Treść opublikowana przez hqr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam ; )
- [B6 AWX] 1.9 TDI 2003r by hqr
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 2003r by hqr
Indi,napisz do snajper007 on ma
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 2003r by hqr
Spokojnie, mam w planach
- [B6 AWX] 1.9 TDI 2003r by hqr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam ; )
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam ; )
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam ; )
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, jestem posiadaczem Audi a4 b6 od maja tego roku ; )
-
Rozwiązanie problemu wyłamanego zamka w pokrywie trójkąta ostrzegawczego
Aktualne jeszcze ? bo jestem zainteresowany.