Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maison55

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Koledzy, no nie wierzę że nie macie nic do powiedzenia w tym temacie. Napiszcie coś, bo w maju chcialem cos zadzialac, cos kupic. Widzę, ze niektore wyswietlacze mają problem z podswietlaniem. Zakladam ze to te z literką "A" na końcu??? Pozdrawiam
  2. Panowie i Panie, mam pytanie jak w temacie. Przymierzam się w końcu do wymiany radyjka, bo mam chorusa z tym czerwonym wyświetlaczem. Ostatecznie ceny spadły, wiec nie jest to spory wydatek. I tu moje pytanie. Radyjko wybiorę najprawdopodobniej symphony, zależy mi głownie na SD więc w sumie może być tez koncert, ale nie wiem co z wyświetlaczem? Nie potrzebuję nawigacji natomiast chciałbym możliwie jak najlepszy wyświetlacz kolorowy. I nie wiem, bo są modele ktre kończą się kodem 603a , 603b (to jest chyba ten czerwony co mam) 603F, 603E no i jeszcze 604, 604a itd. Czy są jakies polecane, jakieś , których lepiej nie kupować, bo są wadliwe itd.? Bardzo proszę o odpowiedź. Jeśli odgrzewam jakiś watek to przepraszam, ale szukałem i nie znalazłem. Pozdrawiam Tomek
  3. Znalazłem właściwą klapę na Allegro za 500 tą z końcówką g i nie kombinowalem z przekładkami
  4. Koledzy, mam takie pytanie. Kupiłem audice 1.8 TFSI A4 B8 z walnietym rozrządem i po rozebraniu okazało się, że trzeba wymienić klapę na klawiaturze bo ma dwa drobne peknięcia. I tu moje pytanie. Na allegro są głownie klapy z 2.0 TFSI. Jesli chodzi o kod producenta, to ja mam 06H103475G, a te dostępne mają kod 06H103475H. Różnią się tylko tą literką, wizualnie wyglądają tak samo. Czy wie ktoś coś może na ten temat. Bardzo proszę o odpowiedz. Do ASO dzwoniłem ale tam koleś powiedział mi że mają tylko w kompletach z głowicą. I w cenie takiej że szkoda gadać.
  5. witam wszystkich serdecznie. Jestem od tygodnia posiadaczem Audi A4 B8, 1.8TFSI. Fotek nie mam jeszcze, ponieważ auto stoi u mechanika . Pozdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.