu ja, wiecie jak w ładny sposób zrobić tak aby tego nie było? Jest to na każdych drzwiach, niestety stało się tak jak od paru lat po myciu samochodu nie wycierało się tego a tam woda się zawsze gromadzi... http://www.directupload.net/file/d/4503/d4nq6uhm_jpg.htm
-
Coś piszczy na zimnym silniku
Tak jak mówię piszczenie znika po 30 sekundach od uruchomienia silnika, oczywiście mówię tutaj jeśli noc była zimna, kiedy noc jest ciepła problemu nie ma Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Coś piszczy na zimnym silniku
Cześć, po ostatnich mrozach przy odpaleniu samochodu coś zaczyna piszczeć w okolicach przodu silnika, jakiś pasek? Wydawało mi się, że to może jakis pasek, po 30 sekundach od odpaleniu piszczenie znika Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Jak ten element zdjąć?
To trzeba się za robotę przy tym wziąć Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Jak ten element zdjąć?
Jeśli tyle roboty jest przy tym to chyba jednak odpuszczę Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Jak ten element zdjąć?
Cześć, chciałbym zdjąć ten element i go folią ogarnąć jednak nie mam pojęcia jak to zdjąć, macie jakiś poradnik lub coś? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Lusterko prawe poliftowe?
Przecież w b5 lewe było duże a prawe małe Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Turbina gwizdzy
Zobaczymy, narazie powoli jeżdżę, oleju ze wskaźnika nie ubywa, gwizda tak jak zawsze więc chyba dobrze jest Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Turbina gwizdzy
Moc ma tą samą jednak zdziwiło mnie bardzo kiedy trzy razy przeszła w tryb awaryjny bez powodu. Niby turbina bierze olej, coś on tam jeszcze gadał z ic i dlatego egr jest zalany. Też myślałem odrazu o n75 jednak myślałem, że to tylko jak około 120 na godzinę jest Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Turbina gwizdzy
Witam, już od dłuższego czasu jak samochód przez chwilę turbina gwizdzy, potem ustaje. Turbina chyba puszcza bo zalany mam egr, oleju bierze mało jednak coś bierze. Mechanik powiedział, że turbina nie powinna gwizdzyc, że turbina już puszcza olej. Co wy o tym myślicie? W dodatku parę dni temu wymieniłem olej na valvoline 5w40, od wymiany oleju trzy razy zdarzyło mi się, że mocy nie było, dopiero po ponownym uruchomieniu, dwa razy jak mu trochę w pędzel dałem a dzisiaj przy spokojnej jeździe stracił moc. Audi a4 1.9 ajm Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Oryginalny subwoofer audi b5
Witam, tak jak w temacie. Mam do kupienia subwoofer oryginalny z audi a4 B5 avant, chętnie bym go kupił tylko dzisiaj byłem u ludzi którzy zajmują się podłączeniem tuby itp i powiedzieli, że tutaj nie ma żadnego przewodu by bezpośrednio podłączyć do kostki, wszystko trzeba robić od nowa, koszt 120 zł + subwoofer 80 to razem 200 zł... I teraz pytanie, może jednak jest ten kabel aby bezpośrednio podłączyć w schowku subwoofer do kostki? Oraz czy jest sens zakładać subwoofer czy może po prostu wymienić głośniki w drzwiach? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Dziura w zderzaku przednim
Witam, nie wiem czy to dobry dział ale innego nie mogłem znaleźć. Wczoraj miałem delikatny incydent, zachciało się opony zmieniać na letnie i boom na śniegu jadąc mniej niż 20 km koła się zblokowały i uderzyłen w bramę. Co zrobić z tym? Czy cokolwiek się da zrobić tanim kosztem? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Dziura w zderzaku przednim
Witam, nie wiem czy to dobry dział ale innego nie mogłem znaleźć. Wczoraj miałem delikatny incydent, zachciało się opony zmieniać na letnie i boom na śniegu jadąc mniej niż 20 km koła się zblokowały i uderzyłen w bramę. Co zrobić z tym? Czy cokolwiek się da zrobić tanim kosztem? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka