Treść opublikowana przez Dawcio1211
-
Klasy wagowe, kolory oznaczenia sprężyn i amortyzatorów 1BA 1BE 1BV w Audi A4 B6/B7
Dzięki, Z tego co widzę to ten nr ma oznaczenie biała i zielona kropka, Ciężko znaleźć takie używane ;/
-
Klasy wagowe, kolory oznaczenia sprężyn i amortyzatorów 1BA 1BE 1BV w Audi A4 B6/B7
Witam Jest ktoś w stanie mi powiedzieć na podstawie tej wlepki jakie oznaczenia powinny mieć sprężyny z tyłu? A4 B7 avant
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Też zamawiałem od nich, dostałem oryginał Avon ?
-
Kubek od Anglika do EU
Ok, Dzięki
-
Kubek od Anglika do EU
Witam Czy można przełożyć front uchwytu na kubek z wersji EU do mechanizmu z Anglika ? Mam uszkodzony mechanizm ale front jest cały
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
seger75, Z moich ostatnich doświadczeń wynika że jeśli chlupocze to poduszka już kończy swój żywot, miałem 3 poduszki używane z czego 2 chlupotały, po założeniu nie było żadnej poprawy, w końcu się zdenerwowałem i zamówiłem nową z ASO, silnik na nowej dużo mniej drży Ogólnie polecam sprawdzać poduszkę na wagę, używane miały około 750- 830g a nowa 900g
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Ok Dzięki za odp A jak jest z tym przelewającym się olejem w poduszce powinno być to słychać czy nie ? bo równie dobrze jeśli nic nie słychać to poduszka może być wylana
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Tylko wcześniej też miałem poduszkę z czujnikiem i nie było słychać żadnego cykania, co prawda wylał się z niej olej ale nawet jak jeszcze był to cykania nie było, na dodatek po wymianie nie zauważyłem żadnej poprawy ;/ jutro zmienię na jeszcze jedną bo akurat mam dostęp i zobaczymy czy będzie jakiś efekt. kamil-vag, wiesz może jak dokładnie powinna być usytuowana lewa poduszka silnika w AWX ? Chodzi o położenie tej tulejki ustalajacej, bo wydaje mi się że są dwa ustawienia, tak że ten czujnik jest w stronę przodu auta lub w stronę tyłu
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
dude5, i jakie są efekty po wymianie poduszek ? I jeśli można zapytać czy lewa poduszka z czujnikiem powinna cykać ? Właśnie wymienilem poduszkę i przy podaniu gazu słychać jak cyka ten zaworek na poduszce,
-
Dziwny dzwięk przy przegazowaniu na cieplym silniku ?
Witam Otóż mam taki problem że na ciepłym silniku przy przegazowaniu słychać dziwny dźwięk jakby jakieś łożysko się przycierło takie "rzężolenie", gdy silnik schodzi z obrotów występuje właśnie ten dźwięk, na zimnym silniku i podczas jazdy tego nie słychać, na wolnych obrotach też raczej nie słychać żeby coś się rozpadało. Auto było u dwóch mechaników jeden stwierdził że to rolka napinacza od klimatyzacji, po wymianie niestety brak poprawy, następna diagnoza była taka że to dźwięk z turbiny i że tak musi być ;/ Pojechałem więc do innego mechanika który zaraz stwierdził że to turbina, że jest zanieczyszczona i źle działa geometria i stąd ten dźwięk, zostawiłem więc auto aby się tym zajął, mechanik twierdził że wyczyscił turbo i teraz wszystko powinno działać poprawnie. I faktycznie po tym zabiegu auto zaczęło troszkę lepiej pracować przynajmniej tak mi się wydaje, lecz ten dźwięk przy schodzeniu z obrotów pozostał ;/ Może ktoś miał podobny przypadek ? Może mnie naprowadzic gdzie szukać przyczyny, co sprawdzić ? Czytałem trochę o tym że to może być alternator tylko jak to sprawdzić ? Nie chciałbym żeby podczas jazdy mi się coś posypało. Jutro postaram się nagrać ten dźwięk. Proszę o pomocne odpowiedzi Pozdrawiam
-
Ustawienie przesłony soczewki - Jak ?
Dzięki Tracr39 Więc muszę chyba zmienić diagnoste, miałem dwie lamy ustawione na anglika a Pan diagnoste stwierdził że tylko z jedną jest coś nie tak
-
Ustawienie przesłony soczewki - Jak ?
Witam Mam pytanie, przeczytałem całą masę tematów i nadal nie odnalazłem precyzyjnej odpowiedzi jak powinna być ustawiona przesłona w lampie europejskiej ? Raz piszą tak, raz inaczej ;/ Przesłona patrząc przez otwór na żarówkę powinna być ustawiona tak __/'''"' czy ''''"\__ ?? Proszę o odp Z góry Dzięki
-
Uchwyt przewodów klimatyzacji, Gdzie szukac ?
Witam wszystkich Szukam uchwytu przewodów klimatyzacji który jest montowany zaraz przy sprężarce, może wie ktoś gdzie mógłbym takie coś dostac ? Uchwyt zaznaczony na screenie Pozdro
-
Audi A4 B6 lewa poduszka silnika - przewód
Dzięki, kolory przewodów w tej kostce co znalazłem zgadzają się z tym co napisałeś, więc myślę że to będzie właśnie ta
-
Audi A4 B6 lewa poduszka silnika - przewód
Pomoże ktoś? Nic nie mogę znaleźć na ten temat a wystarczy że ktoś kto ma takie poduszki spojrzy pod auto i sprawdzi miej więcej skąd wychodzi przewód
-
Audi A4 B6 lewa poduszka silnika - przewód
Witam Wszystkich Mam małe pytanko, Niestety ktoś wcześniej w moim Audi A4 wymienił poduszkę na zwykłą bez czujnika teraz chciałbym wrócić do poduszki z czujnikiem tylko nie do końca wiem gdzie ją podłączyć, mam w okolicach przewodu od czujnika oleju wisząca kostkę niestety jest ona cała połamana, wisi na jednym kablu ale wygląda jakby miała 2 piny, jeden z kabli jest czerwony, czy to może być ten przewód pod który podpieta powinna być poduszka? Bardzo proszę o pomoc Pozdrawiam
-
Centralny zamek
Dzięki A możesz mi powiedzieć jak naprawić takie zimne luty?
-
Centralny zamek
Witam Mam problem z zamkiem w przednich prawych drzwiach, przestało mi działać podświetlenie, wymieniłem mikrostyk i po złożeniu wydawało się wszystko ok, ale na następny dzień znowu było to samo, czasem jak uderzy się w drzwi to lampki się zapalają, wgl zauważyłem że zamek w tych drzwiach otwiera się jakby na dwa razy a wcześniej tego nie było, jak się otwiera pilotem to we wszystkich drzwiach jest dźwięk otwierania i następnie tylko w drzwiach pasażera słychać drugi raz ten sam dźwięk, poza tym drzwi normalnie się otwierają i zamykają. Nie wiem gdzie szukać przyczyny nieprawidłowego działania zamka. Dlatego Proszę na forum o jakieś podpowiedzi jak się za to zabrać. Pozdrawiam
-
China Nawigacja z androidem - posiada ktoś?
Jak pasmo? Mam modem 3G który przy laptopie normalnie działa a po podłączeniu do wejścia USB 3G w nawigacji internet niby jest bo pokazuje zasięg ale strony się nie lądują
-
China Nawigacja z androidem - posiada ktoś?
Witam Od niedawna w swoim A4 mam nawigację z androidem, nawigacja ma możliwość podłączenia modemu 3G ale niestety mam z tym problem, po podłączeniu modemu nawigacja go wykrywa, pokazuje zasięg ale przy ikonce zasięgu jest wykrzyknik i nie mogę się wgl połączyć z internetem ;/ Więc chciałbym zapytać czy ktoś kto posiada taką nawigację wie jak prawidłowo ustawić modem 3G Liczę że znajdzie się ktoś kto mi pomoże Pozdro
-
Gdzie kupię tą przelotkę?
Ooo wielkie dzięki, praktycznie codziennie przyjeżdżam obok salonu skody, dzisiaj podjadę i zapytam
-
Gdzie kupię tą przelotkę?
Nigdy nic nie kupowałem w ASO, zresztą Najblizsze ASO VW jest jakieś 70km odemnie, czy jest możliwość zamówienie tej tuleji przez internet? A jak pojadę do ASO to jak to wygląda, mają cześć na miejscu czy będę musiał jechać raz żeby zamówić a drugi raz żeby odebrać?
-
Gdzie kupię tą przelotkę?
Witam Muszę wymienić przelotkę od pompy vacum, gumowa przelotka ma nr 8E0611743F i mam pytanie gdzie można kupić taką przelotkę, przeszukałem chyba cały internet i nic nie znalazłem Proszę o pomoc
-
Czujnik biegu wstecznego
Witam Gdzie w audi A4 b6 1.9 TDI znajdę czujnik biegu wstecznego patrząc od dołu na skrzynie i stoją zgodnie z kierunkiem jazdy na przód. Szukałem jakiś czas i nic nie znalazłem, może mnie ktoś dokładniej nakierować? Pozdrawiam Foto: http://www.tinypic.pl/xm0e5dndg4up
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Witam Kupiłem ostatnio panel klimatyzacji rzekomo jest to 2 DIN tylko wygląda identycznie jak oryginalny panel 1 DIN , czy różnica w tych panelach jest aż tak mała? Czy mogę to sprawdzić jakoś po numerze panelu? Proszę o odp Pozdrawiam