Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

simon koszalin

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez simon koszalin

  1. MS Design panowie?
  2. Ja jestem do poniedziałku wieczór jak by coś w weekend to się pisze
  3. Dajcie znać kiedy robicie tego spota chętnie bym wpadł jeżeli jeszcze będę w okolicy
  4. Mam przewoźnika który lata z częściami z Polski możesz zadzwonić zapytać może akurat będzie miał kurs w Twoje strony i ogarnie temat KAROL 572626353 A co do spota to tutka jak najbardziej i duuuzo krajowego alko
  5. No to południe opanowane Drammen Larvik Stavanger ... Tylko mnie tak daleko ponioslo Ale w letnie dni bym był za spotem CCCO zebrać wszystkich pasjonatów z okolic i ruszyć
  6. Stavanger od TRD to jak w innym kraju Ale dobrze wiedziec ze klubowicze sa wszedzie Bedziemy w kontakcie
  7. Siemka Jak znajdziesz coś ciekawego na finn.no dawaj znać , jak będe mogł to nie ma problemu podjechać obadać tematy. Piszesz daleko na spota... Jak dobra pogoda to kilometry można trzaskać po tych pięknych krętych drogach
  8. Idzie wiosna Czas na wiosenne porządki Póki co na zimowych kołach
  9. Witam Po długiej nieobecnosci w temacie pare fotek Zima:
  10. Ja w jestem dostepny do srody bo w czwartek lece do domu
  11. Ja nardzo chetnie . Kiedy?
  12. Czyli rns e zostaje Granie chce mi zrobic kolezka ktory kiedys długo siedział w temacie i stanowczo odradził fabryczne radio .Proponował nawet inne radio nawet w schowku albo panel w podsufitce. Zobaczymy co na to powie Dzieki kolego
  13. Nie wiembczy to dokladnie Twoj kolor auta ale taki secik fajnie wyglada
  14. Siemka Nie ma to jak Q Wieksze i szersze fele , obniz i utwardz. Powodzonka z daliszymi modami
  15. Dzieki ,efekt mnie tez zaskoczył pozytytywnie. Zdjecia na szybko przed praca, gdy jeszcze swieciło słonce:) Lampy chce oddac do Hid retrofit beda bixy z czarnym srodkiem, moze podłacze tez kierunki ala USA. Szybki chce zrobic jak tylko do Polski przyjade, ale nie chce totalnej smoły tylko tak delikatnie cos około połowy widocznosci
  16. Nawet nie wiem czy by sie czepili, ogarne przeglad i cos pokombinuje Ciezko idzie z ta folia? Białe zostawic czy tez sciema? Wydech bedzie robiony cały za 3 -4 tygodnie tylko jeszcze ne wiem jakiej firmy tu nie ma lekko wszystkie wieksze mody musza sprawdzic i wbic w karte pojazdu...
  17. Autko juz po malowaniu. Czekam na ładny słoneczny dzien zeby wrzucic dobre foty ale jak na razie sie nie zapowiada wiec cisne z tym co mam Co byscie polecili z tylnymi lampami?
  18. Witam Pytanko jak w tytule... Czy Rns E mogło by byc dobra jednostka sterujaca pod bardzo dobre car audio bez jakich kolwiek strat na jakosci dzwieku Czy trzeba by było cos z radyjkiem kombinowac itd czy po prostu je sprzedac Pytanie do adiofili B6
  19. Ja jestem od wtorku do piatku w przyszłym tygodniu to sie mozemy zgadac jak byscie mieli czas
  20. Siemka. I co robimy tego spota?
  21. Super furacz i ten silnik... Masakra Tylko te dekory az kłuja w oczy
  22. Siemka bede bardzo cienko z czasem stał bo przyjezdzam dosłownie na pare dni jak cos moge sie ustawic miedzy 2-4 czerwca Moze sie uda w tym czasie maniakow A4 spotkac z okolic
  23. Autko juz w podkładzie ,zegnajcie wgnioty i rdzo . Jeszcze 4 tygodnie i jade ja odebrac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.