Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaras241

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. Panie i Panowie mam pytanie do kogoś znającego się dobrze na pilotach i centralkach. Po roku od czasu kupna mojej B5 postanowiłem sprawdzić starego pilota do zamka czy w ogóle działa. Auto jest z 1995 roku przedliftowe. Okazało się ze dziala i sprawnie otwiera i zamyka samochód wraz z domykanie szyb. Problem w tym ze jeden guzik jest uszkodzony i chciałbym zmienić go na pilota typu scyzoryk. Czy jest możliwość kupna takiego klucza z pilotem i zakodowania go do mojego samochodu? Wiem jest wiele tematów o tym lecz nie mogę się w tym odnaleźć Poniżej foto pilota. Pozdrawiam! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. jaras241 odpowiedział(a) na jaras241 temat w Audi A4 B5
    Ok dzięki za pomoc Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. jaras241 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Potrzebuje pomocy gdyż mam uszkodzone oba węże od klimatyzacji o oznaczeniu 8D0 260 707B i 8D0 260 701 B. Nigdzie nie mogę znaleźć takich. O jakim oznaczeniu podejdą? Gdzies widziałem ze z literka H podejdą. Pomocy! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. jaras241 odpowiedział(a) na jaras241 temat w Audi A4 B5
    W takim razie chyba sobie odpuszczę ten licznik skoro takie to zło wcielone [emoji16]a pokusiłem się bo tylko 50 zł Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. jaras241 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Proszę Was o kilka porad dotyczących montażu licznika z a6. Licznik to Jaeger . Zdecydowałem się kupić gdyż miałem okazje wyrwania za grosze. Chce go zamontować do mojej A4 B5 1.8T z 1995 roku. Czytałem artykuły na różnych forach i jest tyle informacji na ten temat ze już się pogubiłem. Co muszę zrobić poza wsadem lub rezaniem pływaka żeby ten piękny licznik zaczął działać? Ma on dwie kostki niebieska i zielona. 1/2 FIS. Pozdrawiam i proszę o pomoc czy w ogóle da radę go podłączyć. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. jaras241 odpowiedział(a) na jaras241 temat w Audi A4 B5
    Rozumiem manetka przedliftowa ze sterowaniem fis podejdzie p&p tak? Tylko kostki przy licZniku będą przerobione? A z a6 jeszcze pływak tak? Bo mam ogólnie usunięty immo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. jaras241 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Wiem ze jest wiele wątków o tych przeróbkach lecz nadal nie mogę się w tym odnaleźć. Proszę Was o pomoc. Na fotkach widnieje mój licznik a pacjent to A4 B5 z 1995 roku. Silnik 1.8T. Chciałbym zamontować licznik poliftowy z pełnym Fisem wraz z białym podświetleniem. Może również być z a6 c5. Moje pytanie brzmi jakiego licznika szukać? Czy to bez różnicy ? Co musiałbym przerabiać ? Oczywiście do tego manetka z obsługa Fis także jakaś konkretna czy obojetnie jaka? Pozdrawiam. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. jaras241 obserwuje zawartość Audi A4 B5
  9. jaras241 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witajcie. Mam kolejny problem z moją Audi. Wczoraj coś się zadymilo pod kierownicą i poczułem zapach palonej izolacji z kabli. Dziś samochód kręci normalnie ale nie chce zaskoczyc. Po kilku sekundach z okolic licznika słychać trzykrotne pikanie takie jak dźwięk rezerwy. Co mogło się spalić ? Gdzie szukać? Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
  10. Ok dzięki Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
  11. A gdyby dać mu bezpośrednie zasilanie i sterowanie z radia Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
  12. Chciałbym to razem połączyć zobaczyc jak to będzie grało Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
  13. Witam. Dostałem za darmo od znajomego subb z Audi A6 o takim oznaczeniu 4B9 035 382. W mojej a4 sedan w polce z tyłu mam dwa głośniki oryginalne Audi z napisem Nokia. Czy jest możliwość jakoś to podłączyć? Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
  14. jaras241 odpowiedział(a) na jaras241 temat w 1.8T
    Jeśli używka nie zda egzaminu to tak zrobię dzięki za pomoc Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
  15. jaras241 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Jestem posiadaczem Audi a4 b5 1.8 T AEB z 1995 roku. Mam uszkodzona sondę o oznaczeniu 058 906 265 na cztery przewody z czarna wtyczka. Problem w tym że nie wiem jaka zamówić. Wszystkie jakie sa dostępne mają na końcu literkę A lub B lub C. Ktora podejdzie? Pozdrawiam. Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
  16. jaras241 odpowiedział(a) na jaras241 temat w 1.8T
    Ok jutro sprawdze sonde i postaram sie zrobic logi Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka To sa bledy jakie vag pokazal po skasowaniu pokazywal tylko blad sondy Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.