Treść opublikowana przez TOMASS 79
-
NIEZNANA KONTROLKA NA WYŚWIETLACZU
Proszę uzupełnić płyn do spryskiwaczy Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
225/40/18 zamiast 245/40/18
Ja mam w b6 takie 225/40/18 I nie narzekam tylko jedyny minus że jest niska i trzeba uważać Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Mam pytanie odnośnie tego silnika q5 3.0 tdi jaki jest koszt wymiany rozrządu chodzi o komplet
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Mam pytanie jaki jest koszt wymiany rozrządu do q5 3.0 tdi chodzi o komplet
-
Centralny zamek
Witam dzisiaj po krótkim odpieciu akumulatora dosłownie na 5min przestał mi działać central i alarm z pilota mam możliwość tylko zamknięcia go kluczykiem nadmiernie że alarm który mam to jest seryjny Pomocy Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Audi navigation plus
Dziękuję kolego a ten ledowy czym się różni od tego co ja mam ? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Audi navigation plus
Witam.Mam pytanko jaka kartę mikro sd można włożyć maksymalnie do tego radyjka mam dwa sloty były tam dwie karty SD 2gb teraz włożyłem jedna 32gb i pokazuje mi ze ładuje ale coś opornie to idzie . Czy ta karta nie jest zbyt duza Radio navigation plus Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Czy szyby z tyłu powinny otwierać się do samego końca ?
Dokładnie można powiedzieć że 1/3 szyby wystaje tak już jest przód za to opada do końca Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] szary Avant S line by arturek fotele skóra/speed B7, felga 19", sprężyny Eibach Sportline, dużo zdjęć
Cześć kolego.Czy mógł byś mi podać jakie dokładnie kupiłeś żarówki do oświetlenia wewnętrznego i oświetlenia tablicy i czy nie pokazuje Ci błędu na fisie fajnie by było jak byś mógł pokazać jak to świeci. Ja jestem na etapie wymiany oświetlenia bi xenon na nowe bo chyba od nowości nie były robione tylko się zastanawiam co tam włożyć Mechanik coś mi doradza ale wiadomo jak to z nimi jest nie chciał bym być później rozczarowany bo trochę to mnie będzie kosztowało z góry dziękuję Tomasz Koszalin pozdrawiam Audi A4 b6 2004r Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] szary Avant S line by arturek fotele skóra/speed B7, felga 19", sprężyny Eibach Sportline, dużo zdjęć
Allegro link do żarówek: http://allegro.pl/show_item.php?item=6226337197&snapshot=MjAxNi0wNy0yOVQxMTozMjoyMFo7YnV5ZXI7NmJmYmMwNTNhMGFmMTZjYzM4MjVkY2E3M2UzYmNhZDg1NjA2ZjM1YjRlOGU3NzE4ZjI1ZDI4MmFkYjQ5YmY3NA== Oświetlenie kupowałem u jednego sprzedawcy, ale każda żarówka osobno - nie w komplecie. Strona www.interlook.pl. Koszt żarówek coś około 100zł. Allegro link do żarówek: http://allegro.pl/show_item.php?item=6226337197&snapshot=MjAxNi0wNy0yOVQxMTozMjoyMFo7YnV5ZXI7NmJmYmMwNTNhMGFmMTZjYzM4MjVkY2E3M2UzYmNhZDg1NjA2ZjM1YjRlOGU3NzE4ZjI1ZDI4MmFkYjQ5YmY3NA== Oświetlenie kupowałem u jednego sprzedawcy, ale każda żarówka osobno - nie w komplecie. Strona www.interlook.pl. Koszt żarówek coś około 100zł. Witaj kolego na wstępie powiem ze pisze z tel i nie wiem gdzie to się zamieści.Mam pytanie czy po wymianie żarówek wnętrza na ledowe komputer Ci nie pokazuje błędów i tak samo żarówek rejestracji bo kolega wymieniał w A3 i przestały mu świecić na rejestracji a jak założył stare to wszystko bylo Oki ja mam A4 B6 2004 i nie wiem jak to ugryźć fajnie by było jak byś mi podpowiedział dokładnie jakie żarówki Ty założyłes jaka firma i jaki rodzaj no a już o czyszczeniu lamp to już nie wspomnę ja mam bixenon i się zastanawiam czy tu też by było to możliwe zrobienie odświeżenia lamp bo nie mogę na nie patrzeć juz i w dodatku tylko prawa mi paruje z góry dziękuję za jakie kolwiek rady pozdrawiam Tomass Koszalin
-
Koledzy co byscie polecili na fele 18 cali 235/40
Jak w temacie co byscie polecili na takie fele 18 bo mam maly dylemat mysle o klasie premium
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Koszalin wita
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Koszalin sie klania na forum