-
AUDI A6 C5 1997R AEB SZARPIE
witam wstawiam logi z sondy i przepływomierza czas 5:22:46 do 5:23:46 lpg reszta benzyna . czy te parametry są dobre czy jednak coś nie tak . audi a6.pdf
-
AUDI A6 C5 1997R AEB SZARPIE
Postaram się zrobić bo VCDS coś przestał działać ;/ zrobiłem w innym programie na biegu jałowym sondy i przepływomierza . 1 wartość sondy jest na lpg i pokazuje 0.06 przy dodaniu gazu nic się nie zmienia. Na benzynie sonda pokazuje od 0,12 do 0.80 . Przepływomierz pokazuje 1.41 g/s czy te parametry są dobre ? audi a6.pdf
-
AUDI A6 C5 1997R AEB SZARPIE
WITAM POSIADAM AUDI A6C5 1.8T 150 KM AEB PRZY WCIŚNIĘCIU PEDAŁU W PODŁOGĘ AUTO SZARPIE DŁAWI SIĘ PRZEKROCZY 3 TYSIĄCE OBROTÓW I PRZESTAJE SZARPAĆ AUTO MA ZAMONTOWANY LPG. CHCĘ ZROBIĆ LOGI PRZEZ VCDS I WSTAWIĆ NA FORUM ALE NIE WIEM NA JAKICH KANAŁACH ŻEBY DOJŚĆ DO TEGO CZEMU SZARPIE PROSZĘ O POMOC I DZIĘKUJE.
-
audi a6 c5 1997 1.8t szarpie przy gwałtownym przyspieszeniu
zrobię logi i wstawie . Mam jeszcze 1 pytanie kolega mechanik stwierdził że jest na 100% walnięty zawór (gruszka) od turbiny i też ma on duże znaczenie i przez to też może mieć takie obiawy , tylko nie moge go nigdzie na allegro odszukać są ale same do tdi . a do A6 C5 1.8t AEB 150km brak ma ktoś może namiary na jakieś sklepy gdzie mają te gruszki ?
-
audi a6 c5 1997 1.8t szarpie przy gwałtownym przyspieszeniu
Wie może ktoś albo jest w stanie pomóc ?
-
audi a6 c5 1997 1.8t szarpie przy gwałtownym przyspieszeniu
Witam Mam taki problem posiadam Audi a6 c5 od 2 miesięcy jest w gazie . Auto przy gwałtownym przyspieszeniu szarpie na benzynie i na gazie , na benzynie tak nie czuć jak na gazie i niema mocy dopiero po pewnej chwili zaczyna jechać normalnie i ma moc dodam że jak jest otwarte okno czuć bardziej spaliny. komputer pokazuje błąd taki wartość adaptacji regulacji mieszanki górny dodatkowy próg przystosowania przekroczony Sprawdziłem sonde jest wszystko dobrze , czy to mogą być cewki, przepływomierz ? czy coś innego 1.Jakie wartości prawidłowe powinien mieć przepływomierz ? dziś jechałem do pracy i sprawdziłem przepływomierz miał 89 g na 4 biegu przy 5000 obrotów jadąc na lpg czy to dobre wartości? 2.Jakie powinny mieć napięcia cewki przy spalaniu stokowym cylindra 1 i 2 cylinder napięcie cewki pokazuje do 5 zaś 3i4 pokazuje około 3
-
audi a4 b5 20 v 1996 1.8 125 KM problem z klimatyzacja
ktoś jest w stanie pomóc ? tak było orginalnie w a4b5 czy to z jakiegos innego modelu ?
-
audi a4 b5 20 v 1996 1.8 125 KM problem z klimatyzacja
Witam, Mam problem ze znalezieniem klimatyzacji kupiłem auto było bez spręzarki bo była zatarta , a na internecie są mocowane na 4 sruby lub 2 a tu umnie jest jakoś dziwnie wyglada jakby była montowana na 2 śruby od przodu od koła pasowego klimatyzacji na takim wsporniku zdj.1 tam gdzie jest opaska zaciskowa tam była spręzarka przykręcona i chyba odrazu sie nim napina albo ktos poprostu cos przerobił. Prosze o pomoc czy tak jest orginalnie czy cos zmienione bo niemoge nic znaleść a chciałbym uruchomic klimatycazje , dodam ze klimatyzacja manualna niema klimatronika
-
AUDI A4 B5 AVANT KOMBI 1.8 125 KM 1996R
dzieki za cenny , ale chciałem sie dowiedziec czy ma dwumase to auto
-
AUDI A4 B5 AVANT KOMBI 1.8 125 KM 1996R
WAUZZZ8DZTA187082 Witam czy powie mi ktos czy te autka maja dwumase ? Dzis pedał sprzęgła zrobiłmi sie bardziej twardy i przy wciskaniu go słychac tak jakby linka stawiała opory , do tego nie mogłem jechac szybciej jak 140 a obroty utrzymywałysieprzy tej predkości do 4000 czy do wymiany sprzęgło jakie to sa koszta prosze o pomoc
-
centralny zamek carprotect bx 20
siema jestes mam pytanko
-
centralny zamek carprotect bx 20
nie no podlaczylem dziala wszystko dobrze tylko chodzi mi czy mozna gdzies sie podpiac kabelkiem zeby zrobic domykanie szyb bo w innych centralkach jest kabel specjalnie do domykania a tu nie ma a domykanie jest sterowane.masa Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka
-
centralny zamek carprotect bx 20
podlaczylem wlasnie przed tym postem ale dziekuje a da rade z tym sterownikiem dorobic domykanie szyb Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka
-
centralny zamek carprotect bx 20
witam wiec tak potrzebował bym jakiejs instrukcji które kable z centralki podpiac do kostek w aucie i jakich kostek zeby zamykało i otwierało z pilota. Gdzies przeczytałem ze trzeba niby przeciac kabel w aucie od centralnego i połaczyc je z kablami od centralki co kupiłem ale nie wiem ile w tym prawdy a nie chciałbym czegos popalic. Znalazłem w kostce od auta które sa za domykanie szyb za kierunki i teraz reszta mi jeszcze została mniejwiecej orientuje sie jak to powinno byc podłaczone ale jak naciskam pilotem to słychac na centralce ale nie zamyka ani nie otwiera
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hej potrzebuje pomocy w podlaczeniu centralki do audi a4 1996 avant . pomoze gdzie i jakie kqbelki z centralki maja isc do kostek i jakich Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka
Mariusz Szczepaniak
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta