Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LPG do A4 B5 1.6 1998


Karuzel94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Jaką instalację polecacie do A4 z silnikiem 1.6 AHL? I jaki zakład polecilibyście w Lubelskiem,w powiatach: Bialskim,Radzyńskim lub Łukowskim?? Może jest tu ktoś z tych okolic i podzieliłby się doświadczeniami z poszczególnych zakładów?

Pozdr i z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Jaką instalację polecacie do A4 z silnikiem 1.6 AHL? I jaki zakład polecilibyście w Lubelskiem,w powiatach: Bialskim,Radzyńskim lub Łukowskim?? Może jest tu ktoś z tych okolic i podzieliłby się doświadczeniami z poszczególnych zakładów?

Pozdr i z góry dzięki za odpowiedź :)

Jestem z innej części Polski ale jeśli miałbym Ci polecić to instalacja sekwencyjna Stefanelli.

Kosztowała 2400 PLN. Zakładałem w 2013 w sierpniu bodajże i jeżdżę do teraz bez ŻADNYCH problemów :) Przejechałem ok 55 tysięcy na niej. Trzy razy w tym czasie wymieniałem filtr gazu. Zero spadku mocy, bez żadnych problemów przechodzi z benz na gaz po ok. 90-120 sekundach jazdy. Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę odgrzebię ale W poprzednim aucie 1.6 ahl miałem instalację Staga-montują teraz takie za ok 1700 zł-gdy zakładałem na szafie było 185 tyś a na lpg przejechałem 180 tyś bez żadnej usterki(jedynie wymiany filtrów i po 160 tyś listwy wtryskowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...