Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mugolina

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mugolina

  1. To jakie opony byście polecili nowe ? Nie muszą być jakieś super dobre ale żeby nie były też takie że po roku ich nie będzie. Co byście polecili ?
  2. Kogo masz na myśli ?
  3. A klocki też mogą być z zimmermann ? Bo znalazłem taki komplet http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-klocki-p-t-audi-a4-b7-288mm-i6977679429.html
  4. Zmierzyć grubość tarcz ?
  5. Witam, jak w temacie. Czy można jakoś spolerować przyciemnioną szybę nie uszkadzając przy tym folii ?
  6. Najtańsze na allegro za 1600. http://allegro.pl/4x-dunlop-sp-sportmaxx-rt-225-40r18-92y-mfs-mo-xl-i7170448356.html Czyli 800 zł różnicy. 800 zł to już spora suma. Tutaj oponki są z DOT 4215 ale bieżnik 7 mm to powinny jeszcze trochę polatać chyba.
  7. Jak w temacie mam możliwość kupna oponek dunlop z 2015 roku za 800 zł za komplet 4 sztuk. Przejechane 5000 km, bieżnik 7 mm. Warto ?
  8. A po czym najprościej poznać że tarcze są już do wymiany ? Bo normalnie hamują ale byłem ostatnio na przeglądzie i mówił gościu że już słabe tarcze.
  9. A jaka wielkość będzie najlepsza ? 288 ?
  10. Aż bardzo drogie nie muszą być Głównie jeżdżę trasy to za wiele nie hamuję W b5 miałem trw i klocki ferodo i za mocne to nie było.
  11. Jak w temacie. Jakie tarcze i klocki założyć na przód oraz na tył ?
  12. mugolina odpowiedział(a) na mugolina temat w Audi A4 B7
    A podświetlenie rejestracji ?
  13. mugolina odpowiedział(a) na mugolina temat w Audi A4 B7
    A jakie są żarówki w światłach do jazdy dziennej drl ? Lampy mam bixenon.
  14. mugolina odpowiedział(a) na mugolina temat w Audi A4 B7
    A w nogach ?
  15. mugolina opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam serdecznie, wiem że dużo takich jest tematów ale nie ma dokładnie opisane. Chciałem was zapytać jakie żarówki są w podsufitce z tyłu ? Bo na przodzie jak kupiłem auto miałem włożone już ledowe. No i też chciałbym wiedzieć jakie są w nogach z przodu i z tyłu.
  16. Macie jakąś stronkę gdzie są serwisy które wykonują takie zabiegi ? Albo czy wiecie kogoś z okolic np Sieradz, Częstochowa, Wrocław i Łódź ?
  17. Czytałem o tym i bardzo ciekawie to wygląda Gdzie to można kupić ? Jak dobrać kolor lakieru ?
  18. mugolina odpowiedział(a) na mugolina temat w Audi A4 B6/B7
    Jakie środki polecacie do konserwacji i czyszczenia ?
  19. Tak to wygląda na jednym elemencie.
  20. mugolina opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, posiadam w swojej b7 fotele skórzane s-line i zastanawiam się nad kupnem pokrowców bo niszczą mi się strasznie te fotele. Czy to dobry pomysł czy z pokrowcami będzie jeszcze gorzej skóra się wycierać ?
  21. Witam, ktoś zrobił mi rysę jakimś gwoździem czy czymś na całej długości auta :/ Idzie jakoś to usunąć czy tylko zostaje malowanie ?
  22. No tylko przy rozruchu jak jest na minusie. Jak ciepły to nawet nie słychać że auto chodzi. Miałem wcześniej b5 z silnikiem aeb jak dobrze pamiętam i nigdy czegoś takiego nie słyszałem :/ Nie czyscilem smoka bo auto dopiero kupiłem niedawno i od razu w sumie jechałem do Niemiec tylko zrobiłem obsługę.
  23. Witam serdecznie, zauważyłem dzisiaj w aucie rano przy minusowej temperaturze przy odpaleniu auta że coś tak terkocze, trwa to dosłownie z 5 sekund i tylko gdy jest na dworze mróz bo przy zerowych temp już tego nie ma. Z tego co wyczytałem na forach to chyba jest to napinacz łańcuszka :/ Co teraz z tym zrobić ? Jak sprawdzić czy to na pewno napinacz ?
  24. mugolina odpowiedział(a) na mugolina temat w 1.8T
    Niestety dopiero w Polsce będę za 2.5 miesiąca i muszę tak jeździć :/ Jak wrócę do kraju na pewno sprawdzę dokładnie pod komputerem. Też mi się wydaje że to będzie związane z instalacją gazową bo auto teraz na trasie do Niemiec spalilo mi 14.5 litra gazu. A wcześniej miałem b5 i paliła mi do 11. No nic mam nadzieję że nic się nie stanie przez te dwa miesiące :/ Jakieś 2000 km muszę tak jeździć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.