-
trzesie autem...
1.Mam 1,8 TFSI 2009 i problem polega na tym od pewnego czasu kiedy auto stoi dłużej to gdy zacznę nim jechać zaczynają się dość odczuwalne mocne drgania auta, podczas dalszej jazdy to drganie / trzęsienie jest mniej odczuwalne. Mam założone koła 18, byłem wyważać koła,( OK) auto ma najechane 107 tyś/km.opony są Nowe, tylko że c Made in China. Po oponach nie widać aby była zła geometria/ zła zbieżność, Byłem u mechanika Mówi że to może byś wina, luzów na wahaczach. 2. Drugi problem to założyłem nowe tarcze i klocki firmy TRW/ATE ( nie pamiętam) klocki Brembo. i przy hamowaniu też pojawiają są drgania, Mechanik zaś mówi że przyczyną tych drgań przy hamowaniu to mogą być luzy na wahaczach. Dodam że mam zawieszenie sportowe, 3. Problem to pewnego razu i to zdarzyło się raz ze zapaliła się żółta kontrolka od silnika i zgasła i były dwa mocne szarpnięcia autem. poczytałem na forum że moga być to cewki i świece lub jakiś problem z chipem. może to wina opon ?
-
Mocne drgania gdy autem się rusza na zimnym silniku...
gdy zaczynam jechać wrzucam 1 ,2 ,3 i dopiero po paru kilometrach drgania zaczynają słabnąć, bo przy odpalonym samym silniku to silnik i wszystko pracuję idealnie.
-
Mocne drgania gdy autem się rusza na zimnym silniku...
Witam was, przepraszam z góry jeśli dodaje kolejny raz ten sam temat. 1.Mam 1,8 TFSI 2009 i problem polega na tym od pewnego czasu kiedy auto stoi dłużej to gdy zacznę nim jechać zaczynają się dość odczuwalne mocne drgania auta, podczas dalszej jazdy to drganie / trzęsienie jest mniej odczuwalne. Mam założone koła 18, byłem wyważać koła,( OK) auto ma najechane 107 tyś/km.opony są Nowe, tylko że c Made in China. Po oponach nie widać aby była zła geometria/ zła zbieżność, Byłem u mechanika Mówi że to może byś wina, luzów na wahaczach. 2. Drugi problem to założyłem nowe tarcze i klocki firmy TRW/ATE ( nie pamiętam) klocki Brembo. i przy hamowaniu też pojawiają są drgania, Mechanik zaś mówi że przyczyną tych drgań przy hamowaniu to mogą być luzy na wahaczach. Dodam że mam zawieszenie sportowe, 3. Problem to pewnego razu i to zdarzyło się raz ze zapaliła się żółta kontrolka od silnika i zgasła i były dwa mocne szarpnięcia autem. poczytałem na forum że moga być to cewki i świece lub jakiś problem z chipem.
-
Chiptuning 1.8 TFSI
Witam, ja mam 1.8 tfsi seryjnie 120km a zwiekszyłem moc do 220 i wszystko śmiga. robiłem to w V-tech Wrocław.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, jestem tu nowy. Ja obecnie mieszkam za granica w Norwegii a z Polski wywodzę sie z Dolnego Śląska. Jędze audi a4 b8 1.8 tfsi z 220 konnym silnikiem. Pozdrawiam
Norweg001
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta