Treść opublikowana przez Krystian Kowalczyk
-
ASR stały z ESP?
To w b5 wgl nie było asr? Myślałem we w quattro jest razem z esp i EDSem
-
ASR stały z ESP?
Witam. Czy jest taka możliwość ze ESP jest razem wyłączone z Asr. Bo tylko taki wylacznik posiadam. Chyba ze wgl nie mam ASR
-
(2.8 AMX) b5 avant manual by Kowal
To jak wstawić te zdjęcia żeby działały?
-
(2.8 AMX) b5 avant manual by Kowal
Siema:) Chciałbym Wam przedstawić mój zakup, w sumie to już jakieś 2 miesiące temu:) Udało mi się trafić na w miare zadbany egzemplarz z ciekawym wyposażeniem. Auto sprowadze jest ze Szwajcarii jakieś 3 miesiace temu 27 grudnia 2000 2.8 AMX Quattro Bose z navi plus telefon wszystko w elektryce Manual pompowanie lędzwi grzane fotele klima automat ksenon Niedługo wchodzi LPG wiec bedzie mozna troszke przyoszczędzić W przyszłosci napewno zajda jakies zmiany wszystko zalezne od zasobności portfela i czasu:): Wieksze koło 18 lub 19 lakier przydałoby sie odswierzyć Wydech przelot 2.5" lub 3" listwy dolne drzwi
-
Silnik 2.8 AMX. 4 sondy?
Pokazuje mi b1 s1 oraz b2 s1 A kody to P0130 i P0150. Tylko będę gaz montować i nie wiem czy opłaca się to robić? A check może się od tego zapalic?
-
Silnik 2.8 AMX. 4 sondy?
Bo pokazuje mi 2 błędy i nie wiem o którą sonde chodzi
-
Jaki olej?
A to dzięki na info. Bo czytałem że ludzie też tam wymieniają .
-
Silnik 2.8 AMX. 4 sondy?
Witam. Czy podany silnik posiada 4 sondy? Czy tylko 2 bo szukałem i widziałem tylko 2 przed samym katalizatorem Pozdrawiam
-
Jaki olej?
Ok. To w przyszłym tygodniu brak wymienić bo skrzynia ciężko chodzi;) A w torsenie tez sie wymienia czy nie potrzeba??
-
B5 Avant // 2.8 AMX Q+T // H&R //
no czuc czuc zapraszam w okolice Grunwaldu to dam się przejechać
-
B5 Avant // 2.8 AMX Q+T // H&R //
Ja mam akurat to samo 2.8 amx w manual i quattro.
-
Jaki olej?
A do mostu nie lepiej mineral? Żeby z uszczelniaczy nie cieklo
-
Jaki olej?
Do skrzyni i mostu taki sam?
-
Jaki olej?
Witam;) jaki olej polecacie do skrzyni biegów manual i do tylnego mostu. Silnik 2.8
-
P0130 i P0150
Witam. Pomoże ktoś znaleźć przyczynę. 2 razy błąd usuwany i dalej wraca Sprawdzałem na grupie o 31 to jest bodaj 1 sonda i strasznie skacze wartość potrafi skoczyć od 0.9V do 0.1v na biegu jałowym. Może tak być czy sonda padła. Druga w miarę trzyma wartość a jak skacze to delikatnie Pomóżcie bo nie wiem czy wymieniać ja czy nie. Do wymiany tam sonda bo błąd powraca?
-
Szarpiecie przy dodaniu gazu
Wiem właśnie i się okaże co ja boli. Tylko ze nie zawsze szarpie zdąży się to raz na jakieś 300km Na komputerze pokazuje mi 2 błędy od sondy P0130 i P0150
-
Szarpiecie przy dodaniu gazu
A może to być wina filtra paliwa? A jak dokładniej sprawdzić ten przeplywomierz. Pod koniec miesiąca wstawiam gaz i zobaczymy czy dalej będzie ten sam problem A po puszczaniu gazu nie szarpie, jeśli by tak było to od czego to by mogło być?
-
Szarpiecie przy dodaniu gazu
Nie. Ten problem wystepuje jak jade np na trójce mam koło 1000 obrotów i gwałtownie dodam gazu.
-
Szarpiecie przy dodaniu gazu
Witam. Mam taki problem ze samochód czasami przy dodaniu gazu szarpnie i dopiero wtedy ciągnie. Macie jakiś pomysł od czego to może byc
-
Jaki program do b5 2001 rok
Krystian Kowalczyk odpowiedział(a) na Krystian Kowalczyk temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Dzięki wielkie. W sumie to w niedziele ściągnąłem vcds 1.0 i cały czas mi pokazuje dwa błędy P0130 i P0150
-
Jaki program do b5 2001 rok
Witam. Chciałbym się do pytać jaki dobry program polecacie do b5 2001 rok oraz jaki kabel zakupić? Najlepiej program darmowy Pozdrawiam