marokosa

Reputacja

1. marokosa

błąd EPC

Bo trzeba mieć duże szczęście żeby trafić na mechanika, a nie na wymienicza. Zapamiętaj gościa i się go trzymaj taki mam zamiar:)pozdrawiam
  2. marokosa

błąd EPC

jeszcze sie łudze i kupilem uzywke tak prfzy okazji wczesniejszy majster podal mi numery przepusticy zle niby jedna literka na koncu ale jednak.teraz niby wlasciwe ma i w poniedzialek zakladam zobaczymy a jednak ten 1% zostaje okazalo ze jednak nie przepustica w skrocie opisze swoje zmagania moze komus kiedys to pomoze.po wymianie 3 przepustnic i ich adaptacji byl ten sam blad.....jeden fachura nic nie poradzil drugi cos tam czail ale nie do konca kazdy rzecz jasna kase bra na szczescie kupilem uzywki na przepustnice wydalem lacznie 250 zl ,za robote u czarodzieji rownizez 250, samochod stal 3 tygodnie az wkocu zaprowadzilem do zakladu opowiedzialem o zmaganiach i gosc poprostu zaczal od podstaw i co sie okazalo od przepusticy idzie wiazka do kompa poszedl tym tropem gdyz podejrzewal zwarcie twierdzil ze nie mozliwe aby 3 przepustnice dawaly taki sam blad,doszedl do kostki zlacza kostki gdzie bylo 6 kabelkow z tego 3 zasniedzile wyczyscil kasy nie wzial i autko odpukac jezdzi.mam wrazenie ze tamci tez mogli zaczac od tego ale nie wiem czy nie chialo sie czy poprostu chcieli zarobic a nie zrobic.szkoda ze przez taka ingnorancje tyle czasu zmarnowalem.
  3. witam wszystkich ;)ktos z podkarpacia tutaj?
  4. marokosa

błąd EPC

hej witam podejrzewam problem z przepustnica.silnik 1.8t 150 km auto z 2000 a4 wyskakuje blad epc i pisze ze na kompie ze potenzy oncjometr przepusticy(tak mniej wiecej )dokladnie co pisze to jak trzeba bedzie zajrze jeszcze raz.objawy to spadek mocy auto jezdzi jak bez turbo troche zamula obroty czasami faluja na jalowym biegu.zdarza sie ze po nocy auto przejedzie normalnie 3-4 km i znowu zapala sie epc i beka.bylem u znachora zawiozlem mu przepuystice uzywana ale rzekomo nie dzialala rozebral ja i zlozyl z tej starej i "nowej '' jedna dobra odebralem auto i po okolo 5 km sytuacja ta sama.stwierdzil ze trzeba nowa ale jakos mu nie ufam mysle ze nie poradzil sobie z adaptacja i teraz mu nowa trzeba obawiam sie ze po zakupie nowej tez nie da rady i dalej bedzie d*pa.macie moze jakies przypuszczenie gdzie popatrzec co ruszyc wyczyscic czy jeszcze jakies domowe sposoby ktore moge sam sprobowac a noz widelec pomoga i obejdzie sie bez zakupu a jesli nie da rady to ile takie nowe cacko kosztuje i czy znacie kogos w okolicach rzeszowa,debicy,mielca kogo moglibyscie polecic z czystym sumieniem do takich zadan i nie wylozy siue na 16letnim aucie?JESTEM ZIELONY NA FORUM WIEC PROSZE O WYROZUMIALOSC POD KAZDYM WZGEDEM;)
  5. hej witam podczepie sie pod temat bo podejrzewam problem z przepustnica.silnik 1.8t 150 km auto z 2000 a4 wyskakuje blad epc i pisze ze na kompie ze potenzy oncjometr przepusticy(tak mniej wiecej )dokladnie co pisze to jak trzeba bedzie zajrze jeszcze raz.objawy to spadek mocy auto jezdzi jak bez turbo troche zamula obroty czasami faluja na jalowym biegu.zdarza sie ze po nocy auto przejedzie normalnie 3-4 km i znowu zapala sie epc i beka.bylem u znachora zawiozlem mu przepuystice uzywana ale rzekomo nie dzialala rozebral ja i zlozyl z tej starej i "nowej '' jedna dobra odebralem auto i po okolo 5 km sytuacja ta sama.stwierdzil ze trzeba nowa ale jakos mu nie ufam mysle ze nie poradzil sobie z adaptacja i teraz mu nowa trzeba obawiam sie ze po zakupie nowej tez nie da rady i dalej bedzie d*pa.macie moze jakies przypuszczenie gdzie popatrzec co ruszyc wyczyscic czy jeszcze jakies domowe sposoby ktore moge sam sprobowac a noz widelec pomoga i obejdzie sie bez zakupu a jesli nie da rady to ile takie nowe cacko kosztuje i czy znacie kogos w okolicach rzeszowa,debicy,mielca kogo moglibyscie polecic z czystym sumieniem do takich zadan i nie wylozy siue na 16letnim aucie?