Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszlob

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. tomaszlob opublikował(a) temat w 2.6
    Witam witam, nie wiem czy ta kwestia się już pojawiła znaleźć nie mogłem a więc : Przy jeździ np jak odpuszczę gaz tj w mieście dojezdzam do skrzyżowania bądź dodam lekko gazu np na 2 biegu jest takie szarpanie w jedną i w drugą stronę zastanawiam się co to może być poduchy jakieś na mości czy wale ? Podpora czy co ? Nie mam pojęcia a muszę się za to zabrać. Audi a4b5 avant quattro 2.6 Liczę na wasze podpowiedzi [emoji13] Z góry dziękuję Ps. Pod auto jeszcze nie zaglądałem ciągle w trasie .... Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  2. tomaszlob odpowiedział(a) na staff01 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kolego powiedz jaki masz zawias bo u mnie straszna koza z Avanta Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  3. Nudne popołudnie? - nigdy w zyciu mały poler - zdjęcie maski [emoji13] [emoji13] [emoji593] [emoji593] Co najlepsze otwieram drzwi od blaszaka - deszcz Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  4. Cześć wszystkim przedstawiam wam moje skromnego avant'a. Auto kupione w okazyjnej cenie [emoji3] [emoji2] startuje dopiero w tym temacie więc myślę że pomożecie. Aktualnie auto melduje się na pokładzie z motorem 2.6 tylko 150 koni - już mały niedosyt się pojawił, w temacie mocy raczej nic działane nie będzie. Auto przeszło już pare napraw, wymiany oleju i filtrów, linki ręcznego i innych dupereli. Wiadomo nie wszystko odrazu niestety części tanie nie są Avancik dostał nowe oczka czołowe, felgi na zimę z ładnymi oponami, nowe uszczelki pokrywy zaworow, filtry, oleje,nowa nagrzewnice zima okazało się że nie grzeje wrrr . Pozostało do zrobienia rozrząd wczoraj wyczulem luz na wahaczu/ach oba górne z prawej strony oraz końcówka drążka trzeba to ogarnąć. Plany są na auto ale zobaczymy jak to wyjdzie w rzeczywistości mam nadzieję że ten zapał się nie zmieni. No a teraz o wyposażeniu : Skóra 4x elektryka Klima Szyberdach Ksenon + spryski Grzane d*py Z zewnątrz auto wygląda tak : Przydałoby się wrzucić koła 17 na lato i trochę wypchanac żeby ładnie się prezentowało ☺☺ Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  5. Cześć wszystkim. Fajna sprawa z tym forum, jestem posiadaczem A4 b5 avant'u z piecem 2.6 litra z sympatycznym napędem na 4 łapy. Mam nadzieję że będę mógł pomóc innym podpowiadajac w różnych kwestiach jak i sam uzyskać odpowiedzi na różne tematy związane z daną marka. Pozdrawiam [emoji1] [emoji2] Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.