Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norweg001

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Norweg001 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    1.Mam 1,8 TFSI 2009 i problem polega na tym od pewnego czasu kiedy auto stoi dłużej to gdy zacznę nim jechać zaczynają się dość odczuwalne mocne drgania auta, podczas dalszej jazdy to drganie / trzęsienie jest mniej odczuwalne. Mam założone koła 18, byłem wyważać koła,( OK) auto ma najechane 107 tyś/km.opony są Nowe, tylko że c Made in China. Po oponach nie widać aby była zła geometria/ zła zbieżność, Byłem u mechanika Mówi że to może byś wina, luzów na wahaczach. 2. Drugi problem to założyłem nowe tarcze i klocki firmy TRW/ATE ( nie pamiętam) klocki Brembo. i przy hamowaniu też pojawiają są drgania, Mechanik zaś mówi że przyczyną tych drgań przy hamowaniu to mogą być luzy na wahaczach. Dodam że mam zawieszenie sportowe, 3. Problem to pewnego razu i to zdarzyło się raz ze zapaliła się żółta kontrolka od silnika i zgasła i były dwa mocne szarpnięcia autem. poczytałem na forum że moga być to cewki i świece lub jakiś problem z chipem. może to wina opon ?
  2. gdy zaczynam jechać wrzucam 1 ,2 ,3 i dopiero po paru kilometrach drgania zaczynają słabnąć, bo przy odpalonym samym silniku to silnik i wszystko pracuję idealnie.
  3. Witam was, przepraszam z góry jeśli dodaje kolejny raz ten sam temat. 1.Mam 1,8 TFSI 2009 i problem polega na tym od pewnego czasu kiedy auto stoi dłużej to gdy zacznę nim jechać zaczynają się dość odczuwalne mocne drgania auta, podczas dalszej jazdy to drganie / trzęsienie jest mniej odczuwalne. Mam założone koła 18, byłem wyważać koła,( OK) auto ma najechane 107 tyś/km.opony są Nowe, tylko że c Made in China. Po oponach nie widać aby była zła geometria/ zła zbieżność, Byłem u mechanika Mówi że to może byś wina, luzów na wahaczach. 2. Drugi problem to założyłem nowe tarcze i klocki firmy TRW/ATE ( nie pamiętam) klocki Brembo. i przy hamowaniu też pojawiają są drgania, Mechanik zaś mówi że przyczyną tych drgań przy hamowaniu to mogą być luzy na wahaczach. Dodam że mam zawieszenie sportowe, 3. Problem to pewnego razu i to zdarzyło się raz ze zapaliła się żółta kontrolka od silnika i zgasła i były dwa mocne szarpnięcia autem. poczytałem na forum że moga być to cewki i świece lub jakiś problem z chipem.
  4. Norweg001 odpowiedział(a) na lunatick temat w Audi A4 B8
    Witam, ja mam 1.8 tfsi seryjnie 120km a zwiekszyłem moc do 220 i wszystko śmiga. robiłem to w V-tech Wrocław.
  5. Witam, jestem tu nowy. Ja obecnie mieszkam za granica w Norwegii a z Polski wywodzę sie z Dolnego Śląska. Jędze audi a4 b8 1.8 tfsi z 220 konnym silnikiem. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.