Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mats0n1337

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mats0n1337

  1. Witam, mam mały problem z szybą na przodzie. Chodzi o to, że guma się odkleja od szyby, jaki klej aby bez śladów oraz dobrze trzymał przy deszczu itp? Zapodaje zdjęcia o co dokładnie chodzi Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  2. Witam, zakupiłem żarówki Osram NIGHT BREAKER UNLIMITED 110, zmieniłem i myśląc że będzie pięknie jednak tak nie było, różnica między standardowymi żarówkami za 10 zł a Osram za 80 jestem zawiedziony, na drodze świecą krótko, bardzo mało koloru białego Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  3. AUDI A4 B5 AJM 240 przejechane, zaraz wymiana oleju mnie czeka maszynka lata ^^
  4. mats0n1337 odpowiedział(a) na mats0n1337 temat w Audi A4 B5
    Znaczy wprowadziłem błąd was. Przeciwmgielne włączone są bez mijania, wystarczy postojowe włączyć. Więc widzę, że chyba jednak nic nie zadziałam, co najwyżej jeździć na przypał albo w ogóle Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  5. mats0n1337 odpowiedział(a) na mats0n1337 temat w Audi A4 B5
    Znaczy się chodzi mi również o to, jakby to zrobić aby same halogeny świeciły bez mijania Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  6. mats0n1337 odpowiedział(a) na mats0n1337 temat w Audi A4 B5
    Z jednej strony nie będę używał z mijania a z drugiej strony pewnie zużycie prądu lub napięcie jest takie same Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  7. mats0n1337 odpowiedział(a) na mats0n1337 temat w Audi A4 B5
    Inne lampy czyli jakie? I czy jeśli włoże inne lampy to policja nie uczepi się że i tak mam włączone przeciwmgielne w normalną przejrzystość? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  8. mats0n1337 odpowiedział(a) na mats0n1337 temat w Audi A4 B5
    No właśnie, dziwi mnie to, że innych kierowców to oslepia, gdzie dla mnie to jest wręcz niemożliwe. W dodatku znajomy ma audi a6 c5 i na halogenach jeździ cały czas w dzień i noc i nic policja mu nie robi Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  9. mats0n1337 odpowiedział(a) na mats0n1337 temat w Audi A4 B5
    Przecież w dzień jak ktoś ma włączone halogeny np mnie w ogóle nie oslepiaja, więc trochę się dziwię Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  10. Co powiecie o zarowkach H7 Osram NIGHT BREAKER UNLIMITED+110% oraz H7 BOSCH PLUS +120%?? Które są lepsze i jak one świecą? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  11. mats0n1337 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Znowu ja, jakie żarówki są w halogenach i dlaczego nie można jeździć na tych halogenach w dzień? Oraz co zrobić by było można? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  12. Witajcie, mam pytanie, zastanawiam się nad kupieniem żarówek bosch 120 H7 lub Philips 130, ma ktoś owe i może powiedzieć jak świecą? Lub poradzicie jakie może inne dobre są do 80 zł? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  13. Nie martw się o to, znam praktycznie wszystko, chodzi tylko o to, że jest jedna lampka, która nie wiem do czego służy a co do przeciwmgielnych zrobiłem sobie otwór i w drugiej lampie i święci po obu stronach
  14. Ja nie wiem jakim cudem wasze tak mało palą... Moja przy naprawdę spokojnej jeździe miasto pali 7-9 a przy ciężkiej nodze do 10, na trasie 6 litrów, silnik 115 km na pompowtryskach Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  15. Też myślę aby wymienić olej, tylko jestem ciekaw czy to coś da Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  16. mats0n1337 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, nie wiem czy dobry dział znalazłem ale mam do was pytanie, chciałbym się dowiedzieć do czego służą wszystkie żarówki na światłach tylnych? Oraz dlaczego w prawym świetle nie ma wejścia na żarówkę przeciwmgielną a po lewej jest?
  17. Witam wszystkich zgromadzonych na tym forum, jestem nowy. Posiadam Audi A4 B5 1,9 TDI 2000 rok 115 KM. I teraz pytanie do was, od pół roku mam problem z biegam jeden i dwa, ciężko czasami wchodzą, czasami się przetnie, że trzeba na drugi raz wbijać, z tego co zauważyłem, że jak skręcam to lżej jest jak na dwójkę wrzucam, chodź i tak wydaje mi się, że jest trochę lepiej z biegami niż wcześniej, i tutaj nie chodzi oto, że jest zima bo w lato miałem to samo, reszta biegów wchodzi bardzo dobrze, co to może być? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.