Treść opublikowana przez mugolina
-
A4 B7 1.8t bfb logi do oceny
Jeszcze zrobię raz logi samego turbo bo sam robiłem i nie wiem czy do końca dobrze. A te logi odnośnie zapłonu ? Coś jeszcze zrobić ? Coś co warto również sprawdzić ? Jak nadal będzie słabo to co mogę zrobić z tym ? To raczej świadczy już że turbo słabe czy np jakieś zawory jak te n75 czy coś ?
-
A4 B7 1.8t bfb logi do oceny
Już są nowe logi, możesz rzucić też okiem
-
A4 B7 1.8t bfb logi do oceny
Zrobione nowe, post wyżej
-
A4 B7 1.8t bfb logi do oceny
Dzisiaj logi na nowej przepływce, mogą być takie sobie bo robiłem je sam i dokładnie nie mogłem utrzymać odpowiednich obrotów. Jak to wygląda ? Jak coś pod wieczór mogę zrobić nowe już z pomocą kogoś. http://vaglogi.pl/log-115_118_P1cC2V.html http://vaglogi.pl/log-003_020_rlk7K.html http://vaglogi.pl/log-002_033_K841mfL.html
-
A4 b7 1.8t bfb bierze olej, nie kopci
Dzisiaj na szybko zmienialem przepływke i w tipie czysto. To jest ten wąż co idzie do przepływki nie ?
-
A4 B7 1.8t bfb logi do oceny
Szczelność niedawno robiłem i nic nie było słychać prócz oleju pod pokrywą zaworów tzn bulgotania. Jak sprawdzić stronę gorącą turbo ? I gdzie jest ten zawór n75 ?
-
A4 B7 1.8t bfb logi do oceny
Robiłem z 2 msc temu test szczelności i było ok no nic jutro zrobię logi te co podałeś tych kanałów a w poniedziałek podepne ta nowa przepływke i znowu logi przepływki i turbo zrobię.
-
A4 B7 1.8t bfb logi do oceny
Mam nową to wrzucę w poniedziałek i powtórzę logi przepływki jutro zrobię te co napisałeś. Turbo może i siada bo trochę oleju bierze.. A są jakieś logi które wykryły by ewentualnie jakaś nieszczelność ?
-
A4 B7 1.8t bfb logi do oceny
Też dynamiczne 003+020 ? Od czego one są ? Przepływka może mieć wpływ na wstawanie turbo ? Jeśli słabo wstaje to już regeneracja czy może być coś innego np jakis zawór czy coś ?
-
A4 B7 1.8t bfb logi do oceny
Witam, rzuci ktoś okiem na moje logi ? Dodam, że to moje pierwsze logi więc jak coś nie tak to przepraszam. http://vaglogi.pl/log-002_033_yFOz4k.html http://vaglogi.pl/log-115_118_d53li0.html
-
A4 b7 1.8t ubywa płynu chlodzacego
Mam jeszcze pytanie. Cały czas Ci to leciało czy podczas pracy silnika ? Bo mi cały czas niezależnie czy auto zgaszone czy nie.
-
A4 b7 1.8t ubywa płynu chlodzacego
Mam nadzieję że to pomoże i nie będzie to uszczelka. Mechanik w sumie się przyznał że ten oring poszedł pod chlodniczka a jakby chciał to by nie powiedział i nawet o tym bym nie wiedział. Czyli raczej musiał zgasić auto w porę tak jak mówił.
-
A4 b7 1.8t ubywa płynu chlodzacego
I też tak miałeś że plyn Ci uciekał w tym miejscu ? No nic chyba muszę czekać do poniedziałku i dac do kogoś niech to przejrzy
-
A4 b7 1.8t ubywa płynu chlodzacego
To jak odkręcić żeby nie urwac ? Kupic zapasowa i dopiero to robić ? Czy jak ?
-
A4 b7 1.8t ubywa płynu chlodzacego
Do końca ta śrubę wykręcić ? Mogę to zrobić teraz na gorącym silniku ? czy mogę się poparzyc plynem ? Tak samo Ci ten płyn uciekal jak mi ?
-
A4 b7 1.8t ubywa płynu chlodzacego
Możesz napisać jak dokładnie to odpowietrzyc ? Na ciepłym silniku, zimnym ?
-
A4 b7 1.8t ubywa płynu chlodzacego
Czyli Twoim zdaniem raczej co mogło się stać ? Wrócę do domu to odpowietrze najpierw układ i zobaczę co będzie się dziać.
-
A4 b7 1.8t ubywa płynu chlodzacego
Mógłbyś wysłać przykładowe zdjęcie które to rurka ?
-
A4 b7 1.8t ubywa płynu chlodzacego
Jak go odpowietrzyc ?
-
A4 b7 1.8t ubywa płynu chlodzacego
Jak mogę na szybko sprawdzić czy to uszczelka pod głowicą ? No on twierdził że zlal stary olej założył nowy filtr i wlal nowy olej. Odpalił auto i po chwili zobaczył że cieknie olej. Ale że był przy tym i nic się nie stało.
-
A4 b7 1.8t ubywa płynu chlodzacego
Odkrecilem go ale zostawiłem normalnie podpięte węże i leci cały czas, nie mocno ale kapie jak z kranu. Jedna kropka za chwilę druga.
-
A4 b7 1.8t ubywa płynu chlodzacego
Czyli przy tym wszystkim co mi robił nie mógł nic uszkodzić ? Tzn jedyna rzecz co mógł zrobić to odpalił auto, olej leciał z chlodniczki a on tego nie zauważył od razu i zagotowal auto ? Czy może to być coś ze zbiorniczkiem ? Bo ten płyn leci podczas jazdy i na postoju
-
A4 b7 1.8t ubywa płynu chlodzacego
Jak mogę sam sprawdzić czy to uszczelka ?
-
A4 b7 1.8t ubywa płynu chlodzacego
Temperatura ok, węże wszystkie raczej miękkie i gorące.
-
A4 b7 1.8t ubywa płynu chlodzacego
Proszę o odpowiedź co może być przyczyną ? We wtorek mam wyjazd do Niemiec i musi to być zrobione. Przed oddaniem auta do mechanika nigdy nie miałem żadnych problemów z płynem chlodzacym, nigdy nie dolewalem. A teraz rano kałuża była, i lekko kapie tzn jedna kropelka za chwilę druga. Teraz autem musiałem jechac i na odpalonym aucie jest to samo tzn też lekko kapie. Mechanik mi wymieniał termostat, mówił że tam nic nie idzie uszkodzić. Płyn wspomagania nie ma nic wspólnego. I wymiana oleju. Wlal nowy olej i przed tym nowy filtr. Mówi że odpalił auto i poszedł na chwilę do auta obok i patrzy że leci u mnie olej, podbiegl zgasil auto no i wymienił uszczelkę pod chlodniczka dolal litr oleju i tyle. Tak mi to opisał