- Wężyk od ECU
-
Utrata mocy
Witam 1.9 tdi 90 km 1z Auto ostatnio straciło moc. Skuter trudno wyminąć. Turo regenerowane niecałe 50k temu. Ta dźwigienka od gruszki turba wogule nie reaguje, ale ręcznie da się ją przesunąć, tylko z oporem, ale nie zacina się. Metalowy zaworek n75 tyka, ale po zdjęciu przewodu od gruszki tak jak by nie było cisnienia. Turbina po odpaleniu się kręci, sprawdzałem po zdjęciu od turba. Dzieki za pomoc z gory
-
Wężyk od ECU
Witam Mam pytanie. Do czego podłącza się ten czarny wężyk wychodzący z ECU pod maską. 1.o tdi 90 1z 90 km.
-
schemat paska osprzętu (nie wiem jak idzie ten pasek)
Witam ma ktoś schemat, zdjęcie jak pasek wielorowkowy jest założony na koła i napinacz alternator....., bo spadł mi i teraz nie wiem za bardzo jak on był właściwie założony. silnik 1.9 tdi 90 km. 1Z czy tam pompa wody też jest napędzana paskiem osprzętu? dzięki z góry pozdrawiam
-
Zaworki podciśnienia turbiny
a ma ktoś schemat podłączenia wężyków podcisnienia? turbiny
-
Zaworki podciśnienia turbiny
A mam zapytanie. Czy schemat podłączenia przewodów podciśnienia turbiny jest we wszystkich modelach silnika 1,9 tdi 90 km. taki sam?
-
Po wymiane kostki stacyjki świeci airbag
Własnie na podłączonym aku, ale już naprawione. Pojawił się błąd, który został skasowany. Dziękuje za info Temat możemy zamknąć
-
przewod od klaksonu(brązowy)
Nie aktualne. Temat do zamknięcia.
-
Po wymiane kostki stacyjki świeci airbag
Witam Wymieniałem ostatnio kostke stacyjki, i po złożeniu wszystkiego nie gaśnie kontrolka airbag na desce. Audi a4 b5 1,9 95 rok. Co mogłem zrobić nie tak. Przed wymianą było wszystko ok. Pozdrawiam
-
przewod od klaksonu(brązowy)
Witam Rozbierałem dzisiaj kierownice aby sie dostać do kotki stacyjki. Z roztargnienia zpomiałem gdzie idzie brązowy kabelek z blaszką, tzn gdzie jest jego umiejscowienie. Audi a4 b5 1995 Kabelek tez zaznaczyłem na czerwono pozdrawiam
-
Lampy zespolone do A4 przed liftem
A czy są takie lampy z soczewką tylko że dzielone z kierunkiem i pasują do tego kostki bez przerabiania? A zapytam jeszcze. Czy jsk jest lampa z soczewką to znaczy że soczewka to krótkie swiatła a drugie te zwykle to długie?. Dobrze sobie to tłumacze?
-
Lampy zespolone do A4 przed liftem
Witam Mam takie zapytanie. Czy jest mozliwosć zamontowania do A4 b5 z 95 roku, lamp zespolonych bez kombinowania i żadnych przeróbek? Nie chodzi już nawet o jakieś xenony tylko zwykła soczewka. Może ktoś z was ma takowe lampy to bym zakupił z chęcią
-
Wyje wspomaganie przy skręcaniu.
Witam Po paru dniach od zakupu zauważyłem że w Audi A4 b5 1.9 TDI 90 KM. Z1, podczas skręcaniu kierownicą (oczywiście nie do samego końca) wyje wspomaganie. Im więcej gazu tym głośniej wyje, a na wolnych obrotach jest cisza i spokój. Płyn w zbiorniczku jest, nic, nie ubywa, nie bulgota nic nie ma żadnego wycieku. Czy to oznacza kres pompy wspomagania. Pozdrawiam
-
Zaworki podciśnienia turbiny
Witam Jestem nowy i to jest pierwszy mój post. Mam od nie dawna audi a4 b5 1.9 tdi 90 KM. Kod silnika Z1. Pytanie mam takie: Jak sprawdzić zaworki podciśnienia turbiny czy są sprawne: n18 i n75( taki większy cały plastikowy i taki mniejszy z podstawką metalową.) Pytam ponieważ ostatnio miałem wolny czas i posprawdzałem sobie autko dokładniej i okazało się, że ten większy czarny, miał przerwane kabelki a ten z metalową podstawką mały miał te wężki poparciałe i pospadane ogólnie z tego zaworka. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Mam na imię Dominik i jestem posiadaczem Audi A4 b5 1,9 TDI 90 KM. 1995 r.
domaniu
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta