Treść opublikowana przez Dystrybutor SKV
-
Wahacze SKV
Dziękujemy za propozycje, jednak prosimy koledze zonee byśmy to my sami mieli prawo decydować o warunkach gwarancji i ich okresie.
-
Wahacze SKV
ta... i po chwili połowa klientów zacznie płakać, że dlaczego mają montować w warsztacie skoro sami dużo lepiej potrafią i że są zmuszani do montażu w warsztacie gdyż podstawą gwarancji w jest montaż na fakturę. Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził.
-
Wahacze SKV
Tak gwarancji podlega uszkodzony element nie całe zawieszenie. Tak samo jak na gwarancji gdy popsuje się auto to nie jest ono wymieniane na nowe tylko wymieniany jest wadliwy element. Nie mamy wpływu na to co piszą sprzedawcy w aukcjach allegro. My dajemy rok gwarancji, odcinamy się od tego co robią inni - gdyż każdy ma własny pomysł na biznes. Nie byłoby logiczne, gdyż przez dziwny zbieg okoliczności okazywałoby się, że wszystkie sprzedane przez nas zawieszenia psuły się w 11 miesiącu gwarancji (a 3-4 lata leżały nie zamontowane). Gdy kupi Pan nową pralkę to od kiedy jest gwarancja? Od pierwszego prania czy od dnia zakupu?
-
Wahacze SKV
Nasza firma udziela gwarancji 12 miesięcznej na wahacze marki SKV. W przypadku gdy jakiś element zestawu wahaczy ulegnie uszkodzeniu z winy produktu i towar został wymieniony na nowy to kupujący otrzymuje nową gwarancję 12 miesięczną na wymieniony element. Pozdrawiam Michał
-
Wahacze SKV
Witam Poszło PW. Patrząc po zdjęciach, element kwalifikuje się do bezpłatnej wymiany na nowy.
-
Wahacze SKV
Tak, proszę o kontakt na PM i zostawienie nr telefonu skontaktujemy się z Panem jutro. Generalnie na rynku nie powinno już być zestawów z wadliwym bananem, jednak jak widać trafiają się jeszcze jakieś niedobitki ze stanów magazynowych naszych klientów. Może Pan zakupić zestaw od nas przez PM gdzie z całą pewnością nie będzie problemu wadliwego banana.
-
Wahacz przedni dolny
tam też tuleja wahacza jest niższa w a4b6 i passacie b5 polift nie jest ten sam wahacz dolny prosty, mimo, że w obu stożek jest 16mm
-
Wahacze SKV
a tutaj z tego co użytkownik pisze wlaśnie przez 8000 wykończył: kraft, febi, kager i SKV. Wymiana w autoryzowanym warsztacie, auto jezdzi Vmax 60km/h po mieście po drogach w polowie idealnych a drugiej polowie średniego stanu, oczywisicie omija wszystkie dziury i studzienki.
-
Wahacze SKV
cholernie jest to dla nas dziwne, my do tej pory poza prawym bananem nie mielismy sytuacji zeby reklamowano zawieszenie z wyjątkiem gdy dwa razy przyszly banany z poskręcanymi gumami, ale ludzie sami sie przyznali ze skręcali na sztywno. Dziwne jest też, że koledze udalo sie wykonczyc zawieszenie 3 innych firm tez robiąc jedynie 8000km. Dodatkowo jak pisze omija studzienki a po mieście jezdzi Vmax 60km/h po drogach w połowie idealnych i w połowie normalnych.
-
Wahacze SKV
Chodzi o to, że ciężko jest komuś delikatnie powiedzieć, żeby jechał do mechanika tym bardziej jak już rozebrał całe zawieszenie, a uwierzcie mi, jak ludzie potrafili dzwonić w ciągu dnia po 6-7 razy też ciężko było im pomóc tym bardziej, że pytania były typu: "a tą śrube to teraz przykręcić czy póżniej" którą tą kiedy później.... tylko dzwoniący wiedział. Nie były to niestety pojedyncze przypadki takich telefonów w tygodniu telenapraw zawieszenia robiliśmy średnio z 2-3 razy.
-
Wahacze SKV
to dla bezpieczeństwa ludzi mu poradzimy by otworzył piekarnie .
-
Wahacze SKV
Wymóg montażu w warsztacie podyktowany był ilością telefonów od osób samodzielnie montujących zawieszenie które pytały o: - dlaczego banan nie jest taki sam jak u niego w aucie (bo wyciągnięty został z tuleją) - z której strony mocować łączniki stabilizatora - czy ma znaczenie z jaką siłą dokręcać śruby - czy ma znaczenie pod jakim kątem są wahacze górne - dlaczego na końcówkach drążków jest brak oznaczeń która lewa a która prawa itd itp.
-
Wahacze SKV
Tak to prawda obecnie wymagamy montażu zawieszenia w warsztacie, co nie zmienia postaci, że wszyskie osoby , które kupiły zawieszenie i montowały przed 25.03.2017 mają ważną gwarancje nawet w przypadku samodzielnego montażu.
-
Wahacze SKV
tylko jest to mocno dziwne ze kazda firma poleciala po 8000km gdzie inni ludzie robia po kiladziesiat tysiecy km.
-
Wahacze SKV
auto miało kiedykolwiek jakiegoś poważniejszego dzwona?
-
Wahacze SKV
Dziwnie to wszystko brzmi, odniesiemy się gdy zawieszenie faktycznie do nas zostanie przysłane. swoja drogą dziwne jest, że robiąc zaledwie 8000km rocznie udalo się wykończyć zawieszenie kraft, febi i maxgear. Tobie się to udało jeżdząc pedantycznie po drogach idalnych i średnich z prędkością Vmax 60km/h omijając wszystkie dziury i studzienki. Tu ludzie robią po 90 000 na SKV i myślę, że po mieście jeżdżą szybciej niż 60km/h po różnych drogach . Dlatego tym bardziej czekamy na wysyłkę i tym bardziej zachęcamy by większa liczba osób wypowiedziała się na temat zawieszenia by wykluczyć skrajnie podejrzane przypadki.
-
Wahacze SKV
Witam Dziękujemy za opinie na temat zawieszenia zachęcamy do składania kolejnych. Jeśli chodzi o ilość smaru to wcześniej kolega azure też zdejmował osłonę i robił zdjęcia ilości smaru i wyglądało to identycznie. link do galerii porównania: https://photos.google.com/share/AF1QipPs18j0D6g1HGWtcNz9b7i_3F_ykS8bWxX-RPMnRMdF3A9UR3arYSoscOxTFdV1Sg?key=QXZ5NFM5MDY3YWI1enZGS01aSWk0RE5vMWhKanZn link do foto pokazujacego ilość smaru: https://lh3.googleusercontent.com/OgyLU0y5VSnr7BKhEj2ut14JgVhzJxEW82Ch_LFWEEjSGTuo4kCSj9AOAuo0Cu6itPc5HPoTSCtkoaBBzUDL6bCYqcPECk3OTmzCJOZXnpJ23MtYgaAfG9fAuFo9FnWBXj5sijDr9kB6ENQO0OCMjAaP1TDheXKzbP3lmtMDVhK8K9FYr4630JmelbpVobFuCbm53NBE81neOKglwMLCB_0Vg-ragQT_udQC0OYn1BM5Pk2U3h1kDhIVToxAbmM1mFBsD_CY5LFF3VZXkzUgesugDHxGhlT2TzQKPKp6uPukUWnxLU0nEzDkQOF4M3hsajSJN9lUPotEcO8SQdnqPA7oWWh1ydGbaODZFOeprzOIF5xxzVHxOQ2p2MGuseJ-8KGS5hg4j-fW3cvCJZJ5IROGBRE7ECEsp0nkMSqD1_VA3PqjlTPW2Gbd-FUD__gwtlnTUQLztDi0IhN6ltFuMQrXz-8oxEP-DuNZVCVZNWr2TPoxynWGZSqPO1MsT_wj5BYSTDxQwDLWMcN4mZo-BepZbfUgKfAo4xlADkaci2QqIytw5n_igUP8gQ7ai48KDLwe_tulXwtdG3LCXnjTTDAnfZFF7CjIHSoJiOQnUQ1jy3Ba-iMlzm5ugxufTeKMP6YHdHh498Tm6oF_4kpykqeGW8fzrQ7J3nuzlgYTyQ=w1416-h941-no Zachęcamy do zerknięcia na banany i podzielenia się opinią (jakakolwiek by nie była), co do tego czy idzie odróżnić wadliwy banan informuję, że wizualnie był taki sam, jedynie w górnej części szerokość tulei była o 1mm szersza. Na chwilę obecną nie mamy nawet jak tego pokazać, bo wszystkie wadliwe zestawy zostały wycofane ze sprzedaży i odesłane do producenta. Tak więc z pełną odpowiedzialnością piszę, że sprzedawane przez nas zestawy nie mają problemu prawego banana.
-
Wahacze SKV
no niestety, wlasnie najgorsze w tym wszystkim jest, że najwięcej do powiedzenia probuja miec osoby które nigdy tego zawieszenia nie widziały na żywo. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy jakimś rozreklamowanym brandem, zawieszenie tej samej jakości przez inne dużo bardziej znane niż my marki sprzedawane jest i po 900-1000zł a spora cześć z tej kwoty zapewne idzie na reklame.
-
Wahacze SKV
niestety nie robimy już żadnych promocji ze względu na to, że później jest nam zarzucane że to nie fair.
-
Wahacze SKV
Przecież widział Pan produkt, mógł Pan ocenić wykonanie, nitroo i pulpecik są na tyle zdolni, że oceniają produkt nie widząc go nigdy wcześniej.
-
Wahacze SKV
nie widzisz różnicy między byciem upartym a zachecaniem do oddania glosu? Zawartość dodana 8 minutes later są jeszcze normalni ludzie w tym kraju, niestety też cała masa nic w życiu nie osiągneła i jedyne co potrafią to anonimowo dopiec komuś. Poczucie bycia anonimowym znacznie im sprzyja. Sam wielkie G w życiu osiągnął ale zawsze może poprawić własne ego dokazując innym - tak sie leczy kompleksy. Na chwilę obecną zaledwie 15 marek z Polski jest w TecDoc, wyszliśmy z otwartym testem do ludzi, nie boimy się jakości swojego produktu. Jednak przykre jest, że ludzie co w życiu nie widzieli tego zawieszenia na żywo mogą je bezkarnie opluwać i gdy brakuje im argumentów odnośnie jakości uczepić się a to imienia w nicku, a to tego, że oferujemy zniżki. Z którym innym brandem użytkownicy mają taki kontakt? Czy serio lepiej was wszystkich zlewać i bawić się w marketing szeptany jak robił to master sport i na 100 forach wypisywać to samo? Czy serio jedynym celem w życiu zakompleksionych chamków jest dopiekanie innym?
-
Wahacze SKV
Proponuję Ci wykupić w wyborczej miejsce na głównej stronie: my coś każemy zrobić a wszyscy to posłusznie robią, mamy 1000 kont na forum, każda pozytywna opinia to fake. Jedynie pulpecik zna prawde - ale on nigdy nie widział zawieszenia SKV (chyba że na zdjęciu) Przede wszyztkim zastanówcie się co piszecie: Jak możemy się na coś uprzeć - że macie coś zrobić - jesteście niespełna rozumu, że ktoś wam coś powie a wy bezmyślnie to wykonacie? Kolejna sprawa- tak oferujemy zniżki użytkownikom forum, nigdy jednak nie za pozytywną opinię, zawsze piszemy że zależy nam na uczciwej opinii, celowo nie chcieliśmy być na forum w dziale "sponsorowane" by nikt nam nie zarzucił kupowania opinii, jednak widzę po tym co piszecie, że i to jest złe - bo przecież wam w kółko coś nie pasuje i po tym jak uczepiliście się: imienia w profilu, oferowanych zniżek, auta jakim jeżdzę, niebawem wymyślicie coś kolejnego.
-
Wahacze SKV
Z czystej ciekawości - jak wygląda wynik eksperymentu na chwile obecną?:)
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Dziękujemy za zainteresowanie naszym produktem, jest jeden użytkownik na forum który kupił nasze zawieszenie kilka lat temu i zrobił na nim 90 000km, takich co zrobiło między 40-60 tys km jest kilku. Oczywiście jestem za tym by skrajne wyniki odrzucać, jednak tak naprawdę nie wiemy ile na naszym zawieszeniu idzie przejechać, gdyż wszyscy nadal pokonują na nim kolejne kilometry.
-
Wahacze SKV
Zanim udało nam się ustalić co faktycznie było nie tak z prawym bananem faktycznie ileś zestawów poszło na rynek za co bierzemy pełną odpowiedzialność, natomiast teraz z całą pewnością nie będzie tego typu problemu.