-
-
[SWAP B6/B7] AWX w miejsce BRB/BKE
Gdybys szukal awx zapraszam na priv mam z passata 20.12.2005r.Mozliwosc przejaszczki swietnie ciagnie
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Siema. Jest ktos z lubelskiego? Tez mam sieczke z tym bose,szukam magika do ogarniecia wszystko org. Uciete kostki i podejrzewam ze byl sub w bagazniku.Chce wrocic do org bose. Priv
-
[B5 ADP] Śnieżka seria.
Kozacko na tej feldze.Szukalem takich do swojej ale nie znalem nazwy i kupilem 18 s-line. Zaczynam zalowac:) Zawartość dodana 2 minutes later Pewnie malowanie.
-
[A4 B5 96r] 1.8 125KM Sedan
Skromna..powodzenia w modzeniu.
-
Uszczelnienie silnika
Caly dzien dobre hahah.Pierwszy raz to robilem i tez mam gaz 3h z obiadem myciem pokryw od srodka i zewnatrz wyciagnieciem oleju z okolic swiec,o piwie nie wspomne. Za uszczelki dalem ok 180zl
-
Spalanie LPG
Wchodzi mi 39l robie na tym 300km. Moja dziewczyna 340km
-
2.4 v6 30V Pobór oleju
2.4 ARJ wymiana w ostatni weekend ubytek 1.5l 12tys. Olej caly czas 10w40 Valvoline Max life. Stan licznika :285tys Dodalem 2ceramizery.Dla czego?mam mile wspomnienia po tym srodku. Stosowalem 3 lata temu do bmw i powiem ze odpalal na dotyk oraz dalo sie odczuc spory wzrost mocy.Polecam
-
Pomocy z Bose
Witam. Mam fabryczne bose w swojej Audi sedan. Problem polega na tym ze gra to bez wzmacniacza bo go nie bylo wisiala kostka w bagazniku,wzmak kupilem podpiolem i nic. Wyjolem radio a tam "sieczka". Niemiec obciol kostke od bose wszystko wisi i do kazdego glosnika puscil inne kable nie te z org wiazki prawdopodobnie byl nie fabryczny sub.Nie rozumiem tego wyglada na to ze bose bylo dla niego za slabe. Moze ktos mi to ogarnie na Lubelszczyznie?
-
ARJ przerywanie silnika, brak diagnozy
Moze pompka paliwa nie daje juz takiego cisnienia?
Luko_91
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta