Witam wszystkich
Jaką instalację polecacie do A4 z silnikiem 1.6 AHL? I jaki zakład polecilibyście w Lubelskiem,w powiatach: Bialskim,Radzyńskim lub Łukowskim?? Może jest tu ktoś z tych okolic i podzieliłby się doświadczeniami z poszczególnych zakładów?
Pozdr i z góry dzięki za odpowiedź
Witam,
Mam ogromny problem ze znalezieniem drzwi kierowcy w kolorze.Może ktoś z was posiada takie coś na opyl,ewentualnie posiada informacje gdzie takie coś zdobyć?
Będę mega wdzięczny za każdą informację
Pozdrawiam wszystkich w swym pierwszym poście Tutaj