-
Czujnik ciśnienia spalin (G450) Błąd 001137 - P0471 - niewiarygodny sygnał
Koledzy, mogę prosić foto z miejscem, gdzie ten czujnik się znajduje? Jak z jego wymianą? Kupuje taki sam wymieniam i gitara?
-
SWAP 2.0 TDI BPW na 1.9 - GORZÓW OKOLICE
A Kuba widzę, że z Nowej Soli jesteś Może i bym do ciebie się wybrał i zostawił moją B7 Powiedz mi jak będzie z elektroniką i FIS-em przy takiej zmianie jak ty wykonujesz - czyli w całości AVF? Jak skrzynia biegów? Jaki koszt? Ile to trwa? Bo zmiana to na 100% same korzyści, od spalania po spokój z tym całym wszystkim...
-
SWAP 2.0 TDI BPW na 1.9 - GORZÓW OKOLICE
Koledzy aż tak się nie znam - nie wiem czy lepsze będzie wywalenie całości, czy tylko słupka. Szukam kogoś kto to już robił i wiem, że zaproponuje dobre rozwiązanie i później je "dobrze" wykona. Może ktoś z okolic Gorzowa coś podobnego robił, lub zna mechanika który takie coś by ogarnął. Moja cierpliwość do BPW skończyła się!
-
SWAP 2.0 TDI BPW na 1.9 - GORZÓW OKOLICE
Szukam mechanika, który robił już taką wymianę i podjąłby się wywalenia 2.0 TDI BPW i zrobienie z tego 1,9 TDI - okolice Gorzowa Wlkp. Ile mniej więcej może mnie taka operacja kosztować?
-
3 powracające błędy BPW (check engine)
Śliczne dzięki Dziś robiłem odczyt i był już tylko jeden błąd: (Czujnik położenia wału) W tygodniu wymienię i się zobaczy
-
3 powracające błędy BPW (check engine)
-
3 powracające błędy BPW (check engine)
jak się wypala awaryjnie DPF?
-
3 powracające błędy BPW (check engine)
Witam kilka dni temu zapalił mi się Check Engine. Trzy błędy: P0471 (czujnik ciśnienia spalin), P2002 (Filtr cząstek stałych), P0341 (Czujnik położenia wału). Prócz błędów z autem nic się nie dziej, zapala, moc bez zmian wszystko malina. Skasowałem błędy i pojeździłem. Przegoniłem go na trasie. Dziś zatankowałem, odpalam a tu znów błąd. Pytanie co może się dziać i co do wymiany? Sonda Lambda? Czujnik? Bo rozumiem że ten błąd z czujnikiem wału to jakaś pochodna wcześniejszych błędów. Auto ma niecałe 220 tys. przebiegu. Pozdrawiam
-
Jak sobie poradzić z myszą w samochodzie?
Mysz na 100% - widziałem, chciałem ją pierd.... ale mi spierdol...właśnie w okolice podszybia. Filtr kabinowy nie ruszony...
-
Jak sobie poradzić z myszą w samochodzie?
Witam, od dwóch dni - trzech dni jak rano przychodziłem do garażu do auta czułem nieprzyjemny zapach. No i wczoraj postanowiłem posprzątać i zobaczyć co to może mi taki fetorek robić. Okazało się, że myszka siedziała np. pod obiciem przedniej maski. Ale franca spierd.. mi gdzieś w pas tutaj pod akumulatr/bezpieczniki. Filtr kabinowy od strony kierowcy jest nie ruszony - tamtędy wleź nie mogła. Pytanie gdzie rozbierać, gdzie może siedzieć? Ktoś demontował to? Bo tak na oględziny z grubsza nie widać gdzie mogłaby wleźć, no ale nie znalzałem jej. A fetor dziś jest dalej.... mimo wietrzenia. Kolejna sprawa, to jak sobie z tym ścierwem radzić? Ktoś miał podobny problem? Jak sobie z nim poradził? Jakiś odstraszacz?
-
Filtr oleju 2.0 BPW 8V PILNE!
Dzięki Panowie. Zamówiłem FILTRONA Pozdrawiam
-
Filtr oleju 2.0 BPW 8V PILNE!
Witam, banalne pytanie. Chcę zamówić na necie filtr oleju, i przeglądam i normalnie nie pamiętam jaki filtr oleju jest w moim wozie. AUDI b7 2006 rpl 2.0 TDI BPW. Widzę, że są dwa rodzaje filtra: - http://google.plczesc/filtr-oleju-kraft-automotive-1700070,audi,a4-avant-8ed-b7-2004-11-2008-06,2-0-tdi-140km,5-5377-19971-100259-0-4546-1700070.html albo taki: http://google.plczesc/filtr-oleju-kraft-automotive-1704850,audi,a4-avant-8ed-b7-2004-11-2008-06,2-0-tdi-140km,5-5377-19971-100259-0-4546-1704850.html Oba niby pasują. Pytanie, który wybrać
-
Miękki pedał hamulca - wpada do końca
Witam moja Audi a4 b7 (avant) 2006 rok - silnik 2.0 TDI BPW Od kilku dni zauważyłem, że w mojej Audi miękki zrobił się pedał hamulca. To znaczy hamulce zaczęły brać trochę niżej, no i pedał przy trzymaniu zejdzie do końca. Jak kilka razy nacisnę (pod pompuje) to jest twardy, ale i po czasie i tak zejdzie. Co ciekawe, problem wystąpił nagle, nie wymieniałem tarczy, klocków i niczego - bo jeszcze nie pora. Płynu jest poziom OK, nie ma wycieków. Zapowietrzyć sam raczej się nie mógł - nie ma bowiem wycieków. Znajomy mechanik powiedział, że zapewne pompa nie trzyma i jest do wymiany. Chciałem skonsultować z kolegami czy to własnie awaria pompy hamulców może być przyczyną takich objawów. PS. Szykuje się bliżej marca na wymianę rolek i wtedy naprawę rozszerzyłbym o wymianę pompy. Pozdrawiam i czekam na wasze uwagi.
-
Dziwne głosy przy pracy climatronica
Jaki kosz wymiany tego? Naprawiał ktoś? PZDR. Może ktoś posłucha? Taki dźwięk jak klima jest na auto i chodzi. Jak wyłącze to hałasuje jeszcze wyraźniej, ale ten dźwięk jest na wlaczonej kłamie.
-
Dziwne głosy przy pracy climatronica
Hej dzięki za odpowiedź, ale to robić komplet alternator + klimatyzacja? Ja mam climatronik 2-strefowy i zawsze jeżdżę na pozycji [AUTO]. Tylko wiadomo, że teraz zamiast chłodzić to grzeje... Dodam, że klima w marcu była odgrzybiona i nabita - chłodziła latem super Boję się za to brać, ale wkurzają mnie strasznie takie odgłosy z silnika (rzęzi), opelek żony 1.7 pracuje krystaliczniej
miszarus
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta