Treść opublikowana przez Beczka
-
Przycinanie przy odpaleniu BKN
Narazie jestem za granicą auto stoi u kolegi Galetto sprawdza cała elektryke i logi . W sumie te przycinanie zniknęło teraz bardzo rzadko się pojawia zobaczymy po logach jak coś dam znac . Witajcie niestety okazało się że wtryski do wymiany bo niestety nie da się regenerowac.Przycinanie zniknęło a wogole po wymianie samochód jakby dostał z 50 km więcej. W niedlugim czasie auto będzie na sprzedaż jak coś będzie temat z zdjęciami. Pozdro
-
Mechanik od 3.0 tdi lLublin
Prawdopodobnie wtryski tu stuka tam puka stracił moc możliwe że z rozrzadem coś bo czasami jest ten metaliczny dzwiek chociaż robiłem kompletny 10000 tys temu
-
Mechanik od 3.0 tdi lLublin
Witam szukam mechanIka do mojego audi a4 b7 3.0 tdi który zajie się tym samochodem profesjonalnie i uleczy jego wszystkie bolączki nie musi być tani ale żeby był bardzo dobry bo już niemam siły powoli do moich pseudo mechaników. Pozdrawiam
-
Audi 3.0 avant
Chipa jeszcze nie robiłem .
-
Audi 3.0 avant
Witajcie chciałbym wam pokazać mój pierwszy samochód jakim jest Audi a4 b7 2005 r 3.0 Quattro BKN Avant Auto ma pełen pakiet s line w środku niestety na zewnątrz niestety nie . Kilka zdjeć po zakupie: W planach : - zrobić rozrząd ZROBIONE - przedni zderzak s line z dokładka - zderzak tył malowanie albo nowy - listwy na drzwi - przyciemnienie szyb ZROBIONE - chip - felgi 18 ZROBIONE - usuniecie oznaczeń tył ZROBIONE - końcówki tłumików zapewne coś dojdzie jeszcze Pare zdjeć z stanu aktualnego : Pozdrawiam.
-
Przycinanie przy odpaleniu BKN
Właśnie pojadę jeszcze do mechanika bo miałem regerenowany cały rozrusznik z bendix sem i wszystkim . W sumie mam jeszcze gwarancję na tamtą naprawę.
-
Przycinanie przy odpaleniu BKN
Witam często w moim audi pojawia się dziwne przyciecie przy odpaleniu już niemam pojęcia co to może być cały rozrzad wymieniony na nowy rozrusznik też 2 miesiące temu robiony , logi sprawdzone z wtryskami wszystko dobrze sprawdzone przez bd mechanika .co to może być jakieś pomysły?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Poszukuję osoby z Lublina która posiada audi a4 b7 3.0 tdi ?
-
Wymiana oleju
A jeżeli mam dpf to jaki byłby najlepszy 5w30 lm jak kolega wyżej pisał?
-
Wymiana oleju
Wlasnie czytalem ten caly temat . Rozrzad był wymieniany 2 lata temu . A jeśli inny olej to jaki byś proponował 10w40? Czy jakiej firmy ?
-
Wymiana oleju
Mam takie pytanie posiadam audi a4 b7 3.0 diesel przelot 300000 i jeżdżę na oleju Castrol 5w40 . Przymiezam się do wymiany oleju jaki byście polecili olej do tego auta? Niedawno kupiłem to auto i przy odpaleniu tak dziwnie grzechocze kolega mi powiedział że może to być wina oleju co o tym sądzicie?
-
Czy BĘDZIE pasowac
Aha dzięki za info może bardziej te włoskie podróbki może będą lepsze
-
Czy BĘDZIE pasowac
Witajcie posiadam audi a4 b7 avant w s linie chciałem kupić nowe felgi na lato i upatrzylem sobie takie http://allegro.pl/felgi-18-5x112-audi-a4-a5-a6-a7-a8-q5-rotor-i6157910234.html#thumb/3 tylko nie wiem czy będą pasować i jakie opony do tego czy nie będzie nic obcierac jestem całkiem zielony w tym temacie .z góry dzieki że pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich