Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mugolina

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mugolina

  1. Jeszcze zrobię raz logi samego turbo bo sam robiłem i nie wiem czy do końca dobrze. A te logi odnośnie zapłonu ? Coś jeszcze zrobić ? Coś co warto również sprawdzić ? Jak nadal będzie słabo to co mogę zrobić z tym ? To raczej świadczy już że turbo słabe czy np jakieś zawory jak te n75 czy coś ?
  2. Już są nowe logi, możesz rzucić też okiem
  3. Dzisiaj logi na nowej przepływce, mogą być takie sobie bo robiłem je sam i dokładnie nie mogłem utrzymać odpowiednich obrotów. Jak to wygląda ? Jak coś pod wieczór mogę zrobić nowe już z pomocą kogoś. http://vaglogi.pl/log-115_118_P1cC2V.html http://vaglogi.pl/log-003_020_rlk7K.html http://vaglogi.pl/log-002_033_K841mfL.html
  4. Dzisiaj na szybko zmienialem przepływke i w tipie czysto. To jest ten wąż co idzie do przepływki nie ?
  5. Szczelność niedawno robiłem i nic nie było słychać prócz oleju pod pokrywą zaworów tzn bulgotania. Jak sprawdzić stronę gorącą turbo ? I gdzie jest ten zawór n75 ?
  6. Robiłem z 2 msc temu test szczelności i było ok no nic jutro zrobię logi te co podałeś tych kanałów a w poniedziałek podepne ta nowa przepływke i znowu logi przepływki i turbo zrobię.
  7. Mam nową to wrzucę w poniedziałek i powtórzę logi przepływki jutro zrobię te co napisałeś. Turbo może i siada bo trochę oleju bierze.. A są jakieś logi które wykryły by ewentualnie jakaś nieszczelność ?
  8. Też dynamiczne 003+020 ? Od czego one są ? Przepływka może mieć wpływ na wstawanie turbo ? Jeśli słabo wstaje to już regeneracja czy może być coś innego np jakis zawór czy coś ?
  9. Witam, rzuci ktoś okiem na moje logi ? Dodam, że to moje pierwsze logi więc jak coś nie tak to przepraszam. http://vaglogi.pl/log-002_033_yFOz4k.html http://vaglogi.pl/log-115_118_d53li0.html
  10. Mam jeszcze pytanie. Cały czas Ci to leciało czy podczas pracy silnika ? Bo mi cały czas niezależnie czy auto zgaszone czy nie.
  11. Mam nadzieję że to pomoże i nie będzie to uszczelka. Mechanik w sumie się przyznał że ten oring poszedł pod chlodniczka a jakby chciał to by nie powiedział i nawet o tym bym nie wiedział. Czyli raczej musiał zgasić auto w porę tak jak mówił.
  12. I też tak miałeś że plyn Ci uciekał w tym miejscu ? No nic chyba muszę czekać do poniedziałku i dac do kogoś niech to przejrzy
  13. To jak odkręcić żeby nie urwac ? Kupic zapasowa i dopiero to robić ? Czy jak ?
  14. Do końca ta śrubę wykręcić ? Mogę to zrobić teraz na gorącym silniku ? czy mogę się poparzyc plynem ? Tak samo Ci ten płyn uciekal jak mi ?
  15. Możesz napisać jak dokładnie to odpowietrzyc ? Na ciepłym silniku, zimnym ?
  16. Czyli Twoim zdaniem raczej co mogło się stać ? Wrócę do domu to odpowietrze najpierw układ i zobaczę co będzie się dziać.
  17. Mógłbyś wysłać przykładowe zdjęcie które to rurka ?
  18. Jak go odpowietrzyc ?
  19. Jak mogę na szybko sprawdzić czy to uszczelka pod głowicą ? No on twierdził że zlal stary olej założył nowy filtr i wlal nowy olej. Odpalił auto i po chwili zobaczył że cieknie olej. Ale że był przy tym i nic się nie stało.
  20. Odkrecilem go ale zostawiłem normalnie podpięte węże i leci cały czas, nie mocno ale kapie jak z kranu. Jedna kropka za chwilę druga.
  21. Czyli przy tym wszystkim co mi robił nie mógł nic uszkodzić ? Tzn jedyna rzecz co mógł zrobić to odpalił auto, olej leciał z chlodniczki a on tego nie zauważył od razu i zagotowal auto ? Czy może to być coś ze zbiorniczkiem ? Bo ten płyn leci podczas jazdy i na postoju
  22. Jak mogę sam sprawdzić czy to uszczelka ?
  23. Temperatura ok, węże wszystkie raczej miękkie i gorące.
  24. Proszę o odpowiedź co może być przyczyną ? We wtorek mam wyjazd do Niemiec i musi to być zrobione. Przed oddaniem auta do mechanika nigdy nie miałem żadnych problemów z płynem chlodzacym, nigdy nie dolewalem. A teraz rano kałuża była, i lekko kapie tzn jedna kropelka za chwilę druga. Teraz autem musiałem jechac i na odpalonym aucie jest to samo tzn też lekko kapie. Mechanik mi wymieniał termostat, mówił że tam nic nie idzie uszkodzić. Płyn wspomagania nie ma nic wspólnego. I wymiana oleju. Wlal nowy olej i przed tym nowy filtr. Mówi że odpalił auto i poszedł na chwilę do auta obok i patrzy że leci u mnie olej, podbiegl zgasil auto no i wymienił uszczelkę pod chlodniczka dolal litr oleju i tyle. Tak mi to opisał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.